VampireDiaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vámpírnaplók szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Kattintsatok értünk mindennap!
 FRPG Top Sites - Magyarország
Wanted!

Jeremy Gilbert


Alaric Saltzman

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Márciusi hónap karaktere
Tatia Petrova
Holdnaptár
CURRENT MOON
Staff
Damon Salvatore
Elena Gilbert
Alexis Delacroix
Tatia Petrova
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (14 fő) Kedd Ápr. 02, 2013 4:00 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Avarian Világa FRPG
Rebekah Mikaelson - The Girl, Who Loved Too Esily Icon_minitimeSzer. Okt. 09, 2013 1:23 pm by Vendég

» Vicious - The Secret Circle & The Vampire diaries
Rebekah Mikaelson - The Girl, Who Loved Too Esily Icon_minitimeCsüt. Május 16, 2013 10:12 pm by b.

» Hell's refuge
Rebekah Mikaelson - The Girl, Who Loved Too Esily Icon_minitimeSzomb. Május 11, 2013 6:45 pm by Vendég

» Emalia Izrathe
Rebekah Mikaelson - The Girl, Who Loved Too Esily Icon_minitimeSzer. Május 08, 2013 6:50 pm by Emalia Izrathe

» Emalia Izrathe
Rebekah Mikaelson - The Girl, Who Loved Too Esily Icon_minitimeHétf. Május 06, 2013 12:54 pm by Elena Gilbert

» Salvatore ház garázsa.
Rebekah Mikaelson - The Girl, Who Loved Too Esily Icon_minitimeVas. Május 05, 2013 10:05 pm by Tatia Petrova

» Noctis Parvulus
Rebekah Mikaelson - The Girl, Who Loved Too Esily Icon_minitimeSzer. Május 01, 2013 2:06 pm by Vendég

» James Yarrow
Rebekah Mikaelson - The Girl, Who Loved Too Esily Icon_minitimeSzomb. Ápr. 20, 2013 9:41 pm by Tatia Petrova

» A ház, nappali, szobák . .
Rebekah Mikaelson - The Girl, Who Loved Too Esily Icon_minitimeSzomb. Ápr. 20, 2013 8:13 pm by Heather Keighley


 

 Rebekah Mikaelson - The Girl, Who Loved Too Esily

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Rebekah Mikaelson - The Girl, Who Loved Too Esily Empty
TémanyitásTárgy: Rebekah Mikaelson - The Girl, Who Loved Too Esily   Rebekah Mikaelson - The Girl, Who Loved Too Esily Icon_minitimeSzomb. Márc. 02, 2013 9:13 pm


Rebekah Mikaelson
Becenév:
Bekah, Rebekah, Sexy Bex, Klaus Barbie
Faj:
Eredeti Vámpír
Kor:
1010
Play By:
Claire Holt
Szeret; nem szeret!
Szeretem:
- a vért,
- szeretnék ember lenni,
- szeretném megszeretni a gógyírt,
- szeretnék egy igaz szerelmet,
- gyerekeket,
- megöregedni.

Nem szeretem:
- ha átvernek,
- ha gyengének néznek,
- a fehér tölgyből készült karót - bárcsak elpusztítaná valaki!

Személyiségem!
Röviden: két énem van, egy jobb és egy rosszabb. A rosszabb énem az ellenségeim láthatják, olyankor senkit nem kímélek, hajlandó vagyok mindenkit hátba támadni.
A jobb énemet csak néhány ember láthatja, akik igazán fontosak nekem. Olyankor annyira nem vagyok gonosz és néha-néha megesik a szívem valakin.
A családom pedig mindenek felett áll számomra.
Külsőm!
Hosszú, szőke hajam van, amit legtöbbször kiengedve hordok,
sminkelni ugyan szoktam magam, de anélkül is teljesen meg vagyok elégedve a külsőmmel. Vékony vagyok, ember koromban sem voltam elhízva sosem, ami most hasznomra válik.
Történetem!
Boldog voltam emberként és ezt a boldogságot próbálom visszaszerezni, mióta átváltoztam vámpírrá. Az élet akkor egyszerű volt, legalábbis utólag visszagondolva az volt. Mindenen megvolt, amire csak szükségem lehetett, család, hírnév, barátok. Az élet akkor követett el ellenem egy összeesküvést, mikor a vérfarkasok megölték az öcsémet, Henryt. Minden akkor vált bonyolulttá.
Apám és anyám nem nézték tétlenül, hogy védetlenek vagyunk. Az ösztöneikre hallgattak, amelyek azt súgták, meg kell védeniük minket, a gyermekeiket. Sikerült. Most, ezer évvel később is élek és virulok, ahogy majdnem mindenki más a családomból. Majdnem, hisz anyám és apám halott. Apámmal Klaus saját kezűleg végzett, mint ahogy utóbb kiderült anyámmal is, bár őt nehezebb volt eltennie láb alól. 1000 évvel később visszatért, hogy megöljön minket, a szörnyetegeket, akiket kreált, akik nem mellesleg a gyermekei. Na de kezdjük a történetem elején, hisz ha össze-vissza ugrálok, évszázadokat kihagyva sosem fogsz igazán megismerni és ez amúgy is bonyolult az én esetemben.
Tatia borba kevert vére által változtam át a fiú testvéreimmel és az apámmal együtt. Az anyám volt a boszorkány, aki elvégezte rajtunk a varázslatot, így ő nem vált halhatatlanná, közönséges boszorkány maradt. Na jó, ő az Ősi boszorkány, szóval mégis eltér az átlagtól. Apám szúrt le, mikor a halálra került a sor az átváltozás folyamatában.
Akkor még akartam vámpír lenni. Vonzott ez az egész természetfeletti dolog. Különlegesnek és elérhetetlennek éreztem magam, de 1000 év rengeteg idő, még akkor is, ha az életem felét koporsóba zárva töltöttem egy tőrrel a mellkasomban. Az átváltozást úgy fejeztem be, hogy egy falubéli vérét vettem magamhoz, hogy pontosítsak, megöltem.
1920-ban beleszerettem Stefan Salvatore-be és ez a szerelem megváltoztatta az életemet. Nem tagadom, azóta is szeretem, de Damon Salvatore iránt is érzek valamit. A szex a grillben egészen megváltoztatta a véleményemet róla. Ő is törődik az érzelmeivel, akárcsak én, és ő is próbálja elrejteni őket, akárcsak én.
De most ember akarok lenni. Ez minden vágyam.
Vissza az elejére Go down
Tatia Petrova
Ősi (eredeti) vámpír
Ősi (eredeti) vámpír
Tatia Petrova


Hozzászólások száma : 107
Join date : 2013. Mar. 17.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Rebekah Mikaelson - The Girl, Who Loved Too Esily Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rebekah Mikaelson - The Girl, Who Loved Too Esily   Rebekah Mikaelson - The Girl, Who Loved Too Esily Icon_minitimeVas. Márc. 24, 2013 11:15 pm


Elfogadva
Bekah *-*
Nagyon örülök, hogy végre téged is magunk között tudhatunk. Külső, belső rendben volt az ET-d meg egyenesen imádtam.
Ezek után nincs más hátra csak a foglalók és a játszótárs keresés. Smile
Vissza az elejére Go down
 
Rebekah Mikaelson - The Girl, Who Loved Too Esily
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Elijah Mikaelson
» Kol Mikaelson
» Kol Mikaelson
» Kol Mikaelson
» Niklaus Mikaelson

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
VampireDiaries :: Minden kezdet nehéz :: Eredetiek-
Ugrás: