VampireDiaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vámpírnaplók szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Kattintsatok értünk mindennap!
 FRPG Top Sites - Magyarország
Wanted!

Jeremy Gilbert


Alaric Saltzman

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Márciusi hónap karaktere
Tatia Petrova
Holdnaptár
CURRENT MOON
Staff
Damon Salvatore
Elena Gilbert
Alexis Delacroix
Tatia Petrova
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (14 fő) Kedd Ápr. 02, 2013 4:00 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Avarian Világa FRPG
Stefan.Salvatore Icon_minitimeSzer. Okt. 09, 2013 1:23 pm by Vendég

» Vicious - The Secret Circle & The Vampire diaries
Stefan.Salvatore Icon_minitimeCsüt. Május 16, 2013 10:12 pm by b.

» Hell's refuge
Stefan.Salvatore Icon_minitimeSzomb. Május 11, 2013 6:45 pm by Vendég

» Emalia Izrathe
Stefan.Salvatore Icon_minitimeSzer. Május 08, 2013 6:50 pm by Emalia Izrathe

» Emalia Izrathe
Stefan.Salvatore Icon_minitimeHétf. Május 06, 2013 12:54 pm by Elena Gilbert

» Salvatore ház garázsa.
Stefan.Salvatore Icon_minitimeVas. Május 05, 2013 10:05 pm by Tatia Petrova

» Noctis Parvulus
Stefan.Salvatore Icon_minitimeSzer. Május 01, 2013 2:06 pm by Vendég

» James Yarrow
Stefan.Salvatore Icon_minitimeSzomb. Ápr. 20, 2013 9:41 pm by Tatia Petrova

» A ház, nappali, szobák . .
Stefan.Salvatore Icon_minitimeSzomb. Ápr. 20, 2013 8:13 pm by Heather Keighley


 

 Stefan.Salvatore

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Stefan Salvatore
Vámpírok
Vámpírok
Stefan Salvatore


Hozzászólások száma : 30
Join date : 2013. Mar. 28.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Stefan.Salvatore Empty
TémanyitásTárgy: Stefan.Salvatore   Stefan.Salvatore Icon_minitimeCsüt. Márc. 28, 2013 12:07 pm


Stefan Salvatore
Becenév:
Stef,Stefan
Faj:
Vámpír
Kor:
162 éves
Play By:
Paul Weasley
Szeret; nem szeret!
A barátokat, a pihenést,és azt hogy a családjával van. Szereti a jó motrokat, autókat, és a vért inni. Persze csak Ripperként, emberit.
Nem szereti ha parancsolgatnak neki. Nagyon nem bírja ha Damon az agyára megy neki és a Klaussal való összecsapásokat sem.

Személyiségem!
Stefan egy barátságos, jóakaratú, segítőkész vámpír. Mindent megtesz a barátaiért, és a szeretteiért, még Damonért is. Nem mutatja, de ha valami történne a testvérével és megtudná, hogy ki tette vele azt amit, akkor gondolkodás nélkül neki esne, akár erősebb, akár nem. Lényegében szeret segíteni a barátain, ha ez gonddal is jár neki, akkor is kitalál valamit, hogy segítésen.

Külsőm!
Kidolgozott, izmos testalkat. Barna szem, és barna haj jellemzi külsejét is. Szeret ingbe, és farmerba járni, ehhez már hozzátartozik a fekete bőrkabát is. Néha viszont sportosan is fel van öltözve. Egy tetoválás van karján.

Történetem!
Chichago! Nemrég értem ide Klaussal, aki hát egyből adott valami feladatot. Nem is tudom hogy miért pont most kell idejönnöm, mikor más dolgom is lenne. De hát kit érdekel? A feladatom az hogy egy vérfarkast vigyek el neki, és kiderítsük hogy hol vannak a többiek. Nem kellett sokat várnom, az éjszaka sötétjében, mikor is megjelent a bár előtt az alak. Elé suhantam.Hova,hova ilyen sietősen barátocskám?Szerintem a mai italozás elmarad, ha nem bánod. - fogtam meg karját, és húzni kezdtem de nem igen jött velem. Ellenkezett, és behúzott egyet.- Látom nem értesz a szép szóból, de akkor majd én megtanítom neked azt, hogy amit én mondok, azt kell tenned! - mondtam dühösen, és megharaptam nyakát, majd előszedtem a zsebemből egy kis farkasfüvet, és a sebbe nyomtan neki. Üvöltött, már az emberek is azt nézték hogy miért üvölt, de hát amit kell, azt meg kell csinálni. Egy ütésből kiütöttem, és a vállamra tettem, majd elindultam vele oda, ahova Klaus mondta.Visszavittem Klausnak, ahol ő már várt rám.-Itt a vérfarkasod, elég nagy zajt csapott de hát lenyugtattam őt. -sóhajtottam
- Szép munka volt Stefan, de úgy gondolom hogy lehetne a tied a megtiszteltetés, hogy kiszeded belőle a rejtekhelyet. - mondta. De kicsit ideges lettem, hogy minden nyamvadt feladatot rám bízott. A vérfarkas fölkelt, közben a székhez láncoltam, és egy apró tőrt, belemártogattam a egy pohárral teli farkasfűbe, amit felitattam vízzel. Elkezdtem őt kínozni, de akkor sem válaszolt a kérdésekre. Bedühödtem, és eltörtem a nyakát. Természetesen utána megkaptam a Klaustól a "jutalmat" de hát ha egyszer valaki értetlen, akkor ezt érdemelte.
Vissza az elejére Go down
Tatia Petrova
Ősi (eredeti) vámpír
Ősi (eredeti) vámpír
Tatia Petrova


Hozzászólások száma : 107
Join date : 2013. Mar. 17.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Stefan.Salvatore Empty
TémanyitásTárgy: Re: Stefan.Salvatore   Stefan.Salvatore Icon_minitimeCsüt. Márc. 28, 2013 12:33 pm


Elfogadva
Stefan *.*
Nagyon örülünk, hogy te is megérkeztél. Külső, belső rendben volt, az szj-s példád pedig nagyon tetszett.
Ha szeretnél titulust, irány a foglaló. Jó játékot az oldalon! Smile
Vissza az elejére Go down
 
Stefan.Salvatore
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Damon Salvatore
» Damon Salvatore
» Salvatore ház garázsa.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
VampireDiaries :: Minden kezdet nehéz :: Vámpírok-
Ugrás: