VampireDiaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vámpírnaplók szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Kattintsatok értünk mindennap!
 FRPG Top Sites - Magyarország
Wanted!

Jeremy Gilbert


Alaric Saltzman

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Márciusi hónap karaktere
Tatia Petrova
Holdnaptár
CURRENT MOON
Staff
Damon Salvatore
Elena Gilbert
Alexis Delacroix
Tatia Petrova
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (14 fő) Kedd Ápr. 02, 2013 4:00 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Avarian Világa FRPG
Lionel Crawley Icon_minitimeSzer. Okt. 09, 2013 1:23 pm by Vendég

» Vicious - The Secret Circle & The Vampire diaries
Lionel Crawley Icon_minitimeCsüt. Május 16, 2013 10:12 pm by b.

» Hell's refuge
Lionel Crawley Icon_minitimeSzomb. Május 11, 2013 6:45 pm by Vendég

» Emalia Izrathe
Lionel Crawley Icon_minitimeSzer. Május 08, 2013 6:50 pm by Emalia Izrathe

» Emalia Izrathe
Lionel Crawley Icon_minitimeHétf. Május 06, 2013 12:54 pm by Elena Gilbert

» Salvatore ház garázsa.
Lionel Crawley Icon_minitimeVas. Május 05, 2013 10:05 pm by Tatia Petrova

» Noctis Parvulus
Lionel Crawley Icon_minitimeSzer. Május 01, 2013 2:06 pm by Vendég

» James Yarrow
Lionel Crawley Icon_minitimeSzomb. Ápr. 20, 2013 9:41 pm by Tatia Petrova

» A ház, nappali, szobák . .
Lionel Crawley Icon_minitimeSzomb. Ápr. 20, 2013 8:13 pm by Heather Keighley


 

 Lionel Crawley

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Lionel Crawley
Hibrid
Hibrid
Lionel Crawley


Hozzászólások száma : 5
Join date : 2013. Mar. 21.

Lionel Crawley Empty
TémanyitásTárgy: Lionel Crawley   Lionel Crawley Icon_minitimeCsüt. Márc. 21, 2013 5:05 pm


Lionel Crawley
Becenév:
Lio
Faj:
hibrid
Kor:
24
Play By:
Jensen Ackles
Szeret; nem szeret!
Hű, ha ez tényleg érdekel, akkor foglalj helyet és készülj egy nagyon hosszú felsorolásra. Szóval...
Szeretem ha a dolgok nekem kedveznek, ha megnevettethetek valakit, ha a középpontban lehetek, a meleget, a barátaimat, Alexist, motorokat, sportkocsikat, a munkámat. Továbbá szeretek bulizni, szórakoztatni másokat, főnökösködni és rajzolni. Nem szeretem a bunkókat, a vérszívókat, régen gyűlöltem a teliholdat, a cigifüstért sem vagyok oda, a nyálkás férgektől meg egyenesen kiráz a hideg.

Személyiségem!
Régen rengeteget bohóckodtam, önfeledten szórakoztam és csak ennek éltem. Nem nagyon érdekeltek a kötelességeim és magasról tojtam a szabályokra. Minden percét ki akartam élvezni az életnek. De aztán egy balesettel sikerült kiváltanom a vérfarkas átkot és megváltoztam. Megkomolyodtam és minden tettemért felelősséget vállaltam ezután. Bár a szórakozással és a hülyéskedéssel nem hagytam fel. Most pedig, hogy hibrid lettem, mindkét énemből vissza vettem. Igaz, még most is viccet csinálok a dolgokból, viszont nem bulizom a nap huszonnégy órájában. Őszintének, magabiztosnak, önfejűnek és kitartónak mondanám magam. Vajból van a szívem is. Viszont minden kedvességem és lágyságom mellett ott lapul egy durvább énem is. Nehezen megy fel bennem a pumpa, de mikor megtörténik ajánlatos menekülni előlem. Ennyi lennék én, bár még szerintem így is megfejtésre szorulok.
Külsőm!
Rövidre vágott, barna hajam van. Szemem színe zöldesbarna és játékos pajkossággal teli. Az arcom eléggé karakteres, s mégis kisfiús bájjal rendelkezik. Arcomon általában egy kis borosta díszeleg, na meg a mosolyom. Átlag magasnak tartom magam a 185 centimmel. Testalkatom, erős, edzett, kisportolt. Ruhatáram teljesen egyszerű. Farmer és póló, na meg néhány pulóver. sportcipőket hordok, még különleges alkalmakra is nagy huzavona árán veszek fel ünneplőt.

Történetem!

Hozott: http://underneath.hungarianforum.com/t271-enzo-s
Mikor Jana fülébe suttogtam, meglepve tapasztaltam, hogy nem húzódik el. Bár tuti, hogy szeretett volna. A válasza pedig csak egy mosolyt késztetett az arcomra. Bólintottam erre és a szemébe néztem. Nem nagyon érdekelt, hogy nincs rám veszéllyel én akkor is veszélyes utakra akartam evezni. Meg is tettem. Elmondtam Janának, hogy tesztelni fogom, mire csak vissza kérdezett. Ezután megcsókoltam. Vicces, hogy nem húzódott el. Pont ő nem, mikor tőle várná az ember. Hátra dőltem a székemen és figyeltem őt. Felmértem minden egyes porcikáját. Láttam az arcán megjelenő pírt. Ez pedig egy még mérgezőbb, önelégült mosolyra késztetett. Hallgattam, hogy ki akad és a mosolyom csak szélesedett. Az utolsó vádnál azonban fel szakad belőlem a nevetés. Mélyről jövő, sötét nevetés. Valóban szórakoztatott ez a dolog. Látszik rajta, hogy nem taszítom annyira, mint szeretné. Ebből még jó is származhat.
- Befejezted a vádaskodást? Ha nem akkor csak vágj még néhány dolgot a fejemhez, elvégre szerinted megérdemlem. - mondtam és karba fontam a karom.
Igazam volt, mint mindig. Elvégre én figyelmeztettem, hogy tesztelni fogom és remekül ment át rajta. Pont olyan eredményt kaptam amire számítottam. Tökéletes nő. Aztán egy önelégült mosoly kíséretében folytattam.
-De még mielőtt hozzám vágnál még valamit szeretném elmondani, hogy én megmondtam. Szóltam, hogy tesztelni foglak. A te bajod, hogy nem figyeltél rám. - mondtam és lejjebb csúsztam a széken.
Pont annyira, hogy a lábamat meg tudjam támasztani, az asztal lábában, ami az ő felén volt. Kérdő pillantást vetettem rá. Számítottam arra, hogy így le fog rohanni, de még sok más megoldás is az eszembe jutott. Elég érett gondolkodású. Ez tetszik. S ahogy látom, még nem ment el. Ez így olyan, mintha egy kicsit kedvelne, bár mennyire próbálja leplezni. Na, nem is rossz. Lehet, hogy tudom tetőzni az izgalmakat. Már csak a reakcióját kell megvárnom erre és újra megízlelem ajkait. Ha akarja, ha nem.
Vissza az elejére Go down
Alexis Delacroix
Boszorkány
Boszorkány
Alexis Delacroix


Hozzászólások száma : 79
Join date : 2013. Feb. 25.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Lionel Crawley Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lionel Crawley   Lionel Crawley Icon_minitimeCsüt. Márc. 21, 2013 6:44 pm


Elfogadva
Lio *.*
Annyit vártam rád... Nem találtam hibát a karilapodban, nagyon jól megfogalmaztál mindent. Nyomás foglalózni és remélem az első játékodat nekem tartogatod *.*
Vissza az elejére Go down
 
Lionel Crawley
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
VampireDiaries :: Minden kezdet nehéz :: Hibridek-
Ugrás: