VampireDiaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vámpírnaplók szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Kattintsatok értünk mindennap!
 FRPG Top Sites - Magyarország
Wanted!

Jeremy Gilbert


Alaric Saltzman

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Márciusi hónap karaktere
Tatia Petrova
Holdnaptár
CURRENT MOON
Staff
Damon Salvatore
Elena Gilbert
Alexis Delacroix
Tatia Petrova
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (14 fő) Kedd Ápr. 02, 2013 4:00 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Avarian Világa FRPG
Bonnie szobája Icon_minitimeSzer. Okt. 09, 2013 1:23 pm by Vendég

» Vicious - The Secret Circle & The Vampire diaries
Bonnie szobája Icon_minitimeCsüt. Május 16, 2013 10:12 pm by b.

» Hell's refuge
Bonnie szobája Icon_minitimeSzomb. Május 11, 2013 6:45 pm by Vendég

» Emalia Izrathe
Bonnie szobája Icon_minitimeSzer. Május 08, 2013 6:50 pm by Emalia Izrathe

» Emalia Izrathe
Bonnie szobája Icon_minitimeHétf. Május 06, 2013 12:54 pm by Elena Gilbert

» Salvatore ház garázsa.
Bonnie szobája Icon_minitimeVas. Május 05, 2013 10:05 pm by Tatia Petrova

» Noctis Parvulus
Bonnie szobája Icon_minitimeSzer. Május 01, 2013 2:06 pm by Vendég

» James Yarrow
Bonnie szobája Icon_minitimeSzomb. Ápr. 20, 2013 9:41 pm by Tatia Petrova

» A ház, nappali, szobák . .
Bonnie szobája Icon_minitimeSzomb. Ápr. 20, 2013 8:13 pm by Heather Keighley


 

 Bonnie szobája

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Damon Salvatore
Vámpírok
Vámpírok
Damon Salvatore


Hozzászólások száma : 169
Join date : 2013. Feb. 24.

Bonnie szobája Empty
TémanyitásTárgy: Bonnie szobája   Bonnie szobája Icon_minitimeVas. Feb. 24, 2013 2:31 pm

***
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert
Vámpírok
Vámpírok
Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 49
Join date : 2013. Feb. 24.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Bonnie szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bonnie szobája   Bonnie szobája Icon_minitimePént. Márc. 29, 2013 3:23 pm


Bonnie & Elena
Jó régen jártam erre, nem is tudom pontosan mikor. Bonnieval egy kicsit mintha megromlott volna a kapcsolatunk, nem beszélünk annyit, de tudni kell, hogy már megint valami zűr van. Ő a legjobb barátom, tudnia kell minden olyan dologról ami természetfeletti és veszélyezteti. Már majdnem a Bennett ház ajtajához érek, közben felidézem a régi szép emlékeket....
Nagyon sok minden köt ide. Bonnie szinte a testvérem volt. Emlékszem milyen volt mikor összejöttem Mattel és, hogy mennyire rossz szemmel nézte a kapcsolatomat Stefannal. Igen régi emlékek, amik ha belegondolunk nem is voltak olyan nagyon, nagyon rég.
Megérkeztem az ajtóhoz, de egy ideig nem merek becsöngetni, mégis mit mondjak? Olyan rég nem láttam.... vajon, hogy fog reagálni.
A gondolataimba mélyedek és a kezem átveszi az irányítást, gyorsan és erőteljesen nyomja meg a csengőt és vár, vár arra, hogy valami történjen.
Amikor végre kinyílik az ajtó és meglátom Bonniet kis mosolyt biggyesztek az arcomra.
- Szia!- köszönök neki, majd egy kicsit várok.
Vissza az elejére Go down
Bonnie Bennett
Boszorkány
Boszorkány
Bonnie Bennett


Hozzászólások száma : 17
Join date : 2013. Mar. 23.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Bonnie szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bonnie szobája   Bonnie szobája Icon_minitimePént. Márc. 29, 2013 3:44 pm





Bonnie szobája Tumblr_lvcrhcCY7R1qfw7zw


Elena & Bonnie


És megint egy újabb unalmas nap.Reggel felkeltem,és a szokásos dolgaimat végeztem.Először is egy picit nyújtózkodtam,majd kikeltem az ágyból megmosakodtam és felöltztem..Épp a reggeli kávémat főztem,mikor valaki hosszan nyomta a csengőm.Épp ma gondolkoztam a régi szép időkön,mikor még Elenával tök jóban vltunk,s nem volt kettőnk közt semmi féle féreértés.Most,mintha egyre nagyobb lenne köztünk a távolság,hisz ő neki most Damon a fontosabb,s nm én,Attől függetlenül szeretem őt,hisz a legjobb barátnőm.Az ajtó felé indultam,hogy kinyissam.Mikor kinyitottam Elena állt ott,és egy enyhe mosollyal köszönt nekem.-Szia.válaszoltam neki vissza.-Gyere be.Mi szél hozott téged erre felé?Kérdeztem,majd én is vissza mosolyogtam rá.Feldobta a napom,hisz tényleg nagyon rég beszéltünk.]
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert
Vámpírok
Vámpírok
Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 49
Join date : 2013. Feb. 24.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Bonnie szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bonnie szobája   Bonnie szobája Icon_minitimePént. Márc. 29, 2013 6:43 pm


Bonnie & Elena
- Köszi Bonnie!- lépek beljebb, majd mikor már körülnéztem, hogy tényleg nincs itthon senki a barátnőm felé fordultam.
- Bonnie segítened kell.- kérem őt már remegő hangon, majd oda sietek hozzá és megölelem.
- Nagyon nagy pácban vagyok.- mondom neki pityeregve. Tényleg nem ez volt a célom, hogy idejöjjek és elsírjam magam, de nem tudom leplezni az érzelmeimet előtte. Na meg ő ismer már annyira, hogy tudja valami nagy baj van.
- Mindent elmesélek, de előbb mesélj te, az én storym nagyon hosszú.- törlöm le a könnyeket az arcomról. Olyan jó, hogy itt van, itt vagyok. Igen egy ilyen borzalmas hét után jó a barátnőmmel lenni egy kicsit.
Már teljesen lehiggadtam.
- Bocsi, de muszáj volt kiadnom magamból.- próbálom a bánatom leplezem, de nem nagyon megy. Látszik rajtam, hogy ez még nem múlt el, de most miatta jöttem és nem miattam.
Vissza az elejére Go down
Bonnie Bennett
Boszorkány
Boszorkány
Bonnie Bennett


Hozzászólások száma : 17
Join date : 2013. Mar. 23.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Bonnie szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bonnie szobája   Bonnie szobája Icon_minitimeSzomb. Márc. 30, 2013 12:58 pm

Bonnie szobája Tumblr_lvcrhcCY7R1qfw7zw
Elena & Bonnie

Kicsit megijedtem,mikor Elena azt mondta,hogy bajban van.Rémülten néztem ré.Nem értettem mi lehet a baj..Igaz,hogy régen beszéltünk,de nem gondoltam volna,hogy Elenának valami baja van,vagy bajban van.
-Mégis mi a baj?Olyan rémültnek nézel ki.
Kérdeztem tőle,majd én is átöleltem,és próbáltam megnyugtatni őt.
-Gyere ülj le,és mesélj el mindent részletesen.Hogyan tudnák én neked segíteni?
Tettem fel a neki a kérdéseket,majd mikor leültünk a kanapéra,akkor figyelmesen hallgattam mit mond.
-Velem semmi új nincsen,Elena.De te viszont nagyon zaklatottnak nézel ki.Figyelj.Inkább meséld el te,hogy mibe keveredtél,és utána mond el,hogy tudok neked segíteni.
Mondtam,majd sóhajtottam egyet.Hisz most először őt akartam meghallgatni,hogy pontosan mi is a baj.Bevallottam,hogy kicsit meg voltam ijedve,s még aggódtam is érte.
-Elena.Figyelj rám.Most megnyugszol egy kicsit,és elmondod mi történt jó?Semmi baj.Add csak ki magadból.Hisz a legjobb barátnőm vagy.Szóval hallgatlak.Mond el mi bánt.
Mondtam neki,majd hátra dőltem,és egy félmosolyt toltam az arcomra.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert
Vámpírok
Vámpírok
Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 49
Join date : 2013. Feb. 24.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Bonnie szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bonnie szobája   Bonnie szobája Icon_minitimeHétf. Ápr. 01, 2013 8:59 am


Bonnie & Elena
- Szuper vagy!- jelentem ki egy kis mosollyal az arcomon, majd megfogom a barátnőm kezét és a szemébe nézek, ez nagyon fontos dolog amit mondani akarok.
- Bonnie ez tényleg nagyon komoly! Damon mondta nekem a minap, hogy egy új lény érkezett a városba, nagyon erős. Ez ellen talán még a te varázserőd sem hat, pedig tudom mennyit fejlődtél!- kezdem a legelején, majd még csomó minden jut az eszembe.
- És ez még semmi. Tudod ki jött vissza a városba?- teszem fel a kérdést, majd várok egy kicsit.
- Stefan és Katherine!- veszek egy nagy levegőt.
- Nem rég futottam össze Stefannal és múltkor meg mikor vadászni mentem azt hittem, hogy Katherinnel találkoztam, de nem ő volt az! Tatia!- bukik ki belőlem minden, majd újra a barátnőm szemébe néztem.
- Bonnie nagyon vigyázz magadra!- bukik ki belőlem.
- Már három hasonmás van Mystic Fallsba és lassan már azt sem fogom tudni, hogy én melyik vagyok!- nem viccként fogtam fel ezt, tényleg komolyan vettem.
Vissza az elejére Go down
Bonnie Bennett
Boszorkány
Boszorkány
Bonnie Bennett


Hozzászólások száma : 17
Join date : 2013. Mar. 23.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Bonnie szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bonnie szobája   Bonnie szobája Icon_minitimeKedd Ápr. 02, 2013 2:30 pm



Elena & Bonnie

Hát csak figyeltem miket mond nekem Elena.Mikor megkomolyodott,és azt mondta,hogy egy teljesen új lény van itt,bevallom kicsit megijedtem.Azt hittem már minden új lény,aki eddig nem volt itt azok már itt vannak.-Szóval ha jól értem,akkor van itt valaki,aki nagyon erős és még én sem tudok vele szembe szállni?Kérdeztem mert teljesen össze zavart engem.[color="orange"]-Meg ahogy emlitetted,akkor itt van még Stefan és az az undok Katherine is.Igaz?Nos Akkor Elena mit csináljunk?Tettem fel egy újabb kérdst.Mert igaz ami igaz,Katherine nem igazán a szivem csücske.-És még valami Elena.Ki az a Tatia?Ő is egy hasonmás vagy ő ki?Csak mert nem igazán értettem miket is mondtál.Mesélj el mindent részletesen.Ha jól gondolom,akkor ennél több is van nem?Ismét csak kérdeztem,majd mélyen Elena szemeibe néztem,de nem tudtam eligazodni rajta.Akkor most én vagyok veszélyben vagy ő?Ezt nem értettem.Gondoltam,akkor megkérdezem tőle.-Éés mond csak veszélbyen vagy?Vgay talán ez a bizonyos Tatia rám van veszélyel?Kérdeztem,majd vártam Elena reakciőit az egyszerre feltett sok kérdésre.Még amit nem értettem,hogy Damon honnan szerzett róla tudomást.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert
Vámpírok
Vámpírok
Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 49
Join date : 2013. Feb. 24.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Bonnie szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bonnie szobája   Bonnie szobája Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2013 8:39 am

- Rendben Bonnie akkor most mindent elmondok lassabban!- ígértem meg a barátnőmnek és vettem egy nagy levegőt, jó ha mindent elmondok.
- Tatiáig én sem tudtam sokat addig míg el nem mesélt nekem mindent Elijah -n. A minap találkoztam a nővel és kiderült, hogy a Mikaelson fivért most nem csapott be minket! Ő az eredeti Petrova!- bukik ki belőlem minden amit tudok Tatiáról.
- Bonnie ő nem olyan, mint Katherine, hogy elhitetni próbálja, hogy én vagyok. Ő egy nagyon ravasz nő, aki bármire képes és az egyik célja az, hogy engem kiiktasson. Ugye mondanom sem kell, hogy e miatt te is veszélybe vagy?- teszem fel a költői kérdést. Majd újra belekezdek a mondandómba.
- Stefan is itt van, bár Katherinet még nem láttam, de ő azt állítja, hogy ő is itt van. Az igazság az, hogy azt sem tudom, hogy Stefannak mi a terve a városban és ez megőrjít. Nem akarja, hogy bármiben is segítsek..... Na meg most itt van Damon is.... Attól tartok az idei Lockwood bál tartogat nekünk egy két meglepetést!- említem meg a bálat is ami csak most jutott az eszembe.
Vissza az elejére Go down
Bonnie Bennett
Boszorkány
Boszorkány
Bonnie Bennett


Hozzászólások száma : 17
Join date : 2013. Mar. 23.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Bonnie szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bonnie szobája   Bonnie szobája Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2013 2:09 pm

Figyelmesen hallgatom,hogy miket mond nekem el Elena.Szóval,ha jól értem,akkor ez a Tatia az eredeti,és meg akarja ölni Elenát...
-Khm..És ha szabad megkérdeznem,akkor miért akar téged megölni?
Kérdeztem,mert ez még mindig nem volt világos számomra.Viszont,még elképzelni sem tudtam ezt.De hát ha Elenát meg akarják ölni,akkor én minden erőmmel azon leszek,hogy megvédjem,hisz a legjobb barátnőmről van szó.Igaz az is,hogy amióta vámpir lett,azóta nem sokat beszéltünk,de akkor is fontos nekem nagyon.
-Igen,tisztában vagyok vele,hogy én is veszélyben vagyok.De miért jött ide?Azt nem mondta neked Damon?Stefanék minek jöttek ide vissza?
Ezt még mindig nem értettem,bár a anagyját már megértettem.Közben arra lettem figyelmes,hogy csörög a telefonom.Idegen szám hivott,de mindegy is kinyomtam,és kikapcsoltam a mobilt,hogy ne zavarjon minket senki.Lehet rosszul tettem?
-Mesélj még..Damonnal jól meg vagytok?
Kérdeztem,majd egy furcsa érzés kezdett bennem tombolni.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bonnie szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bonnie szobája   Bonnie szobája Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bonnie szobája
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Bonnie Bennett
» Allie szobája
» Elena szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
VampireDiaries :: Bennett lakás-
Ugrás: