VampireDiaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vámpírnaplók szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Kattintsatok értünk mindennap!
 FRPG Top Sites - Magyarország
Wanted!

Jeremy Gilbert


Alaric Saltzman

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Márciusi hónap karaktere
Tatia Petrova
Holdnaptár
CURRENT MOON
Staff
Damon Salvatore
Elena Gilbert
Alexis Delacroix
Tatia Petrova
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (14 fő) Kedd Ápr. 02, 2013 4:00 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Avarian Világa FRPG
Heather Keighley Icon_minitimeSzer. Okt. 09, 2013 1:23 pm by Vendég

» Vicious - The Secret Circle & The Vampire diaries
Heather Keighley Icon_minitimeCsüt. Május 16, 2013 10:12 pm by b.

» Hell's refuge
Heather Keighley Icon_minitimeSzomb. Május 11, 2013 6:45 pm by Vendég

» Emalia Izrathe
Heather Keighley Icon_minitimeSzer. Május 08, 2013 6:50 pm by Emalia Izrathe

» Emalia Izrathe
Heather Keighley Icon_minitimeHétf. Május 06, 2013 12:54 pm by Elena Gilbert

» Salvatore ház garázsa.
Heather Keighley Icon_minitimeVas. Május 05, 2013 10:05 pm by Tatia Petrova

» Noctis Parvulus
Heather Keighley Icon_minitimeSzer. Május 01, 2013 2:06 pm by Vendég

» James Yarrow
Heather Keighley Icon_minitimeSzomb. Ápr. 20, 2013 9:41 pm by Tatia Petrova

» A ház, nappali, szobák . .
Heather Keighley Icon_minitimeSzomb. Ápr. 20, 2013 8:13 pm by Heather Keighley


 

 Heather Keighley

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Heather Keighley
Vámpírok
Vámpírok
Heather Keighley


Hozzászólások száma : 38
Join date : 2013. Mar. 21.

Heather Keighley Empty
TémanyitásTárgy: Heather Keighley   Heather Keighley Icon_minitimeCsüt. Márc. 21, 2013 4:53 pm


Heather Keighley
Becenév:
Heth; Speedy
Faj:
Vámpír
Kor:
198
Play By:
Willa Holland
Szeret; nem szeret!
Szeret; Hmm, elsősorban a vér. Másrészről pedig szeretem körülvenni magam férfiakkal. Legjobban mások érzéseivel szeretek játszadozni. Illetve összezavarni a gondolataikat.
Nem szeret; Nem szeretem azokat a személyeket akik túlságosan is el vannak szállva mondjuk attól, hogy ők vámpírok vagy boszorkányok. Semmit sem jelent addig amíg nem bizonyított.

Személyiségem!
Önző, makacs és eléggé manipulatív. Szeretek mások idegeire menni. Mondhatni ez nekem szórakozás. Azt hiszem valamennyire megbízható is vagyok, mert nem szokásom elárulni mások titkait. Kivétel természetesen, mint mindig most is van. Ha nekem attól jobb lehet, ha elmondom.. Ha nem is most hanem később természetesen nem sok ideig tartom a számat.
Mindig elérem amit akarok. Legyen szó bármiről. Az emberi élet számomra semmit nem jelent. Habár félig én is az vagyok vagy valami olyasmi, de a másik felemnek sokkal jobban engedek. Természetesen ha mindvégig ezt a rideg külsőt mutatnám mindenki felé még a kutya se állt volna velem szóba. Az emberek kedves, segítőkésznek ismernek meg így jobban a bizalmukba engednek. Azért így mégis csak könnyebb kihúzni belőlük olyan információt amire éppen szükségem van. Meg később még így hasznot is húzhatok belőlük.


Külsőm!
A külsőmben soha nem kellett kételkednem. A férfiak bátran szemügyre vesznek ami nincs ellenemre. Hosszú barna hajam van és ehhez párosul a zöldeskék szemek. Öltözékileg szinte bármit magamra aggatok, mert ha jól érzem magam benne jól is nézek ki.

Történetem!
Vér. Ha nem is túlnyomó részben, de az életem egyik lételemei közé tartozik. Még minden annyira furcsa ezzel kapcsolatban. Néha már szinte lángra gyullad a torkom, amit csak ezzel tudok csitítani. Minden egyes hónapban egyszer előjön.. És borzalmas. Csak remélni tudom, hogy később ez majd könnyebb lesz. Nem is tudom, hogyan bírnám ki pár évnél tovább, ha ez így folytatódna. Kontrolálni akarom magam.. De jelenleg ez egy elérhetetlen célnak látszik.
Ha nem lenne a legjobb barátnőm valószínűleg már teljesen kikeltem volna magamból. Ő mellettem maradt még akkor is, amikor megtudta, hogy mi is lettem. Egyik nap nem jött el a megbeszélt találkahelyünkre. Mivel valószínűleg kiment a fejéből arra gondoltam, hogy elmegyek hozzájuk. Bár sosem volt az a feledékeny típus reménykedtem benne, hogy tényleg csak elfelejtette. Egyre közelebb értem a házukhoz és egyre szaporábbak is lettek a lépteim. Vérszagot éreztem a levegőben. Nem az nem lehet.. Biztosan csak képzelődöm.
A házuk ajtaja habár csak résnyire, de nyitva volt. Rögtön berohantam és az előszobában észrevettem a halott szüleit. Mindegyiküknek egy hatalmas harapás volt a nyakán. Nem.. Nem lehet. Felrohantam az emeletre és próbáltam észnél maradni, hiszen a vér illata roppantul csábító volt számomra.
Ott volt ő.. A szobájában feküdt. Vérben úszott, de még élt. – Heather.. – Nyújtózkodott felém én pedig rögtön odarohantam hozzá és feltépve a csuklóját a számhoz nyomtam. Nem is figyeltem oda, hogy a gondolataimat teljesen átveszi a vér iránti vágy. – Ne kérlek. - Szavai, vagyis inkább a könyörgései elsuhantak a fülem mellett, majd pedig a következő pillanatban már csak arra eszméltem, hogy az utolsó korty vérét is lenyeltem és ott volt elernyedt teste a karjaim között. Én voltam, aki megölte.. Még megmenthettem volna, de nem tettem. Gyenge voltam és nem uralkodtam magamon. Az én hibám, hogy meghalt.. Megöltem az egyetlen személyt, aki hitt bennem még akkor is, ha én magamban nem is. De neki sem szabadott volna. Egy szörnyeteg vagyok. Ezen nem tudok változtatni.
Ezek után már csak egy megoldás maradt számomra amivel elviselhetőbbé tehetem az életemet.. Az érzelmeim kikapcsolása.
Vissza az elejére Go down
Tatia Petrova
Ősi (eredeti) vámpír
Ősi (eredeti) vámpír
Tatia Petrova


Hozzászólások száma : 107
Join date : 2013. Mar. 17.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Heather Keighley Empty
TémanyitásTárgy: Re: Heather Keighley   Heather Keighley Icon_minitimeSzomb. Márc. 30, 2013 9:47 pm


Elfogadva
Szia,
Külső, belső rendben volt, az ET pedig nagyon tetszett.
Nyomás foglalózni és irány játszani. Jó játékot az oldalon! Smile

Vissza az elejére Go down
 
Heather Keighley
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Heather Keighley
» Heather Keighley

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
VampireDiaries :: Minden kezdet nehéz :: Vámpírok-
Ugrás: