VampireDiaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vámpírnaplók szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Kattintsatok értünk mindennap!
 FRPG Top Sites - Magyarország
Wanted!

Jeremy Gilbert


Alaric Saltzman

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Márciusi hónap karaktere
Tatia Petrova
Holdnaptár
CURRENT MOON
Staff
Damon Salvatore
Elena Gilbert
Alexis Delacroix
Tatia Petrova
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (14 fő) Kedd Ápr. 02, 2013 4:00 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Avarian Világa FRPG
James Yarrow Icon_minitimeSzer. Okt. 09, 2013 1:23 pm by Vendég

» Vicious - The Secret Circle & The Vampire diaries
James Yarrow Icon_minitimeCsüt. Május 16, 2013 10:12 pm by b.

» Hell's refuge
James Yarrow Icon_minitimeSzomb. Május 11, 2013 6:45 pm by Vendég

» Emalia Izrathe
James Yarrow Icon_minitimeSzer. Május 08, 2013 6:50 pm by Emalia Izrathe

» Emalia Izrathe
James Yarrow Icon_minitimeHétf. Május 06, 2013 12:54 pm by Elena Gilbert

» Salvatore ház garázsa.
James Yarrow Icon_minitimeVas. Május 05, 2013 10:05 pm by Tatia Petrova

» Noctis Parvulus
James Yarrow Icon_minitimeSzer. Május 01, 2013 2:06 pm by Vendég

» James Yarrow
James Yarrow Icon_minitimeSzomb. Ápr. 20, 2013 9:41 pm by Tatia Petrova

» A ház, nappali, szobák . .
James Yarrow Icon_minitimeSzomb. Ápr. 20, 2013 8:13 pm by Heather Keighley


 

 James Yarrow

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
James Yarrow
Vámpírok
Vámpírok
James Yarrow


Hozzászólások száma : 15
Join date : 2013. Apr. 10.

James Yarrow Empty
TémanyitásTárgy: James Yarrow   James Yarrow Icon_minitimeSzer. Ápr. 10, 2013 5:30 pm

http://static.tumblr.com/g1ncvqx/Zmalvgame/ilikecakebloodcake.gif

James Yarrow

Minden férfi életében csak egy nő létezik, a többi csupán az árnyéka. ¤

¤NÉV: James Yarrow
¤ BECENÉV: James
¤ KOR: 18
¤ NEM: Férfi
¤ SZEXUALITÁS: Heteroszexuális
¤ SZÜLETÉSI IDŐ, HELY: 1790. 10. 03. Denver
¤ FAJ: Vámpír
¤ PB ALANY: Colton Haynes
James Yarrow 750408coltonhaynes9



Szeret & nem szeret



ÉLETEM TÖRTÉNETE

Minden egy borús októberi reggelen kezdődött. A köd belepte a kisvárost, a nap hiába erőlködött, nem sikerült kibújnia. Unottan mászkáltam Chicago utcáin, mintha elszállt volna a lélek az emberekből, de a szín sem nagyon dominált. Még a lányok is vissza fogták magukat, ahogy elsétáltam egy kisebb csoport mellet, halk nevetgélést hallottam.
Ez persze jól esett, ha úgy veszem csak az egómat növelték. Ezek a mai lányok, mostanában nem valami türelmesek. Nem is olyan régen még mi férfiak döntöttük el, hogy megfelelő lesz-e a lány vagy ne is kezdeményezzünk udvarlást. Elég macerás dolog, na meg, ha valaki bugyijába akarsz bekerülni. Ezek a szoknyák, alsó szoknya, bugyi, fűző. Tovább tart vetkőztetni, mint maga az aktus. Néha elgondolkozom, hogy érdemes-e ennyit bajlódni, és néha rájövök, hogy nem, hatalmas csalódások is értek már egy - egy „szenvedélyesnek” készülő estében. Na de visszatérve a tervhez. Ma találkozóm lesz egy igen csak különleges hölggyel. A bőre hófehér és puha, ajkai vörösen izzanak, mint a tűz, az illata, mint a tavaszi virágok. De volt benne valami különleges. Nem volt ember, aminek meg kellet volna rémítenie, de nem féltem tőle. Na persze ez meglepő volt, hisz állandó harapásokkal voltam tele, az agyam mondta, hogy nem szabad, hogy tartsam távol magam tőle. De valami, egy kényszer azt mondta, hogy menjek. Mikor oda értem elé csak állt és bájosan mosolygott. Az apró törékeny nő, gyönyörű bordó fűzőben és hosszú vörös haja, loknikban omlott a vállára.
- Hát eljöttél? – kérdezte a maga csábos hangján. Olyan a hangja, mint egy selymes hegedűszó. Csábító, aminek senki nem tudna ellenállni. Aprót bólintottam. Valahogy nem jött ki szó a számon.
Közelebb lépve simogatta az arcomat, és hirtelen minden felgyorsult. Hirtelen az erek duzzadtak a szeme mellet, a véres csuklóját a számhoz szorította.
A következő, amire emlékszem, hogy vérben ázó pólóban fekszem a földön. Mellettem legalább tíz lány feküdt. A nyakuk fel volt tépve, de teljesen szárazok voltak.
Megöltem őket, nem is emlékszem, hogy történt. Csak ültem a holttestek mellet, próbálkozva visszaemlékezni arra, hogy Mary mikor és miért változtatott át. És legfőképp, most hol is van.
Megropogtatva a nyakam-lementem a pincébe és szétlocsoltam a benzint, majd ott hagyva a kiskunyhót, dobtam rá egy öngyújtót. Ekkor kezdődött az életem. Az igazi életem.


Személyiségem ¤

http://www.deviantart.com/download/187126655/vampire_diaries_gif_by_burnyourblood-d33erun.gif
    Jelemem? Hát olyan, ilyen is olyan is. A hangulatomtól függ. De általában mogorva és tapintatlan. Mondjuk melyik férfi szeret nyájaskodni? Egy lány volt akivel gyengéd szálak fűztek, de vele sem voltam így. Szóval ha jót akarsz elkerülsz.

Vissza az elejére Go down
Tatia Petrova
Ősi (eredeti) vámpír
Ősi (eredeti) vámpír
Tatia Petrova


Hozzászólások száma : 107
Join date : 2013. Mar. 17.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

James Yarrow Empty
TémanyitásTárgy: Re: James Yarrow   James Yarrow Icon_minitimeSzomb. Ápr. 20, 2013 9:41 pm

Szia Smile
Nagyon örülök, hogy te is köztünk vagy!
Tetszett az egész lapod, semmi kivetnivalót nem találtam benne.
Be kell vallanom a legjobban a Történeted tetszett.
Mit is mondhatnék mást...

Elfogadva!

Irány foglalózni, majd nyomás a játéktér! Jó szórakozást közöttünk!
Vissza az elejére Go down
 
James Yarrow
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Hayley James - kész

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
VampireDiaries :: Minden kezdet nehéz :: Vámpírok-
Ugrás: