VampireDiaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vámpírnaplók szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Kattintsatok értünk mindennap!
 FRPG Top Sites - Magyarország
Wanted!

Jeremy Gilbert


Alaric Saltzman

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Márciusi hónap karaktere
Tatia Petrova
Holdnaptár
CURRENT MOON
Staff
Damon Salvatore
Elena Gilbert
Alexis Delacroix
Tatia Petrova
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (14 fő) Kedd Ápr. 02, 2013 4:00 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Avarian Világa FRPG
Katherine Pierce - Sexy Bitch Vampire Icon_minitimeSzer. Okt. 09, 2013 1:23 pm by Vendég

» Vicious - The Secret Circle & The Vampire diaries
Katherine Pierce - Sexy Bitch Vampire Icon_minitimeCsüt. Május 16, 2013 10:12 pm by b.

» Hell's refuge
Katherine Pierce - Sexy Bitch Vampire Icon_minitimeSzomb. Május 11, 2013 6:45 pm by Vendég

» Emalia Izrathe
Katherine Pierce - Sexy Bitch Vampire Icon_minitimeSzer. Május 08, 2013 6:50 pm by Emalia Izrathe

» Emalia Izrathe
Katherine Pierce - Sexy Bitch Vampire Icon_minitimeHétf. Május 06, 2013 12:54 pm by Elena Gilbert

» Salvatore ház garázsa.
Katherine Pierce - Sexy Bitch Vampire Icon_minitimeVas. Május 05, 2013 10:05 pm by Tatia Petrova

» Noctis Parvulus
Katherine Pierce - Sexy Bitch Vampire Icon_minitimeSzer. Május 01, 2013 2:06 pm by Vendég

» James Yarrow
Katherine Pierce - Sexy Bitch Vampire Icon_minitimeSzomb. Ápr. 20, 2013 9:41 pm by Tatia Petrova

» A ház, nappali, szobák . .
Katherine Pierce - Sexy Bitch Vampire Icon_minitimeSzomb. Ápr. 20, 2013 8:13 pm by Heather Keighley


 

 Katherine Pierce - Sexy Bitch Vampire

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Katherine R. Pierce
Vámpírok
Vámpírok
Katherine R. Pierce


Hozzászólások száma : 2
Join date : 2013. Mar. 28.
Tartózkodási hely : Mindig három lépéssel előtted

Katherine Pierce - Sexy Bitch Vampire Empty
TémanyitásTárgy: Katherine Pierce - Sexy Bitch Vampire   Katherine Pierce - Sexy Bitch Vampire Icon_minitimeCsüt. Márc. 28, 2013 1:25 pm


Katherine Rose Pierce
Becenév:
Kath, Katie, Katy...
Faj:
Vámpír
Kor:
18/53
Play By:
Nina Dobrev
Szeret; nem szeret!
Nem szeretem: Elena gilbert a kis hasonmásom, valaki nem azt teszi amit parancsolok neki, túl akarnak járni az eszemen, a tervem nem sikerül. Szeretem: Ha megkapom, amit akarok, ha velem van Stefan Salvatore, elérem a céljaimat. Behódol nekem akárki.

Személyiségem!
Látszatra a természetem édes, s kedves, de megtévesztő vagyok. Viszont az érdekeim fontosabbak mindénél, nem érdekel, kin kell átgázolnom, vagy kit kell megölnöm. Minden emberi érzelem s bűntudat távol áll tőlem. Annak ellenére, hogy kegyetlen vagyok, mélyen legbelül valódi emberi érzéseim vitatkozik a felszínivel. Törtető, határozott, ellenséges természetem van. Kedvemre játszok mindenki életével, nem érdekelnek az érzelmek sem. Bárkit képes vagyok manipulálni, semmi sem riaszt meg. Rengeteg emberi vér tapad a kezemhez, de nem érdekel. Könnyű szerrel elcsábítok bárkit, az ujjaim köré csavarom s manipulálom. Utálom, ha valami nem a terveim szerint alakul, mindig van tervem, de ha az nem válik be, akkor még s így tovább.

Külsőm!
A természetemen kívül a gyönyörű kinézetem sem mindennapi. Az arcom ovális alakú, emellett pedig bársonyos érintésű. Ártatlanságot sugall mindenki számárára, ezért is csábítok el bárkit, akit a kedvem tartja. A szemeim gesztenyebarna káprázatú, amik tökéletesen értenek az igézéshez. A hajam mogyoróbarna, fénylő hatású. Göndör tincseim a derekaimig érnek, általában akkor szoktam kiegyenesíteni, ha a kis ostoba hasonmásom helyébe lépek. A szempilláim hosszú, dús s egyben fekete is. Az alakom karcsú, még is tökéletesen formás. Sosem volt okom panaszra, emiatt is tartok ott ahol jelenleg is. Mindig a kornak megfelelően öltöztem fel. Viszont jelenleg szexisen, kihívóan öltözködöm. Feszes ruhákban lépek ki az emberek közé. az első benyomás a legfontosabb, könnyen magamra hívom mások figyelmét így. Minden szem csak rám ragad. A nyakamban mindig ott lóg a nyaklánc, ami miatt a fényben is járkálhatok.

Történetem!
Egy kis röpke betekintés az életembe!

Soha életemben nem féltem senkitől, csak egyetlen egy férfitől, de az is Klaus. Tőle pedig nem ok nélkül rémülők meg, ha akár a nevét is meghallom. Könnyedén manipulálok bárkit kedvemre, ez a mai éjszaka is így történt. New Orleans-ban voltam ezen az éjszakán, egy kis kirucanásban vettem részt. Hamar megunok egy helyet, pláne ha porfészek, s unalmas is. ez a város nagyobb, s kedvem szerint szórakozhatok, manipulálhatok, véreztethetek ki, akit akarok. Ez most nem szükségből volt, csak unalomból. egy szállodában szálltam meg arra az időre, míg itt boldogítottam a népséget. Senki sem ismert, itt az volt a jó. Feltűnés nélkül gyilkolhatok le, ha ezt kívánom. a szállodában, ha egy óráig nem készülődtem, akkor semennyit sem. Kihívó ám egyben feszes ruhámban léptem ki a lift ajtaján. Ekkor már minden szem rám tapadt. Már tisztában voltam azzal, hogy érdekes, s izgalmas éjszaka elé nézek. Sejtelmesen és csábítóan pillantottam pár ostoba emberre. Egy bár felé vettem az irányt amint kiléptem a szállodából. Reméltem nem lesznek sokan a bárban, mert szórakozni akarok nem is keveset. Amint belibbentem a bár ajtaján minden pillantást éreztem magamon. Elmosolyodtam majd a pult felé mentem.
-Egy erős italt édes. –Közöltem méz édes hangomon. Megittam pár pohárral az italomból, majd körbenéztem, szemeztem egy sármos fiatalemberrel. Odamentem hozzá, magabiztosan s bársonyos hangomon megszólaltam.
-Helló. –Majd oldalra billentettem a fejem, s csípőre tett kézzel mosolyogtam rá. Ő a falnak támaszkodott én pedig egyre közelebb mentem hozzá.
Óvatos voltam, hogy senki ne lásson meg.
-Biztos nagyon édes lehet a véred. Ne aggódj nem fog fájni. Annyira. –Fejeztem be a beszédet, majd mintha megcsókolnám, de még sem. Az irányt a nyaka felé vettem. Óvatosan, de még is mélyrehatóan haraptam bele. A vér áramlott a torkomon le, édes volt s még is tökéletes számomra. hogy ne kiabáljon befogtam a száját.
-Édes, mint mondtam. Sosem tévedek. –Mosolyodtam el ravaszul. Fogtam magam a fejét magam felé fordítottam a kezemmel, majd mélyen a szemébe néztem.
-Kár érted! De erre nem fogsz emlékezni, az utolsó emléked, hogy megcsókoltalak, szórakoztunk, majd leléptem. –Elengedtem, rámosolyogtam, majd a pultosra s visszamentem a szállodába. Elégedetten tettem a párnára a fejemet. Jelenleg semmi sem tartott vissza attól, hogy megöljek, valakit vagy csak kiszívjam a vérét. Szórakozni jöttem, s azt is fogom tenni.
Vissza az elejére Go down
Alexis Delacroix
Boszorkány
Boszorkány
Alexis Delacroix


Hozzászólások száma : 79
Join date : 2013. Feb. 25.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Katherine Pierce - Sexy Bitch Vampire Empty
TémanyitásTárgy: Re: Katherine Pierce - Sexy Bitch Vampire   Katherine Pierce - Sexy Bitch Vampire Icon_minitimePént. Márc. 29, 2013 7:20 am


Elfogadva
Kath *.* Mindenki nevében mondhatom, hogy nagyon örülünk neked. Smile
Nagyon szépen leírtad a külsőt és a belsőt is. Az ET-d is rendben volt, semmi hibát sem találtam. Már csak egy dolog van hátra. Irány avit és titulust foglalni, utána pedig már játszhatsz is Smile
Vissza az elejére Go down
 
Katherine Pierce - Sexy Bitch Vampire
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» The Vampire Academy
» The Vampire Virus
» Vampire's night
» The Vampire Diaries
» Vampire - Resurrection FRPG

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
VampireDiaries :: Minden kezdet nehéz :: Vámpírok-
Ugrás: