VampireDiaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vámpírnaplók szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Kattintsatok értünk mindennap!
 FRPG Top Sites - Magyarország
Wanted!

Jeremy Gilbert


Alaric Saltzman

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Márciusi hónap karaktere
Tatia Petrova
Holdnaptár
CURRENT MOON
Staff
Damon Salvatore
Elena Gilbert
Alexis Delacroix
Tatia Petrova
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (14 fő) Kedd Ápr. 02, 2013 4:00 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Avarian Világa FRPG
Bonnie Bennett Icon_minitimeSzer. Okt. 09, 2013 1:23 pm by Vendég

» Vicious - The Secret Circle & The Vampire diaries
Bonnie Bennett Icon_minitimeCsüt. Május 16, 2013 10:12 pm by b.

» Hell's refuge
Bonnie Bennett Icon_minitimeSzomb. Május 11, 2013 6:45 pm by Vendég

» Emalia Izrathe
Bonnie Bennett Icon_minitimeSzer. Május 08, 2013 6:50 pm by Emalia Izrathe

» Emalia Izrathe
Bonnie Bennett Icon_minitimeHétf. Május 06, 2013 12:54 pm by Elena Gilbert

» Salvatore ház garázsa.
Bonnie Bennett Icon_minitimeVas. Május 05, 2013 10:05 pm by Tatia Petrova

» Noctis Parvulus
Bonnie Bennett Icon_minitimeSzer. Május 01, 2013 2:06 pm by Vendég

» James Yarrow
Bonnie Bennett Icon_minitimeSzomb. Ápr. 20, 2013 9:41 pm by Tatia Petrova

» A ház, nappali, szobák . .
Bonnie Bennett Icon_minitimeSzomb. Ápr. 20, 2013 8:13 pm by Heather Keighley


 

 Bonnie Bennett

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Bonnie Bennett
Boszorkány
Boszorkány
Bonnie Bennett


Hozzászólások száma : 17
Join date : 2013. Mar. 23.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Bonnie Bennett Empty
TémanyitásTárgy: Bonnie Bennett   Bonnie Bennett Icon_minitimeSzomb. Márc. 23, 2013 4:40 pm


Bonnie Bennett
Becenév:
Bonnie, Bon
Faj:
Boszorkány
Kor:
18
Play By:
Katerina Graham
Szeret; nem szeret!
Szeretem a barátaimat,a mágiát..Nem szeretem a vámpirokat a sushit és a kétszinű embereket.

Személyiségem!
Mit is mondhatnék magamról?Hmmm...Gondolkodjunk csak.Tudok kedves is lenni,azzal aki megérdemli.Sőt még ellenséges és undok is.De egyépként nagyon kedves vagyok.

Külsőm!
Szóval akkor kezdjük is el.Hajam hosszú barna.Arcom ovális,melyet barna szemek kereszteznek.Bőrszinem sem az a nagyon fehér,inkább kreolnak mondanám.Alakom vékony.Nem vagyok túl magas,de az a nayon alacsony sem.Olyan pont jó.Ruhatáram nem extrém,inkább visszafogottabb.Szeretem a farmert és a pólókat.Ennyi a külsőmről,szóval remélem megteszi...

Történetem!
Afrikai-Amerikai vagyok, anyai és apai ágról. Mivel a szüleim kiskoromban elváltak, apámmal Amerikába költöztünk, MYSTIC FALLS-BA a nagymamámhoz. A nagyi azt hitte, hogy teljesen zakkant vagyok, amiért azt állítottam látomásaim vannak, ha hozzáérek valakihez. Mikor az egyik látomásom beteljesült, tudtam, hogy nem űzhetek viccet az erőmből. Felfedtem a képességemet, miszerint a tűz az elmémben a világítás. Az erőmet az érzelmek váltják ki, erre rájöttem, mikor felgyújtottam egy kék Volkswagen Jettát, pusztán mert az ügyfél durva volt. Ugyanekkor rájöttem, hogy képes vagyok manipulálni a vizet is. Nagyon sokat aggódom legjobb barátnőm, Elena miatt, aki egy érdekes szerelmi háromszögbe keveredett. Sokszor megzavar ez a "hatalom" dolog, és nehéz odafigyelni rá. Minden erőmmel a barátaimra, és a hatalmam kezelésére koncentrálok.
Emellett a tanulásra is oda kell figyelnem, és otthon is helyt kell állnom a házimunkában. Szerettem volna régebben egy kistestvért, de mivel anya elvált apától, és már négy éves korom óta nem láttam, valamint apa eddig nem talált olyan nőt, akitől gyereke születhetne, így maradtam egyke.
Elenával kisiskolás korunk óta ismerjük egymást, azóta vagyunk legjobb barátnők. Van egy apró, szőrgombolyag cicám, akit igazából nem neveztem el. Nagymamám elvesztését nehezen viseltem, ezért egy kis időre eltávolodtam a barátaimtól. Később viszont rájöttem, hogy ő nélkülük még nehezebben viselem ez a korszakot, és csak az ő segítségükkel vészelhetem át a gyászt. Caroline-nal is jó barátnők vagyunk. Szinte az ovi óta ismerem őt, és barátok is vagyunk. Mostanában sokat járok könyvtárba, hogy jobban megismerjem a boszorkányságot és a képességem is. Szóval ennyi rólam. Remélem meg ismertél a kis sztorim alapján...
Vissza az elejére Go down
Tatia Petrova
Ősi (eredeti) vámpír
Ősi (eredeti) vámpír
Tatia Petrova


Hozzászólások száma : 107
Join date : 2013. Mar. 17.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Bonnie Bennett Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bonnie Bennett   Bonnie Bennett Icon_minitimeVas. Márc. 24, 2013 2:54 pm


Elfogadva
Bonnie *.*
Nagyon örülök és szerintem a többiek is örülnek, hogy megérkeztél. Külső, belső és az ET is rendben volt. Smile
Nyomás foglalózni és játékos partnert keresni!

Vissza az elejére Go down
 
Bonnie Bennett
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Bonnie szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
VampireDiaries :: Minden kezdet nehéz :: Boszorkányok-
Ugrás: