VampireDiaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vámpírnaplók szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Kattintsatok értünk mindennap!
 FRPG Top Sites - Magyarország
Wanted!

Jeremy Gilbert


Alaric Saltzman

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Márciusi hónap karaktere
Tatia Petrova
Holdnaptár
CURRENT MOON
Staff
Damon Salvatore
Elena Gilbert
Alexis Delacroix
Tatia Petrova
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (14 fő) Kedd Ápr. 02, 2013 4:00 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Avarian Világa FRPG
Hayley James - kész Icon_minitimeSzer. Okt. 09, 2013 1:23 pm by Vendég

» Vicious - The Secret Circle & The Vampire diaries
Hayley James - kész Icon_minitimeCsüt. Május 16, 2013 10:12 pm by b.

» Hell's refuge
Hayley James - kész Icon_minitimeSzomb. Május 11, 2013 6:45 pm by Vendég

» Emalia Izrathe
Hayley James - kész Icon_minitimeSzer. Május 08, 2013 6:50 pm by Emalia Izrathe

» Emalia Izrathe
Hayley James - kész Icon_minitimeHétf. Május 06, 2013 12:54 pm by Elena Gilbert

» Salvatore ház garázsa.
Hayley James - kész Icon_minitimeVas. Május 05, 2013 10:05 pm by Tatia Petrova

» Noctis Parvulus
Hayley James - kész Icon_minitimeSzer. Május 01, 2013 2:06 pm by Vendég

» James Yarrow
Hayley James - kész Icon_minitimeSzomb. Ápr. 20, 2013 9:41 pm by Tatia Petrova

» A ház, nappali, szobák . .
Hayley James - kész Icon_minitimeSzomb. Ápr. 20, 2013 8:13 pm by Heather Keighley


 

 Hayley James - kész

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Hayley James
Vérfarkas
Vérfarkas
Hayley James


Hozzászólások száma : 1
Join date : 2013. Apr. 02.
Tartózkodási hely : úton Mystic Fall's felé

Hayley James - kész Empty
TémanyitásTárgy: Hayley James - kész   Hayley James - kész Icon_minitimeKedd Ápr. 02, 2013 9:11 am


Hayley James
Becenév:
Hayley
Faj:
vérfarkas
Kor:
20
Play By:
Phoebe Tonkin
Szeret; nem szeret!
Szeret: ღ Pasik, ღ Szex, ღ Bulik, ღ Természet
Nem szeret: ღ függőségek, ღ kötöttségek, ღ vámpírok
Személyiségem!
Furcsa személyiség vagyok. Nagyon karakán jellem, aki kitart a szava mellett. Nagyon karakán jellem, mindig hallatja a hangját és próbál a társaság középpontjában lenni. Szereti az élénk színeket, ez jellemzi az hangulatát is, nagyon változatos. Általában egy vidám lány, de van hogy a hangulata hirtelen változik, gyorsan méregbe gurul. (ez már az átváltozása előtt is így volt) Igényli a barátai társaságát, de sosem nyomul.
Külsőm!
Körülbelül 170 centi magas, izmos alkata van. Hosszú lábai, karjai vannak. Barna haját, néha szőkére festi, ami különösen jól megy a homokbarna szeméhez. Bőre enyhén barna, amit a nap színezett, de nem pirított. Az öltözködése nagyon vidám, szereti az élénk színeket, amik nagyon is passzolnak hozzá, ugyanakkor szürke és fekete ruhadarabok is megfordulnak a szekrényében. Különösen jól állnak neki a hosszú lábai miatt a feszülős, szűk ruhák, de ezeket nagyon ritkán hord.
Történetem!

Kedves naplóm!
Tudod a fene sem hitte volna, hogy én valaha naplót fogok vezetni, de most megtörtént! Úgy gondoltam ezt érdemes leírni valahova….
Már nagyon régóta hív Tyler ebbe a Mystic Fallsba, de nekem nem volt kedvem elmenni, de hogy őszinte legyek most sincs hozzá sok kedvem. De akkor miért teszem? Nagyon jó kérdés… Tudod nyomoztam ezt, azt és kiderült, hogy Mystic Falls porosabb, mint aminek hittem. Furcsa, hogy már 1864-ben ilyen kemény családok kormányozták a várost. Lockwoodékról már hallottam ezt, azt, de nem hittem volna, hogy másoknak is ekkora képen volt/van a városban. Sosem hallottam még a Gilbertekről, sem a Salvatorekről, furcsa nevek, de mint megtudtam értek egy, s mást itt Mystic Fallsban.
Jó nem vagyok hülye… tudom, hogy Benjamin is farkas volt, de akkor miért szövetkezett azzal a nővel…. Hogy is hívják? Katherina? Igen azt hiszem vele. Tudom, hogy áll valami a háttérben. A régi újságokat néztem és olvastam, hogy akkoriban is rengeteg eltűnést jelentette be ott, pont mint most is. Fogalmam sincs mi lehet ennek az oka, hisz abban is egészen biztos vagyok, hogy az akkori farkasok olyan becsületesek voltak, mint a mostaniak. Sosem hallottam még más természetfeletti lényről, egyről sem, de mikor utoljára beszéltem Tylerrel meglepett! A farkasokat illetően az álláspontunk ugyanolyan volt, de mégis minta valamit, valakit védene, valami nem emberi lényt. Ez érdekel engem, nagyon! Mi lehet ott Mystic Fallsban ami ennyire különös? Mi?

Vissza az elejére Go down
Damon Salvatore
Vámpírok
Vámpírok
Damon Salvatore


Hozzászólások száma : 169
Join date : 2013. Feb. 24.

Hayley James - kész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hayley James - kész   Hayley James - kész Icon_minitimeKedd Ápr. 02, 2013 9:28 am

Elfogadva
De régen fogadtam el valakit, ez borzasztó.Na, de most nem rólam van szó, sajnos. A karakterlapod nagyon tetszett, a jellem és a külső is jó volt, Hayleyhű volt. A szerepjátékpéldád is tetszett. Na, de nem jártatom a szàmat , irány foglalózni.
Vissza az elejére Go down
 
Hayley James - kész
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Hayley Maxwell Készülőben
» James Yarrow

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
VampireDiaries :: Minden kezdet nehéz :: Vérfarkasok-
Ugrás: