VampireDiaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vámpírnaplók szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Kattintsatok értünk mindennap!
 FRPG Top Sites - Magyarország
Wanted!

Jeremy Gilbert


Alaric Saltzman

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Márciusi hónap karaktere
Tatia Petrova
Holdnaptár
CURRENT MOON
Staff
Damon Salvatore
Elena Gilbert
Alexis Delacroix
Tatia Petrova
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (29 fő) Pént. Szept. 20, 2024 10:34 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Avarian Világa FRPG
Tatia Petrova - The original Icon_minitimeSzer. Okt. 09, 2013 1:23 pm by Vendég

» Vicious - The Secret Circle & The Vampire diaries
Tatia Petrova - The original Icon_minitimeCsüt. Május 16, 2013 10:12 pm by b.

» Hell's refuge
Tatia Petrova - The original Icon_minitimeSzomb. Május 11, 2013 6:45 pm by Vendég

» Emalia Izrathe
Tatia Petrova - The original Icon_minitimeSzer. Május 08, 2013 6:50 pm by Emalia Izrathe

» Emalia Izrathe
Tatia Petrova - The original Icon_minitimeHétf. Május 06, 2013 12:54 pm by Elena Gilbert

» Salvatore ház garázsa.
Tatia Petrova - The original Icon_minitimeVas. Május 05, 2013 10:05 pm by Tatia Petrova

» Noctis Parvulus
Tatia Petrova - The original Icon_minitimeSzer. Május 01, 2013 2:06 pm by Vendég

» James Yarrow
Tatia Petrova - The original Icon_minitimeSzomb. Ápr. 20, 2013 9:41 pm by Tatia Petrova

» A ház, nappali, szobák . .
Tatia Petrova - The original Icon_minitimeSzomb. Ápr. 20, 2013 8:13 pm by Heather Keighley


 

 Tatia Petrova - The original

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Tatia Petrova
Ősi (eredeti) vámpír
Ősi (eredeti) vámpír
Tatia Petrova


Hozzászólások száma : 107
Join date : 2013. Mar. 17.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Tatia Petrova - The original Empty
TémanyitásTárgy: Tatia Petrova - The original   Tatia Petrova - The original Icon_minitimeHétf. Márc. 18, 2013 12:37 am


Tatia Petrova
Becenév:
Tatia, Tat, Tati
Faj:
Ősi vámpír
Kor:
1000+
Play By:
Nina Dobrev
Szeret; nem szeret!
Szeretem a napsütést; a szabadságot; a kakaót; a kávét; vadászni; a bulikat/összejöveteleket; a vért(azt nagyon is) és végül az állatokat(különösen a lovakat).
Nem szeretem a vérfarkasokat; a hiszékenyeket; a gyávákat; a vámpírvadászokat; az egoistákat; a sört(inkább a whiskey és a bor híve vagyok).

Személyiségem!
Régen, emberként az a lány voltam, akivel bárki szívesen csevegett. Aki minden fájdalmát átélte a másiknak és aki önzetlenül szeretett. Tisztelet tudó, engedelmes, ékesszóló, becsületes, őszinte és még sorolhatnám. De, megváltoztam. Régi önmagamat azon az estén temettem el, mikor vámpír lettem. Mostanra nem vagyok más, csak árnyéka régi önmagamnak. Ma már nem az a szelíd és gyenge nő vagyok, ki egykor voltam. Önző, manipulatív, kárörvendő, nemtörődöm, makacs, őszinte - s mégis kiváló hazug, jó titoktartó, önfejű, bátor, magabiztos, engedetlen, vad és zabolázatlan vagyok. Szeretem nézni mások nyomorát és szenvedését. Nevezhetsz gonosznak vagy őrültnek, bánom is én. Szöges ellentéte egykori önmagamnak. Még is megtalálható bennem minden akkori tulajdonságom, csak jó mélyen magamba rejtve. Alapvetően kedves és gondoskodó vagyok azokkal, akiket a barátaimnak mondhatok. Az ismeretlenek felé egy magabiztos és határozott nő képét mutatom. Eléggé lobbanékony vagyok, könnyen mérges leszek, ez pedig következményekkel jár. De amilyen gyorsan jött, olyan gyorsan el is tűnik a haragom. Nem mondanám magam érzékenynek sem érzelgősnek, mostanában hidegen hagynak mások és saját magam érzései. Nehezen bántódom meg és még nehezebben lehet őszinte mosolyt csalni az arcomra.
Ennél többet nem is mondanék, mert így is eléggé feltárulkoztam. De tény, hogy vannak még ismeretlen tulajdonságaim.
Külsőm!
Hosszú, barna hajamat természetes állapotában viselem. Néhol kicsit göndör, máshol pedig hullámos. Kiengedve hordom, vagy nagy ritkán valami kifinomult frizurát csinálok magamnak. Szemeim barnák és nagy érdeklődéssel tekintetnek a világba. A bőröm fehér, puha és bársonyos tapintású. Átlag magasságú vagyok, legalább is akikkel eddig össze futottam alig voltak nálam magasabbak. Csinos, formás, nőies testalkattal rendelkezem. Ruhatáramban csak a kornak megfelelő ruhadarabok kapnak helyet, na meg persze néhány darab, az emberlétemből. Színben nálam a fekete dominál, valami rikító élénk színnel fűszerezve. A cipők a kedvenceim, tele vagyok magassarkúkkal és a márkájukra is elég kényes vagyok. A kiegészítőket imádom, de nyakláncot csak egyet viselek. Azt, amit anno egy boszorkány készített nekem, hogy megóvjon a naptól. A medál rajta, a nevem kezdőbetűje, kidíszítve, cifrázva. Különösebb érzelmi értékkel nem rendelkezik, csupán arra emlékeztet honnan indultam. Persze, a medál már mit sem ér, hisz a nap nem árthat nekem.

Történetem!
Már nem igazán emlékszem pontosan mikor, de valahogy 950 körül láttam meg a napvilágot, Bulgáriában. Szerető család, apa, anya és minden más ami kell. Minden megadatott nekem, de tényleg. Boldog gyermekkorom volt, s a későbbiekben is boldog voltam. Volt valaki, akit nagyon szerettem, s ettől a valakitől 17 évesen, törvényen kívül gyermekem is született. Apám távol volt, így nem lehetett ott, mikor megszületett a kicsi. Anyám elakarta venni őt tőlem, de nem engedtem neki. Kihasználtam az alkalmat, míg apám távolt volt és gyengélkedtem egy kicsit. De utána... utána fogtam magamat és a kicsit, majd elmenekültem Mystic Falls területére. Az itteniek befogadtak és attól a perctől kezdve ezt a helyet tekintettem otthonomnak. Egy olyan családhoz kerültem, akiknél elkélt a dolgos kéz, s míg én mást csináltam ők vigyáztak a kisfiamra. Nem sokkal ezután egy újabb forduló pont következett be az életemben. Ekkor tájt érkezett ide a Mikaelson család. Kedveltem őket, mindet egytől egyig. Különösen két fivért, Elijah és Niklaus személyében. Ők voltak azok a férfiak, akik egy kis színt vittek az életembe. Ha velük lehettem egyszerűen szebb volt a világ és több értelmét láttam a létezésemnek. Bevallom szerettem őket, mindkettőjüket. Ők is szerettek, a versengés nyilvánvaló volt kettejük között. De én képtelen voltam közülük választani. S sajnos erre nem is adódott alkalmam többet. Mert az anyjuk Esther mindent elrontott, miután elvesztette egyik fiát. Ekkor még fogalmam sem volt róla mire készül, hogy mit tervez. A véremet akarta én pedig nem tudtam tenni ellene. Elvitt magával, bezárkózott velem, majd leszúrt. Azt hittem végem van, hogy nincs tovább. De mivel még mindig itt vagyok, ez nem így történt. Még nem voltam halott, mikor Esther a férjével a borba keverte a véremet. Én pedig arra gondoltam, ha boszorkányságot művel, hát miért ne rondítsak bele. Így hát elvettem az egyik boros poharat és a tartalmát megittam. Amint a rituálé teljesen beteljesedett elragadott az ideiglenes halál. Mikor magamhoz tértem egy lepellel voltam letakarva valamelyik szobában. Este volt és sötét. Kihasználva az alkalmat, hogy nem látnak elmenekültem onnan. Vissza a kisfiamhoz, hogy utoljára láthassam. De út közben tettem valamit. Egy férfivel találkoztam, akinek a kezén egy vágás nyom éktelenkedett, a keze véres volt én pedig... éhes. Hát végeztem szerencsétlennel, ezzel pedig megpecsételtem a sorsom. Vissza találtam a fiamhoz és vele maradtam azon az éjszakán és mikor reggel elakartam menni, rá kellett ébrednem, hogy a nap szó szerint égetett engem. Maradtam még egy napot, majd az éj leple alatt boszorkányok után kutattam. Még Esther beszélgetését is képes voltam kihallgatni, s ennek segítségével rá is leltem egy boszorkányra. Arra a boszorkányra, aki a nyakláncomat készítette nekem. S ez után a sok kicsi kaland után elmenekültem egy időre, de nem véglegesen. A közelben maradtam, figyeltem, ahogy a Mikaelson család pusztít és gyilkol. Láttam miket tettek, hogy elégették a fehér tölgyet is. Azzal pedig, hogy őket figyeltem, mindent megtanultam amit ők. Hogy mi árt nekem és mi az ami nem. Ezek után pedig végleg felszívódtam néhány száz évre, de a hírük végig elkísért. Talán ezért is döntöttem úgy, hogy vissza térek. Hogy meglepem a hasonmásaimat és, hogy felfedem magam Klaus és Elijah előtt.
Vissza az elejére Go down
Alexis Delacroix
Boszorkány
Boszorkány
Alexis Delacroix


Hozzászólások száma : 79
Join date : 2013. Feb. 25.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Tatia Petrova - The original Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tatia Petrova - The original   Tatia Petrova - The original Icon_minitimeHétf. Márc. 18, 2013 12:26 pm


Elfogadva
Hűha Smile Az első Petrova is Mystic Fallsba látogat.... Érdekes lesz Very Happy Nagyon tetszett az ET-d, a külső és belső is rendben volt. Nyomás avit és titulust foglalni, utána keress játszótársat! Smile
Vissza az elejére Go down
 
Tatia Petrova - The original
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Tatia Petrova
» Tatia Petrova

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
VampireDiaries :: Minden kezdet nehéz :: Eredetiek-
Ugrás: