VampireDiaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vámpírnaplók szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Kattintsatok értünk mindennap!
 FRPG Top Sites - Magyarország
Wanted!

Jeremy Gilbert


Alaric Saltzman

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Márciusi hónap karaktere
Tatia Petrova
Holdnaptár
CURRENT MOON
Staff
Damon Salvatore
Elena Gilbert
Alexis Delacroix
Tatia Petrova
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (14 fő) Kedd Ápr. 02, 2013 4:00 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Avarian Világa FRPG
A ház, nappali, szobák . . - Page 2 Icon_minitimeSzer. Okt. 09, 2013 1:23 pm by Vendég

» Vicious - The Secret Circle & The Vampire diaries
A ház, nappali, szobák . . - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Május 16, 2013 10:12 pm by b.

» Hell's refuge
A ház, nappali, szobák . . - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Május 11, 2013 6:45 pm by Vendég

» Emalia Izrathe
A ház, nappali, szobák . . - Page 2 Icon_minitimeSzer. Május 08, 2013 6:50 pm by Emalia Izrathe

» Emalia Izrathe
A ház, nappali, szobák . . - Page 2 Icon_minitimeHétf. Május 06, 2013 12:54 pm by Elena Gilbert

» Salvatore ház garázsa.
A ház, nappali, szobák . . - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 05, 2013 10:05 pm by Tatia Petrova

» Noctis Parvulus
A ház, nappali, szobák . . - Page 2 Icon_minitimeSzer. Május 01, 2013 2:06 pm by Vendég

» James Yarrow
A ház, nappali, szobák . . - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 20, 2013 9:41 pm by Tatia Petrova

» A ház, nappali, szobák . .
A ház, nappali, szobák . . - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 20, 2013 8:13 pm by Heather Keighley


 

 A ház, nappali, szobák . .

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Jamie Anderson
Ember
Ember
Jamie Anderson


Hozzászólások száma : 85
Join date : 2013. Mar. 20.

A ház, nappali, szobák . . - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A ház, nappali, szobák . .   A ház, nappali, szobák . . - Page 2 Icon_minitimeHétf. Ápr. 15, 2013 6:08 pm

Mikor letettem a telefont, Heather egész érdekesen nézett rám. Hirtelen nem tudtam mit mondtam rosszul, hiszen direkt úgy kértem, hogy ne legyen gomba. De aztán kibökte.
- Igen. Édesanyám is az volt, és hát a suli menza zsíros mócsingos hús cafatai elrettentettek a hústól. – mondtam nevetve. Majd beleegyezett abba, hogy vele menjek.
- Elmegyek, letusolok, sajnos egy fürdő van, de csinálok helyet a cuccaidnak. – mondtam halkan és felállva elindultam.
- Ha megjön a futár a tárcám a folyóson van fizesd ki. – lépdeltem a fürdő felé.
Vissza az elejére Go down
Heather Keighley
Vámpírok
Vámpírok
Heather Keighley


Hozzászólások száma : 38
Join date : 2013. Mar. 21.

A ház, nappali, szobák . . - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A ház, nappali, szobák . .   A ház, nappali, szobák . . - Page 2 Icon_minitimeKedd Ápr. 16, 2013 12:59 pm

A sulis kaják maradjunk annyiban, hogy borzalmasak.. – Nem sokszor volt alkalmam iskolába járni, de amikor ezt megtettem volt alkalmam megtapasztalni, hogy milyen pocsék kajákat is adnak egy középsuliban. Kivétel ha valami elit helyre mész. Ott talán még az ételre is figyelnek.. De pár embernek nem engedhető meg az elit iskola.. Persze én simán bekerülhettem volna, de semmi kedvem nincs sznoboknak kedveskedni. Egy normális suliban sokkal több az izgalom.
Rendben van. Megoldjuk azt hiszem.. – Mondtam kedvesen mosolyogva és alig bírtam megállni, hogy röhögni kezdjek.. Még, hogy kifizetem.. Jó vicc.
Jamie még bőven a fürdőben volt amikor a pizza futár csengetett. Hamar leértem, majd kinyitottam az ajtót, majd közölte mennyivel tartozunk. – A pizzat te állod. – Mondtam mosolyogva közben átvettem a pizzát mire ő csak bólintott, majd becsuktam az ajtót és bementem a konyhába.
Vissza az elejére Go down
Jamie Anderson
Ember
Ember
Jamie Anderson


Hozzászólások száma : 85
Join date : 2013. Mar. 20.

A ház, nappali, szobák . . - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A ház, nappali, szobák . .   A ház, nappali, szobák . . - Page 2 Icon_minitimeKedd Ápr. 16, 2013 1:24 pm

Épp a hajamat mostam mikor hallottam, hogy csengetnek. Mivel elmondtam, hogy hol találja a tárcámat, nem rohantam ki. Kicsit elkalandoztam a zuhany alatt, gondolataimba, Kol férkőzött be. Az a kisfiús mosolya és a romantika, ahogy bánik egy nővel.
Mikor végeztem, megszárítva a hajamat öltöztem fel, és mivel még nekem sem volt sok cuccom, Heather-nek szabad helye bőven volt. Úgy érzem holnap, jól be kell vásárolnunk, hiszen, szinte alig van valami a lakásba. Én szeretném picit vidámabbá varázsolni, amikhez kell egy kis kiegészítők.
- Mehetsz tusolni. – léptem be a szobájába, de sehol nem volt, így lementem a nappaliba, hát ha ott találom.
Vissza az elejére Go down
Heather Keighley
Vámpírok
Vámpírok
Heather Keighley


Hozzászólások száma : 38
Join date : 2013. Mar. 21.

A ház, nappali, szobák . . - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A ház, nappali, szobák . .   A ház, nappali, szobák . . - Page 2 Icon_minitimeSzer. Ápr. 17, 2013 12:55 pm

Nem értem miért kellett volna felesleges pénzt kidobni azért, mert idehozta a pizzát. Nevetséges. Van amiért fizetek, de elég ritka. Sőt a mai nap még magamat is meglepetem azzal, hogy kifizettem azt a felsőt. Talán így egyszerűbbnek tűnt, minthogy leálljak és megigézzem. De akár el is lophattam volna senkinek nem hiányzott volna. Mondjuk ha el is kaptak volna érte könnyen kimagyaráztam volna magamat. Nem is kellett volna magyarázkodnom. Egyáltalán. Akkor már tényleg csak megigéztem volna éppen azt aki szerint bűncselekményt követtem el.. Kihasználom a lehetőségeimet ennyi az egész. Nem tudom miért kell akkora feneket keríteni annak, ha egy vámpír kihasználja, hogy mi is ő.
Hallottam, hogy Jamie szólt mehetek tusolni.. Nem már rég nem vagyok a szobában. – Itt vagyok. – Kiabáltam amikor meghallottam közeledő lépteit.
Vissza az elejére Go down
Jamie Anderson
Ember
Ember
Jamie Anderson


Hozzászólások száma : 85
Join date : 2013. Mar. 20.

A ház, nappali, szobák . . - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A ház, nappali, szobák . .   A ház, nappali, szobák . . - Page 2 Icon_minitimeSzer. Ápr. 17, 2013 1:08 pm

Hallottam a hangját. Egy rövidnadrágban és egy toppban sétáltam be a konyhába.
- Gyorsak voltam, azt hittem a kiszolgálás is olyan lesz, mint a telefonos nő. – mosolyodtam el miközben kivettem egy üveg ásványvizet, majd a poharakért mentem. Kivettem kettőt és letettem a pultra.
- Tusolsz vagy eszel előtte? – kérdeztem és közben a tányérokat kerestem. Valahogy semmit nem találtam, de végre megtaláltam. Ha előtte elmegy tusolni, addig leülök a tv elé és kapcsolgatom, nem akarok egyedül enni.
Gyorsan elővettem két szalvétát és a tányérokra tettem a villákkal együtt. Mondjuk rendszerető vagyok. De most ez valahogy nem látszott mivel még dobozokban volt minden és alig volt berendezve a lakás. Amiért kissé szégyelltem magam.
Vissza az elejére Go down
Heather Keighley
Vámpírok
Vámpírok
Heather Keighley


Hozzászólások száma : 38
Join date : 2013. Mar. 21.

A ház, nappali, szobák . . - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A ház, nappali, szobák . .   A ház, nappali, szobák . . - Page 2 Icon_minitimeSzer. Ápr. 17, 2013 6:24 pm

- Ha olyan lassan hozták volna ki vagy unott pofával adta volna át a futár a pizzát azt hiszem finom nőiesen megmondtam volna neki, hogy nem vagyok hajlandó fizetni érte. - Rántottam egyet a vállamon, mintha ez olyan megszokott dolog lett volna. Nem, mintha fizettem volna érte amúgy.. De azért jobb ha ő úgy tudja kifizettem.. Nem szeretném felfedni, hogy mi is vagyok.. Egyenlőre még nem.
- Ööö, nem. Azt hiszem a gyomrom az első.. - Mondtam nevetve, majd fel is nyitottam a pizza dobozát. - Hmm, nagyon finomnak látszik. - Vigyorogva kivettem az én részemből egy szeletet, majd óvatosan enni kezdtem. Nem az igazi főleg, hogy most inkább vérre vágyom.. De türtőztetnem kell. Most kivételesen nem akarok a lakótársamból táplálkozni.. Kicsit normális életre vágyom. Amennyire lehet. Normális élet extrákkal. Mert azért vámpírnak lenni király dolog.
Vissza az elejére Go down
Jamie Anderson
Ember
Ember
Jamie Anderson


Hozzászólások száma : 85
Join date : 2013. Mar. 20.

A ház, nappali, szobák . . - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A ház, nappali, szobák . .   A ház, nappali, szobák . . - Page 2 Icon_minitimeSzer. Ápr. 17, 2013 6:49 pm

Elmosolyodtam, ahogy beszélt, de a legrosszabb, hogy én ezt így ki is néztem, hogy Heather a maga nagyszájú módján kiosztja szerencsétlen gyereket.
- Elképzeltem. – nevettem hangosan miközben leültem a székre is kivettem egy szelet pizzát. Egész kellemes illata volt, remélem az illata is ilyen. Mikor beleharaptam elmosolyodtam, nagyon finom volt.
- Valami jót is tudnak itt csinálni. – mondtam kissé teliszájal, naná, hogy néha nem tudok illedelmesen viselkedni.
Vissza az elejére Go down
Heather Keighley
Vámpírok
Vámpírok
Heather Keighley


Hozzászólások száma : 38
Join date : 2013. Mar. 21.

A ház, nappali, szobák . . - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A ház, nappali, szobák . .   A ház, nappali, szobák . . - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 18, 2013 12:42 pm

- Azt hiszem ennek az elképzelése nem volt olyan nehéz. - Mondtam kuncogva miután lenyeltem a számban lévő falatot. Főleg az egész kávés incidens után. Az még magamnak is tetszett. Sokkal jobban nézett ki az a szerencsétlen forró kávéval a fején, mint amúgy. Mondhatni én csak segítettem rajta.
- Igen.. A pizzájuk egyértelműen nagyon finom. - Mondtam mosolyogva miközben már a második szeletet vettem a kezemhez. Éhes voltam.. És mivel most nem volt esélyem, hogy azzal szüntessem meg ezt az érzést amire tényleg szükségem volt.. Valamivel kénytelen voltam pótolni..

Vissza az elejére Go down
Jamie Anderson
Ember
Ember
Jamie Anderson


Hozzászólások száma : 85
Join date : 2013. Mar. 20.

A ház, nappali, szobák . . - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A ház, nappali, szobák . .   A ház, nappali, szobák . . - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 18, 2013 1:51 pm

Heather-nek is nagyon ízlett de én viszont nem akartam enni. Valahogy nem éreztem jól magam.
- Ne haragudj, lefekszem, te csak egyél. Ha van, valami csak szólj. – mondtam egy halvány mosollyal és elpakoltam a tányéromat és a poharat is kiöntöttem, mert még inni sem volt kedvem.
- Álmodj szépeket. – mondtam utoljára és elindultam az emeletre.
Vissza az elejére Go down
Heather Keighley
Vámpírok
Vámpírok
Heather Keighley


Hozzászólások száma : 38
Join date : 2013. Mar. 21.

A ház, nappali, szobák . . - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A ház, nappali, szobák . .   A ház, nappali, szobák . . - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 20, 2013 8:13 pm

Nincs kedvem most valahogy elmenni innen, de tudom szükségem van valami normális kajára is.. Megszokott volt számomra, hogy minden nap iszom egy kis vért.. Ha nem is túl sokat.
- Jó éjt. - Mondtam neki, majd nem sokkal a távozása után végeztem az evéssel és még mielőtt beledobtam volna magamat az ágyba gyorsan lezuhanyoztam. Lefárasztott a mai nap a jó pofizás meg úgy minden.. Hamar elragadott magával az álom.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A ház, nappali, szobák . . - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A ház, nappali, szobák . .   A ház, nappali, szobák . . - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
A ház, nappali, szobák . .
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
»  Nappali
»  Nappali
»  Nappali

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
VampireDiaries :: Anderson ház-
Ugrás: