VampireDiaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vámpírnaplók szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Kattintsatok értünk mindennap!
 FRPG Top Sites - Magyarország
Wanted!

Jeremy Gilbert


Alaric Saltzman

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Márciusi hónap karaktere
Tatia Petrova
Holdnaptár
CURRENT MOON
Staff
Damon Salvatore
Elena Gilbert
Alexis Delacroix
Tatia Petrova
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (14 fő) Kedd Ápr. 02, 2013 4:00 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Avarian Világa FRPG
Salvatore ház garázsa. Icon_minitimeSzer. Okt. 09, 2013 1:23 pm by Vendég

» Vicious - The Secret Circle & The Vampire diaries
Salvatore ház garázsa. Icon_minitimeCsüt. Május 16, 2013 10:12 pm by b.

» Hell's refuge
Salvatore ház garázsa. Icon_minitimeSzomb. Május 11, 2013 6:45 pm by Vendég

» Emalia Izrathe
Salvatore ház garázsa. Icon_minitimeSzer. Május 08, 2013 6:50 pm by Emalia Izrathe

» Emalia Izrathe
Salvatore ház garázsa. Icon_minitimeHétf. Május 06, 2013 12:54 pm by Elena Gilbert

» Salvatore ház garázsa.
Salvatore ház garázsa. Icon_minitimeVas. Május 05, 2013 10:05 pm by Tatia Petrova

» Noctis Parvulus
Salvatore ház garázsa. Icon_minitimeSzer. Május 01, 2013 2:06 pm by Vendég

» James Yarrow
Salvatore ház garázsa. Icon_minitimeSzomb. Ápr. 20, 2013 9:41 pm by Tatia Petrova

» A ház, nappali, szobák . .
Salvatore ház garázsa. Icon_minitimeSzomb. Ápr. 20, 2013 8:13 pm by Heather Keighley


 

 Salvatore ház garázsa.

Go down 
4 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Damon Salvatore
Vámpírok
Vámpírok
Damon Salvatore


Hozzászólások száma : 169
Join date : 2013. Feb. 24.

Salvatore ház garázsa. Empty
TémanyitásTárgy: Salvatore ház garázsa.   Salvatore ház garázsa. Icon_minitimeSzomb. Márc. 30, 2013 3:38 pm

Alexis&Damon&Stefan&Tatia
Eléggé ideges voltam és ez látszott az arcomon is, így néztem Stefanra.
- Meg, gyere menjünk a garázsunkba!Mondom idegesen, elkapom a könyvet.
-Fogd a boszit és hozzad! Mondom komolyan, majd én felkapom Tatiat és vámpír gyorsaságomnak köszönhetően egy másodperc múlva már a garázsba voltam. Elővettem a szekrényből azt a tőrt amivel megtudok ölni egy ősit, vagy is addig ameddig ki nem húzzuk belőle addig halott marad.
- Ha nem vagánykodtál volna még mindig élnél. Mondom gúnyosan, majd a szívébe szúrom a tőrt. Majd ha megjön Stefan rámosolyogok.
- Ősi szuka pipa. A boszit láncold ki, és kösd be a szemét, egy kicsit vallatunk.
Vissza az elejére Go down
Alexis Delacroix
Boszorkány
Boszorkány
Alexis Delacroix


Hozzászólások száma : 79
Join date : 2013. Feb. 25.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Salvatore ház garázsa. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Salvatore ház garázsa.   Salvatore ház garázsa. Icon_minitimeSzomb. Márc. 30, 2013 3:57 pm

Alexis & Stefan & Tatia & Damon

Kezdenek idegesítővé válni a Salvatore testvérek. Azt hiszik, hogy mindenben jobbak. De tévedniük kell, mivel a világban több száz olyan vámpír van aki náluk sokkal erősebb, és több száz boszorkány akik nagy veszélyt jelentenek rájuk. Sajnálom, hogy nem figyeltem mindenre, de ezen már nem lehet változtatni. El kell őket intézni, mivel tudom, hogy a könyv kell nekik. Mindenkinek ez kell, de most már nálam van, senki sem veheti el tőlem. Nem ismernek, nem tudják, hogy mire vagyok képes. Sok erő van a kezemben, de kibírom. Igen, vannak megingások, de az nem számít, mert nem vesztem el az uralmat annyira, hogy valakit megöljek. Jó, van egy olyan érzésem, hogy nem az összes halott boszorkány erejét gyűjtöttem be, csak egy részét, de ez is elég. Ebben a városban még lehet, hogy meg fog történni ez is, de ezt nem tudhatom.
Tatia elbambul, így Damonnek alkalma nyílik arra, hogy megitasson a vérével, de én nem hagyom, így a gyenge próbálkozása drámai véget ér. Stefan felé fordulva leveszem róla a varázslatot, majd barátnőm eltöri a nyakát.
- Az én autómba tuti nem. - morgom az orrom alatt, nem engedem, hogy a kocsimban legyenek. Azt nem, nem vállalom a tisztítást. Oké semmi vér, de nem tudnék úgy a kocsimba ülni, hogy tudom, hogy előtte kik voltak benne, az olyan blee. Csendben hallgatom a verbénával kapcsolatos szavait, nincs mit hozzá fűzni. Arra nem számítok, hogy az idősebb Salvatore ilyen hamar felébred úgyhogy nem tudok védekezni ellene, túlságosan hirtelen támadt.
***
Nem tudom, hogy mennyi idő telt el, de lassan ébredezem, tudom, hogy nem a sikátorban vagyok, mivel ott nem voltak láncok. A szemem be van kötve így semmit sem látok, de azt sem tudom, hogy ki van itt, vagy hogy hol van. Francba. Ez így nem lesz jó. Remélem Tatiaval nem csináltak semmit sem. A vérveszteségtől gyenge vagyok, de nem annyira, hogy ne kezdjek el varázsigék mormolni. Remélem a közelben van valami, amit meg tudok gyújtani, mert ha nem akkor feleslegesen próbálkozom. Nagyon halkan mondom az igét, jobb ha nem tudják mire készülök.

Vissza az elejére Go down
Damon Salvatore
Vámpírok
Vámpírok
Damon Salvatore


Hozzászólások száma : 169
Join date : 2013. Feb. 24.

Salvatore ház garázsa. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Salvatore ház garázsa.   Salvatore ház garázsa. Icon_minitimeSzomb. Márc. 30, 2013 4:17 pm

Alexis & Stefan & Tatia & Damon
Most látszik, hogy a régi állapotomba kapcsoltam át, a kegyetlen, gonosz Damonra.
Majd amikor Stefan le láncolja a boszit, bólintok, majd a biztonság kedvéért még erősebben belenyomom a tőrt Tatia testébe, majd meghallom, hogy a boszi egy varázsigét mormol, elé suhanok, majd egy karót a lábába szúrok.
- Azt ajánlom fejezd be! Mondom mosolyogva, bár ezt nem láthatja.
- A barátnődből jó sok hamu lett, majd takaríthatsz. Nevetek gonoszan, majd még beljebb nyomom a karót.
- Na szóval, mi van abba a könyvbe?
Vissza az elejére Go down
Alexis Delacroix
Boszorkány
Boszorkány
Alexis Delacroix


Hozzászólások száma : 79
Join date : 2013. Feb. 25.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Salvatore ház garázsa. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Salvatore ház garázsa.   Salvatore ház garázsa. Icon_minitimeSzomb. Márc. 30, 2013 5:08 pm

Alexis & Stefan & Tatia & Damon

Nem számítottam a támadásra, és arra sem, hogy a véremet fogja szívni. Utálom a vámpírokat, nem is kicsit. Mikor felébredek, rögtön egy varázsigét kezdek mormolni, de nem válik be, mivel az a szemét Salvatore meghallotta. Francba. Teljesítem a kérését, abbahagyom a varázslást, de most, hogy hallom a hangját, be tudom azonosítani, hogy hol van. Öreg hiba, maradtál volna csendben. Nagyon legyengültem, mivel a fájdalmat is nagy fáziskéséssel érzékelem, de nem sikítok, csak összeszorítom szemeimet. Nem fogod megélni azt az örömöt, hogy engem sikítani hallasz. Nem hiszem el, hogy Tatiat megölték, mivel szerintem a karó más vámpírnak készült, nem az én barátnőmnek.
- Nem hiszem el, kellenek az ősi vámpírok, esélytelen, hogy megöltétek. - nyögöm ki nagy nehezen, miközben próbálom beazonosítani a vámpír helyét. Nehéz így, hogy be van kötve a szemem, de ha meghallom a hangját, akkor sokkal könnyebb lesz. Gyenge vagyok, de nem adom meg magam.
- Ha meg akarod tudni, akkor nézd meg, én nem mondom el. - szűröm ki a fogaim között, mivel a karót még jobban a lábamba szúrja. Te szadista vadbarom. Csak szabaduljak ki, azt megkeserülöd. Magamban folytatom tovább a varázslatot, amit előbb megszakítottam, szóval ha van itt fa, vagy benzin, vagy bármi ami gyúlékony, az most lángra fog lobbanni.

Vissza az elejére Go down
Stefan Salvatore
Vámpírok
Vámpírok
Stefan Salvatore


Hozzászólások száma : 30
Join date : 2013. Mar. 28.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Salvatore ház garázsa. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Salvatore ház garázsa.   Salvatore ház garázsa. Icon_minitimeSzomb. Márc. 30, 2013 10:32 pm

Alexis,Tatia,Damon,Stefan


Damon beleszúrta Tatiába azt a tőrt, és a teste kezdett halványulni. Mintha csak az ősöket látnám. Nem tudtam mitévő legyek...Lehetséges hogy elkezdtem érezni Tatia iránt? Nem...az nem lehet..Egy jó órányi gondolkodás utána döntöttem. Meg akartam tudni, hogy ő mit érez irántam, így megfogtam, és kihúztam a tőrt, majd visszaültem a fotel szélére. Azért készenlétbe volt a karó is nálam, biztos ami biztos.
Vissza az elejére Go down
Damon Salvatore
Vámpírok
Vámpírok
Damon Salvatore


Hozzászólások száma : 169
Join date : 2013. Feb. 24.

Salvatore ház garázsa. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Salvatore ház garázsa.   Salvatore ház garázsa. Icon_minitimeVas. Márc. 31, 2013 6:43 am

Nem érdekel, hogy mit mondott a boszi, most Stefan érdekel, aki kihúzta a tőrt Tatiaból. Elé suhantam, majd elvettem a tőrt tőle és újra beleszúrtam a lányba.
- Megint azok a hülye érzéseid! Miértt húztad ki belőle mi? Csak nem belehabarodtál? Stefan, ő az ellenségünk, ha fell kell, mindakettőnket megöli! Ha kimered húzni belőle a tőrt, akkor én kikapcsolom, megöllök minden embert a vározsban értetted?! Elvettem a könyvet, és elkezdtem olvasni, de közben Stefant is néztem.
- Itt van, ide van leírva, hogy kell megölni egy félvért!
Vissza az elejére Go down
Alexis Delacroix
Boszorkány
Boszorkány
Alexis Delacroix


Hozzászólások száma : 79
Join date : 2013. Feb. 25.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Salvatore ház garázsa. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Salvatore ház garázsa.   Salvatore ház garázsa. Icon_minitimeVas. Márc. 31, 2013 8:31 am

Alexis & Stefan & Tatia & Damon

Nem értem, mi történik körülöttem, de a varázslat nem működik. Francba. Nagyon fáj a lábam, és nagyon gyenge vagyok. Mi ez a nagy csend? Nem tudom, hogy mi történik, de nagyon kíváncsi vagyok. Minek kellett bekötni a szemem? Azt hiszik, hogy megállíthat engem egy kis kötés a szememen? Koncentrálnom kell, rá kell jönnöm, hogy hol vagyok, és hogy ők hol vannak. Lassan próbálom mozgatni a kezem, szeretnék kijutni, de van egy olyan érzésem, hogy a láncok erősebbek. Nem szabad nagy zajt csapni, mert az meghallják, és akkor a tervemnek annyi. Nem érdekel, hogy elolvassák a könyvet, elvégre az varázskönyv, amit csak én tudok használni. Hirtelen mozgolódást hallok, majd kiabálást. Szóval nem ölték meg Tatiat. Gondoltam, hogy csak hazudik. De mit jelent az hogy megint az érzéseid?
- Nyugodtan kikapcsolhatod az érzelmeid. Lelki szemeim előtt látom a drága Elena csalódott arcát, valamint hallom a szöszke kiabálását, hogy hogyan ölhetted meg az édesanyját. - mondom ravasz mosollyal az arcomon, itt nem fog senkit sem megölni. Túl sok a rizikófaktor számára. Nem elég, hogy elvesztené a hasonmást, de még a szöszke vámpír is ellene fordulna. Sőt van egy olyan érzésem, hogy ezzel Klaus kezére játszana, mivel biztos, hogy tőle kérne segítséget, mivel az a nyámnyila Lockwood semmit sem ér ilyenkor. Szóval kinyitottad a könyvet, vállald a következményeket. Nem szólok semmit, egy újabb varázsigét mondogatok magamban, de nehéz, mivel csak a hangja alapján tudtam beazonosítani, hogy hol van. Ha eltalálom a pontos helyét akkor a szemei környékén erős szúrást fog érezni, valamint a feje is nagyon megfájdul, és ha sikerül akkor rövid ideig vak lesz a vámpír.


Vissza az elejére Go down
Stefan Salvatore
Vámpírok
Vámpírok
Stefan Salvatore


Hozzászólások száma : 30
Join date : 2013. Mar. 28.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Salvatore ház garázsa. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Salvatore ház garázsa.   Salvatore ház garázsa. Icon_minitimeVas. Márc. 31, 2013 11:22 am

Alexis,Tatia,Damon,Stefan

Damon hirtelen kitépte a kezemből a tört, és visszaszúrta Tatiába.Azt szerettem volna megtudni hogy ő mit érez irántam!-mondtam komolyanDe rendben , nem fogom kihúzni!-tettem a fehértölgyfa karót a zsebembe, és leültem.
Vissza az elejére Go down
Damon Salvatore
Vámpírok
Vámpírok
Damon Salvatore


Hozzászólások száma : 169
Join date : 2013. Feb. 24.

Salvatore ház garázsa. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Salvatore ház garázsa.   Salvatore ház garázsa. Icon_minitimeVas. Márc. 31, 2013 2:00 pm

Alexis&Damon&Stefan&Tatia
Elnevettem magam, amikor mondja, hogy miért akarta kihúzni a karót.
- Ő nem Katherine vagy Elena, ő Tatia aki egy érzelmek nélküli kurva!Mondom mosolyogva, majd Tatiat is leláncolom, majd Stefanra nézek.
-Csak miattad! Mondom, sóhajtva, majd kihúzom Tatiaból a tört és a zsebebe teszem, majd ha fel kell gúnyosan rámosolygok.
-Jó reggelt ősi szuka! Mosolygok még mindig.
-Én már rég tudtam, hogy kell megölni egy félvért, már rég utána néztem. Egyszerűen csak meg kell karózni és meghal.
Vissza az elejére Go down
Tatia Petrova
Ősi (eredeti) vámpír
Ősi (eredeti) vámpír
Tatia Petrova


Hozzászólások száma : 107
Join date : 2013. Mar. 17.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Salvatore ház garázsa. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Salvatore ház garázsa.   Salvatore ház garázsa. Icon_minitimeVas. Márc. 31, 2013 2:20 pm

Salvatore ház garázsa. Bludbar

Damon & Lexi & Stefan & Tatia






Ez nem lehet igaz! Azt hittem sikerült győzelmet aratni a Salvatorék fölött. Ráadásul már meg is nyugodtan, bátran beszéltem a verbéna készletemről. Hát nem ezután történik mindig valami? Hallok egy ide nem illő lélegzést. Lassan hátra fordítom a fejem és már figyelmeztetném Lexit, de nem tudom. Egy pillanat tört része az egész mikor kiszúrom Damont a karóval, de utána már csak fájdalmat érzek és minden elsötétül.
~~~*~~~

Fogalmam sincs, meddig lehettem eszméletlen, de azt tudom, hogy szörnyen zabos vagyok. Nem nyitom ki a szemem, próbálok lehiggadni. Érzem, hogy le vagyok láncolva, a hideg fém jólesően érinti a bőröm. Ez nem jelent túl sok jót a számomra. Így is az első gondolatok a fejemben arról szolnak, hogy miként fogom megkínozni Damont, azért, amit tett velem. Kinyitottam a szemem és amit élősszőr megláttam az Damon képe volt. Felvont szemöldökkel, nem kis flegmasággal pillantottam rá.
- Hol van Lexi? - kérdezem. Nem érdekelnek a szavai, a barátnőmet akarom látni. Ha csak egy haja szála is meggörbül esküszöm megnyúzom és egy vasfűvel teli kádba láncolom. Szóval az ő helyükben remélem nem bántották. Haragos és lesújtó pillantást vetek az idősebbik testvérre, majd tekintetemmel Stefant keresem. Amint megállapodik rajta a szemem egy amolyan "ez most komoly?!" pillantással nézek rá. El sem hiszem, hogy képesek voltak kiláncolni. Vissza fordulok Damon felé és mocorogni kezdek. A kezeimet és a lábamat is rángatom. Meg kell szabadulnom a láncoktól. Nem maradhatok így. Ezért még biztosan megfizetnek.
Vissza az elejére Go down
Alexis Delacroix
Boszorkány
Boszorkány
Alexis Delacroix


Hozzászólások száma : 79
Join date : 2013. Feb. 25.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Salvatore ház garázsa. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Salvatore ház garázsa.   Salvatore ház garázsa. Icon_minitimeVas. Márc. 31, 2013 3:47 pm

Alexis & Stefan & Tatia & Damon

Kezdek rájönni, hogy semmi esélyem sincs. Nem tudom, hogy hol vagyok, nem tudom, hogy kik vannak itt. Gyenge vagyok, és az sem segít, hogy a szemem be van kötve. Az első varázsige amit hangosan mormolok túl feltűnő, így kapok egy karót a lábamba. Basszus, így is a véremet szívta, minek a karó, így még több vért veszítek. Francba, ez nem lesz így jó. Túl gyenge vagyok, de még mindig próbálkozom a varázslással. Csendben hallgatom a két fivér veszekedését, néha-néha közbeszólok, csak, hogy fokozzam a hangulatot, de akkor sem értem, hogy pontosan mi történik körülöttem. Ha nem lenne ez a fránya kendő a szememen, akkor sokkal jobb lenne minden. Van olyan érzésem, hogy az egyik Salvatore ki akarta húzni a tőrt Tatiaból, legalábbis én ezt szűrtem ki a beszélgetésből. Remélem tényleg kihúzta, mivel akkor újra a mi oldalunkra billen a mérleg. Újbóli próbálkozásom a varázslással nem sikerül, nem gyújtottam fel semmit sem, de még megvakítani sem tudom.
- Tulajdonképpen neked minek varázsigés könyv? - kérdezem tőle gyanakodva. Már hallottam a félvérek megöléséről, nekem csak a varázsige kell hozzá, ezért van itt a barátnőm. Már mindent elterveztünk, ezért kellett a könyv, mivel a pletykák szerint ebben van az a varázsige, ami legyengíti őket. Közben hallom a mozgolódást, majd pár perc múlva barátnőm hangját. Épp szólni szeretnék neki, de nagyon megfájdul a fejem. Jobb lesz, ha tartalékolom az erőmet, túl gyenge vagyok. Feladom a szabadulásom, inkább pihenek picit, mert ennek nem lesz jó vége. Nagyon megerőltettem magam, több mint valószínű, hogy az orrom is vérzik. Francba.

Vissza az elejére Go down
Stefan Salvatore
Vámpírok
Vámpírok
Stefan Salvatore


Hozzászólások száma : 30
Join date : 2013. Mar. 28.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Salvatore ház garázsa. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Salvatore ház garázsa.   Salvatore ház garázsa. Icon_minitimeVas. Márc. 31, 2013 7:09 pm

Alexis,Tatia,Damon,Stefan


Damonnek igaza volt.Tati se nem Katherine, se nem Elena. Nem engedhetem meg magamnak hogy még egy hajszálnyit is érezzek iránta. De miért esek én mindig bele az ilyen csapdákba? Nem akartam én ebbe belemenni, de hát na.Figyeltem Damon-t ahogy felkelti Tatiát, és egyenlőre nem tudtam mit szólni. Nem fogom még egyszer azt a hibát elkövetni amit eddig. Kikapcsoltam az érzelmeimet, amennyire most tudom.-Elég volt Tatia! Ne mocorogj, mert könnyen a fehértölgyfa mehet a szívedbe!-mondtam komolyan, és mellé mentem.Miért mi lenne ha a kis barátnődnek baja lenne? Mondjuk eltörnénk a kezét? Esetelg kiszívnánk az összes csepp vért a szervezetéből? Mind ezt a szemed láttára! Szerintem igen érdekes szórakozás lenne.-vigyorogtam el, és ide oda mászkáltam, ekkor vettem egy poharat, és töltöttem egy kis whiskey-t a poharamba. Kicsit tovább kerestem hoztam egy kis vasfüvet, és Tatiához vittem.-Mi lenne ha ezt a kis füvet, belenyomnánk a sebedbe? Azért fájna nem?-néztem végig a szemébe.
Vissza az elejére Go down
Damon Salvatore
Vámpírok
Vámpírok
Damon Salvatore


Hozzászólások száma : 169
Join date : 2013. Feb. 24.

Salvatore ház garázsa. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Salvatore ház garázsa.   Salvatore ház garázsa. Icon_minitimeSzer. Ápr. 03, 2013 4:07 pm

Alexis&Tatia&Damon&Stefan

Csak néztem Stefant és láttam, hogy mikor kapcsolja ki mivel lehetett látni az arcán, hogy érzelem nélküli lett én ezt egy apró mosollyal nyugtáztam. Majd amikor megfenyegette Tatiat én gonoszul felnevetek. Ez az én kisöcsém, ha kikapcsolja az érzelmeit és ripper módba vált ezt nevezem, emberek ezt nevezem. Majd Stefan elé suhanok és rávigyorgok.
- Csináljuk meg! Vigyorgok még mindig majd egy határozott mozdulattal elveszem Stefantól a vasfüvet égette kezem ezért gyorsan belenyomtam Tatia sebébe.
- Kezdjük miért jöttél ide Tatia?
Vissza az elejére Go down
Tatia Petrova
Ősi (eredeti) vámpír
Ősi (eredeti) vámpír
Tatia Petrova


Hozzászólások száma : 107
Join date : 2013. Mar. 17.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Salvatore ház garázsa. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Salvatore ház garázsa.   Salvatore ház garázsa. Icon_minitimeSzer. Ápr. 03, 2013 4:27 pm

Salvatore ház garázsa. Bludbar

Damon & Lexi & Stefan & Tatia






Csak most kezdek igazán éledezni. Érzem, hogy kitisztul a fejem és a gondolataim is tisztábbak lesznek. Nem egészen fogom fel elsőnek, hogy hol is vagyok, de nem is izgat. Ami leginkább foglalkoztat az a barátnőm épsége. Azt hittem nem merik bántani, de tévedtem. Vérszag csapja meg az orrom és már tudom is kié. Ettől pedig még ingerültebbé válok, mint amilyen eddig voltam. Abba az irányba tekergetem a fejem, amerről a szag jön és látom is őt. Szörnyen néz ki. Nem gondoltam, hogy képesek bántani egy embert. Oké, boszorkányt, de végül is ugyan az a kettő. Nem bírok magammal és mindenféleképpen ki akarok szabadulni. Ehhez pedig meg kell szabadulnom a láncoktól. Így hát kezemet és lábamat is rángatni kezdem, de Stefan hamar leállít. Elképedve nézek rá. Ez nem az a Stefan akit megismertem. Felvonom szemöldököm és csak egy megvető pillantással jutalmazom meg mind a két Salvatorét. Nagyon el vannak tévedve, ha azt hiszik bármit is kitudnak szedni belőlem. Inkább nézem végig a legjobb barátnőm halálát és utána várom a magamét, mint sem beszélni kezdjek.
Sokáig csak nézem őket, majd egy elegáns mozdulattal Stefan elé köpök, ezzel kifejezve ellenkezésemet és véleményemet. Nem akarok nekik választ adni, nem méltóak arra, hogy beszéljek velük. Viszont azzal a vasfűvel, amit Stefan a kezében tart egy cseppet sem szimpatizálok. Egy ideig szemezek a fűvel, de csak azért, hogy utána Damon felé kapjam a fejem. Sejtem, hogy ő használni akarja. Hát mikor közelít önkénytelenül is próbálok hátrébb húzódni. De mind hiába. Damon a következő pillanatban a sebembe nyomja a vasfüvet. Kiabálni szeretnék, de nem adom meg ezt a gyönyört nekik. Helyette inkább becsukom a szemem és az ajkamba harapok. De még így is fel-fel szisszenek és azon vagyok, hogy ne mutassam ki fájdalmamat. Annyira szépen ráharaptam az ajkaimra, hogy vér serkent belőle, amivel nem foglalkozom.
- Lesheted, hogy bármit is mondjak neked. - zihálom, még mindig küszködve a fájdalommal. Gyilkos tekintetem a két testvéren jártatom és magamban a legyilkolásukon gondolkodom. Az biztos, hogy hosszú lesz, és fájdalmas.
Vissza az elejére Go down
Stefan Salvatore
Vámpírok
Vámpírok
Stefan Salvatore


Hozzászólások száma : 30
Join date : 2013. Mar. 28.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Salvatore ház garázsa. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Salvatore ház garázsa.   Salvatore ház garázsa. Icon_minitimeSzer. Ápr. 03, 2013 7:23 pm

Kikapcsolva az érzelmeimet se nagyon bírok valakit úgy legyilkolni, ahogy azt kellene. De végül is ez mindegy. Láttam, hogy Tatia megvető tekintettel néz ránk, és még felém is köp. Hát nem éppen hölgyhöz méltó viselkedés. Közben Damon elveszi tőlem a vasfüvet, és belenyomja Tata sebébe. Látom rajta hogy fáj neki, de nem akarja kimutatni.
- Úgy látom nem akarsz beszélni. De mivel még így sincs szívem téged bántani. Mi lenne ha a barátnődön vezetném le a feszültséget? Talán még jobban is lehetne hallani hangját, ahogy sikít. Nem gondolod, kedves, Tatia? - kérdeztem vigyorogva, és egy karót vettem elő. Direkt odamentem a kis boszorkányhoz, és úgy álltam hogy lásson.
- A kis barátnőd nem beszél! Te bűnhődsz meg érte! - mondtam a boszinak, és a karjába szúrtam a karót. - Első szúrás! Tatia, elmondod hogy miért vagy itt? - néztem rá, közben a boszorkány ujjacskáit vettem a kezembe. - Mi lenne ha szépen eltördösném, egyenként? Hmm? - nem hiszem, hogy válaszol. A fene egye meg.. Akkor még komolyabb eszközökhöz kell folyamodnom. Eltörtem a kis boszi ujját, és meg is haraptam a nyakát, és szívtam egy kis vért. Ezzel szemben a fájdalomtól, és az újabb vérveszteségtől el kellett ájulnia. Visszamentem Tatiához. - Még mindig nem akarsz nekem választ adni, aranyos Tatia? - néztem a szemébe egy kis gonosz vigyorral.
Vissza az elejére Go down
Damon Salvatore
Vámpírok
Vámpírok
Damon Salvatore


Hozzászólások száma : 169
Join date : 2013. Feb. 24.

Salvatore ház garázsa. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Salvatore ház garázsa.   Salvatore ház garázsa. Icon_minitimeCsüt. Ápr. 04, 2013 2:56 pm

- De kis gonosz vagy Stefan, a régi énemre emlékeztetsz, még sem a régi énem még egy picivel gonoszabb volt, de már nem sokára eléred azt a szintet. Mosolygok, majd én is a boszihoz sétálok és beleharapok, vigyázok arra, hogy ne haljon meg csak elájuljon.
- Na, Tatia most már beszélsz? Vagy öljem is meg? Kérdeztem tőle, majd oda megyek a leláncolt lányhoz és egészen közel hajolok hozzá, remélem, hogy nincs annyi ereje, hogy megigézzen.
- Tiéd a döntés!
Vissza az elejére Go down
Tatia Petrova
Ősi (eredeti) vámpír
Ősi (eredeti) vámpír
Tatia Petrova


Hozzászólások száma : 107
Join date : 2013. Mar. 17.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Salvatore ház garázsa. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Salvatore ház garázsa.   Salvatore ház garázsa. Icon_minitimeCsüt. Ápr. 04, 2013 3:21 pm

Salvatore ház garázsa. Bludbar

Damon & Lexi & Stefan & Tatia






Majd szét vet az ideg. Nagyon, nagyon, nagyon, nagyon ideges vagyok. Utoljára akkor voltam ennyire ideges, mikor az előző személyt, aki közel került hozzám levadászták. Akkor és ott legyilkoltam mindenkit, akinek köze volt a halálához. Ha most ez megint megismétlődik így jártak. Nem fogom megkímélni egyikőjüket sem, még az ifjabbikat, Stefnat sem. Nem válaszolok nekik, bárhogy kínoz is a vasfű én dacolok. Egy büdös mukkot sem húzhatnak ki belőlem. Dacosan tekintek a rájuk és kis ideig csak a szemükbe néztek. De ahogy Stefan megindul Lexi felé újból mocorogni kezdek. Rángatom a láncokat, kapálózom, de valamiért még mindig nem enged. Vér kell nekem, sok sok vér.
- Hozzá ne merj éri! Hallod, Stefan! Levadászlak és elevenen megnyúzlak, ha csak bántani mered! - kiabálok rá. Nem tudok mit tenni, nem védhetem meg barátnőmet. Pedig én nem fogok beszélni. Ahogy látom, hogy belészúrja a karót és eltöri az ujjait elfordulok. A szemem könnybe lábad, de nem adom fel. Aztán hallom Damon hangját is és a düh csak úgy szétárad a testemben. Legszívesebben letépném a fejt is, ahogy látom mit tesznek ezek ketten. Addig isznak Lexiből, míg el nem ájul. Aljas rohadékok! Ezt még keservesen meg fogják bánni. És én már tudom is, mi üthet rajtuk a legnagyobbat. Közelebb jönnek mind a ketten. Túl közel. Megfordul a fejemben, hogy megigézem őket, de csak az egyiket tudom. S most Damon az a szerencsétlen, akivel ezt meg is teszem. Szóra nyitom a szám, de ahelyett, hogy választ adnék nekik, megigézem Damont.
- Szabadíts ki minket és ha a testvéred útban van, intézd el. Ha pedig ezzel megvagy újra elém állsz és nem mozdulsz míg azt nem mondom. - hagyják el a szavak a számat. Sőt egy gonosz mosoly is társul melléjük. Még egy nevetést is hallatok, majd tekintetem Stefanra vándorol. Rákacsintok és elmosolyodom. Ez persze csak elterelés és reménykedem benne, hogy be is válik. Minél előbb ki kell szabadulnom, hogy megmenthessem Lexit és eltűnjek innen vele együtt. Képzelem ő is micsoda bosszút szán a Salvatore testvéreknek. Viszont ez nekem is jól jön még. Hiszen az igézetemmel Elenát is eltudom intézni. Néha magamat is meglepem ezekkel a gonosz gondolatokkal, de ez van. Nem tehetek ellenük. Elégedetten nézek felváltva a testvérekre és csak várok. Kíváncsi vagyok mi lesz ebből.
Vissza az elejére Go down
Stefan Salvatore
Vámpírok
Vámpírok
Stefan Salvatore


Hozzászólások száma : 30
Join date : 2013. Mar. 28.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Salvatore ház garázsa. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Salvatore ház garázsa.   Salvatore ház garázsa. Icon_minitimeCsüt. Ápr. 04, 2013 3:39 pm

Csak álltam ott, és néztem hogy Tatia, egyre jobban dühbe gurul. Valahol mélyen sajnáltam őt, de nem tehettem erről. Kikapcsoltam az érzelmeimet, és nem akarom újra elkövetni a hibáimat. Miközben én ezen gondolkozok, Damon is iszik a bosziból, és kidőlt. Ahogy közelebb mentünk,hallottam hogy Tatia mit mondd Damonnak. "Szabadíts ki minket és ha a testvéred útban van, intézd el. Ha pedig ezzel megvagy újra elém állsz és nem mozdulsz míg azt nem mondom."-a francba. Gondoltam magamba, és egyből ellöktem onnan Damon-t, majd belé szúrtam egy karót,de már késő volt....Sikerült neki annyira kiszabadítani Tatiát, hogy már magától is kiszabaduljon, szerencsére még adott nekem időt..-Te ostoba!-mondtam dühösen, és eltörtem a nyakát Damonnak, majd vámpír sebességgel a házban egy titkos helyre eldugtam a fehér tölgyfa karót, és visszamentem, hogy nehogy tudomást szerezzen róla hogy hol a karót.-Úgy érzem hogy ez nem lesz jó...Vagy talán rosszul gondolom?-kérdeztem sóhajtva
Vissza az elejére Go down
Damon Salvatore
Vámpírok
Vámpírok
Damon Salvatore


Hozzászólások száma : 169
Join date : 2013. Feb. 24.

Salvatore ház garázsa. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Salvatore ház garázsa.   Salvatore ház garázsa. Icon_minitimePént. Ápr. 05, 2013 2:46 pm

Meglepődök amikor megigéz, nem hittem volna, hogy lesz ennyi ereje még., de ezt megszívtam vagy mégsem? Felsziszegek amikor Stefan belém szúr egy karót és amikor törte volna ki a nyakam, elkapom a kezét, és a falhoz dobom, majd ő eltűnik. Kiszabaditom a boszit, majd Tatiara nézek.
- Megtettem. Majd Stefanra nézek, aki visszajön.
Vissza az elejére Go down
Tatia Petrova
Ősi (eredeti) vámpír
Ősi (eredeti) vámpír
Tatia Petrova


Hozzászólások száma : 107
Join date : 2013. Mar. 17.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Salvatore ház garázsa. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Salvatore ház garázsa.   Salvatore ház garázsa. Icon_minitimePént. Ápr. 05, 2013 3:22 pm

Salvatore ház garázsa. Bludbar

Damon & Lexi & Stefan & Tatia






Bátran kijelenthetem, hogy nagyon jól alakulnak a dolgaim. Nem hittem volna, hogy ezek ketten vannak annyira hülyék, hogy közel mernek jönni hozzám. Bár, igazán hálás vagyok nekik ezért. Ezzel meg is adták nekem a szabadulás lehetőségét, én pedig éltem vele. Megigéztem Damont. Nem is tudom, hogy utoljára mikor igéztem meg valakit. A utolsó talán pár éve történt. Akkor is csak azért, hogy megvédjem valakinek a hátsóját, akit később saját kezűleg öltem meg. Már tudom, hogy akkor hagynom kellett volna, de naiv voltam. Azt hittem megváltozik. Hát, tévedtem. De ami múlt, az elmúlt. Nekem pedig most a jelennel kell törődnöm.
Várakozásom nem hiába való. Damon cselekszik és sikerül annyira kiszabadítania, hogy utána megoldjam magamtól. Látom, hogy Stefannak nincs ínyére a dolog, de ez van. Kellett neki a rossz fiú szerepét játszania. Hisz'az arcára van írva, hogy nem bántana engem komolyabban, sőt. Még be is vallotta néhány perccel ezelőtt. A láncokat lerángatom magamról, majd az összeset a földre dobom. Nyújtózok egy kicsikét, nem bírom a mozdulatlanságot. Látom, hogy Damon kiszabadította Lexit én pedig hozzá sietek. Végignézek rajta, nagyon ramatyul van. Szörnyű így látni, nekem pedig elszorul a szívem.
- Semmi baj, itt vagyok. - suttogom neki, miközben megharapom saját csuklómat, majd azt barátnőm szájához nyomom. Ha akarja ha nem, de én leszuszakolok néhány kortyot a torkán, majd otthagyom és visszasétikálok a fivérekhez. Végigmérem mind a kettőt és egy elégedett gonosz mosoly kúszik az arcomra. De figyelmem azt sem kerüli el, hogy a fehér tölgyfa karó nincs náluk. Arcomon megjelenik az idegesség, mégsem adok ennek hangot. Csak nézem őket pár pillanatig, majd Stefan előtt termek és elkapom a torkát. Ezt követően teljes erővel a falhoz préselem és csak hogy mozdulni se bírjon, teljesen hozzásimulok. Dühös pillantással jutalmazom, de a szememben más is látszik. Nem akarom őt komolyabban bántani. Csak egy kicsit megkínozni, amiért bántották Lexit.
- Megmondtam, hogy ne merészeljétek Lexit bántani. - sziszegek a képébe. Iszonyatosan dühös vagyok és most nem csak egy kis ordibálásra számíthatnak tőlem. Szabad kezemmel teljes erőmből gyomorszájba, majd pedig bordába ütöm. Ez utóbbi azt hiszem el is tört. Nem éppen kellemes. Ameddig pedig Stefan ezzel van elfoglalva, én Damon elé sietek, hogy újra megigézzem.
- Mindent teljesítesz amit csak mondok, vagy kérek tőled. Ezenfelül pedig soha nem támadhatsz rám vagy Lexire. - igézem meg suttogó hangerővel. Arcát végigsimítom a kezemmel, majd megvillantom gonosz mosolyomat.
- Mozoghatsz. - mondom neki. Szörnyen gonosz vagyok, de ez még csak a kezdet. Drága Elena és Katherine élete nagy veszélybe került. Remélem Stefan egyik be sem szerelmes, mert attól félek összetörik, ha megöletem őket Damonnel. Szép is lenne. Pont Damon tépné ki Elena szívét. Nem is. Az még jobb lenne, ha még élvezné is.
- Stefan, remélem felkészültél a kínzásra. - szólok hozzá rá sem nézve. Felkapok egy véletlenül elől hagyhatott karót és előtte termek. A falhoz szorítom őt és a kulcscsontjánál belé szúrom a karót. Oly annyira, hogy az átmenjen rajta és a falhoz szegezze őt. Gonosz és győzedelmes kacaj hagyja el a torkomat. Alig várom, hogy Lexi magához térjen és megkezdődjön a buli.
Vissza az elejére Go down
Stefan Salvatore
Vámpírok
Vámpírok
Stefan Salvatore


Hozzászólások száma : 30
Join date : 2013. Mar. 28.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Salvatore ház garázsa. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Salvatore ház garázsa.   Salvatore ház garázsa. Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2013 8:53 am

Egyszerűen nem hittem el, hogy volt még annyi ereje megigézni Damon-t. De én voltam a hülye, hogy hagytam őt közelebb menni.. De már mindegy.Szerencsére volt annyi eszem, és olyan helyre rejtettem a fehér tölgyfa karót, ahol senki, még Damon se találja meg. Mikor már a boszi is szabad már nagyon nagy bajban vagyunk. Mit fogok én ezért kapni? Tűnődtem el, de a nyakam már a falhoz volt szorítva, és Tatia gonosz tekintetével álltam szemben.Gyomorszájba vágott, amitől megrogytam, de utána egyből jött a bordáimhoz az ütés ami el is tört. Nagy mennyiségű vér jött ki a számból,és térdre rogyok. De ezzel nem ért véget a kínzásom, mikor újra falhoz szorított, és belém szúrt egy karót, amivel a falhoz szegeződtem.-Remélem minnél hamarabb jönnek a félvérek, és elintéznek titeket...-nyögöm fájdalmamba ,és próbálom kihúzni magamból a karót.-Damon, csinálj már valamit!-ordítottam oda neki.
Vissza az elejére Go down
Alexis Delacroix
Boszorkány
Boszorkány
Alexis Delacroix


Hozzászólások száma : 79
Join date : 2013. Feb. 25.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Salvatore ház garázsa. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Salvatore ház garázsa.   Salvatore ház garázsa. Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2013 11:54 am

Alexis & Stefan & Tatia & Damon

Nem tudom, hogy mennyi ideig "pihentem". Lassan ébrdeztem, a vámpírvér fémes ízét éreztem a számban. Ki volt ez? Megölöm az biztos, utálom, ha ezt csinálják a vérszívók. Nem érzem a láncokat rajtam, így könnyedén leszedem a kendőt a szememről. Lassan körbenézek a teremben és örömmel látom, hogy Tatia is kiszabadult. A fejem nagyon hasogat, de az biztos, hogy a Salvatore testvérek nem ússzák meg ép bőrrel. Saját kezűleg gondoskodom a halálukról, az biztos. Tatia sem állíthat meg, most nem. Ha megpróbálná, akkor neki is baja esne, most nagyon dühös vagyok. Nem tudom, hogy eddig mi történt, de lassan felkelek, majd óvatos léptekkel indulok meg a társaság felé. Már az elején lebénítottam az idősebbik testvért, most csak Stefannal foglalkozom. Lassan közelebb sétálok, majd ha Tatia mellé érek, akkor szólalok csak meg.
- Tatia engedd el őt. - parancsolom jegesen barátnőmnek, aki remélem veszi az adást és teljesíti is parancsomat. Ha nem teljesítené a parancsomat akkor a falnak lököm és odaszegezem őt erőm segítségével. Már nem vagyok annyira gyenge, jobb félni tőlem. A fiatalabb Salvatorenak még ideje sincs a támadásra, mivel rövid ideig lebénítom, majd kihúzom belőle a karót. Más terveim vannak vele, nem fog ilyen könnyedén meghalni. Érezheti, ahogy lassan felemelkedik, és ahogy a csontjai ropogását hallom az valami felemelő érzése számomra. Ha tudná, hogy mire készülök, akkor szerintem dalolva ölné meg magát.
- Hol van a könyv? - kérdezem tőle jegesen, nem néztem körbe, remélem választ ad rá, mert ha nem akkor nagyon, de nagyon erős fejfájása lesz. A medálom erejét is felhasználom, mivel nélküle túl gyenge és kezelhetetlen lennék.

Vissza az elejére Go down
Tatia Petrova
Ősi (eredeti) vámpír
Ősi (eredeti) vámpír
Tatia Petrova


Hozzászólások száma : 107
Join date : 2013. Mar. 17.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Salvatore ház garázsa. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Salvatore ház garázsa.   Salvatore ház garázsa. Icon_minitimeHétf. Ápr. 08, 2013 4:03 pm

Salvatore ház garázsa. Bludbar

Damon & Lexi & Stefan & Tatia






A zsigereimben érzem, hogy Lexi rohadtúl zabos lesz rám amiatt, hogy megitattam a véremel. Tudom, hogy mi erről a véleménye, de most életveszélyes helyzetben volt. Kis híján elvérzett itt. Ha ezt nem teszem meg, akkor meghal. Most viszont van egy olyan gyanúm, hogy én fogok bűnhődni azért, mert megmentettem. Ez az érzés még nekem is volt. Eddig soha senkit nem mentettem meg. Bármennyire is szerettem úgy tartottam, hogy elfogadható veszteség. De most... most ez más. Lexi komolyan a legjobb barátnőm és kutya kötelességem, hogy támogassam és vigyázzak rá. Reménykedem benne, hogy hamar magához fog térni, de előtte még előkészítem számára a terepet. Damont sikeresen megigéztem, ezzel semmi probléma. Stefant viszont nem tudom komolyabban bántani. Ezért hát a falhoz szegezem egy karóval és gonoszul mosolygok rá. Persze, szememben önkénytelenül is szikrára lobban a játékosság. Mikor megpróbálja kihúzni a karót magából, csak még jobban belé nyomom. Testem minden részét az övéhez nyomom, hogy biztosan ott tudjam tartani a falnál. Az utolsó alkalom amikor ilyen közel álltam hozzá, elég... élvezetesre sikeredett. Hát ennek emlékére látványosan is libabőrös leszek.
- Remélem ezt túlélitek és személyesen adhatlak át nekik titeket. - vágok vissza Stefan szavaira. Mondanék még mást is, de ekkor jelenik meg barátnőm. Vissza nyerte eredeti formáját és sokkal jobban néz ki, mintha mi sem történt volna. Őszinte mosoly kúszott az arcomra, de dühét látva hamar le is olvadt. Remek. Most mindenki bajban van. Lexi mellém sétál és csak ekkor hajlandó végre megszólalni. Hát én habozás nélkül tszem amit mond. Ilyenkor annyira félelmetes, nem tusom, hogy meddig akar elmenni. Lehet képes és megöli mindkettőjüket. Iszonyodva nézem végig mind azt, amit Stefannal tesz, ügyet sem vetve annak szenvedő bátyjára. Ő valahogy nem igazán érdekel. Még is úgy érzem, meg kell védenem őket a haláltól. Valahol mélyen tudom, hogy Stefannak igaza van, ők is kellenek a félvérek ellen. Veszek egy mély lélegzetet végül pedig barátnőm mellett termek és kérlelőn pillantok rá.
- Lexi, Damont elengedheted. Nem fog elmenni, nem támad meg. Megigéztem őt. - mondom neki, miközben abban reménykedem, hogy elengedi őt. Ezzel a tettemmel senkinek sem akarok imponálni, nem azért teszem, hogy megnyerjem bármelyik Salvatore szívét és barátságát. Csupán azért, mert úgy érem ez még jár nekik. Bár, a szenvedésüket eltudnám nézni, most mégsem meg. Lexi rettentő pipa, ezzel pedig csak megpecsételődött a testvérek sorsa.
Vissza az elejére Go down
Stefan Salvatore
Vámpírok
Vámpírok
Stefan Salvatore


Hozzászólások száma : 30
Join date : 2013. Mar. 28.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Salvatore ház garázsa. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Salvatore ház garázsa.   Salvatore ház garázsa. Icon_minitimeCsüt. Ápr. 11, 2013 2:52 pm

Rettenetes érzés volt ahogy kínoztak engem.Túl erősek voltak így ketten. Miért is hagytam hogy Damon-t megigézze?! Akkor most nem lennénk itt...A boszi közelebb jött hozzám, és fájdalmasan kihúzta a karót belőlem, majd lebénított engem. Közelebb jött, és kérdezte hogy hol a könyv.-Azt hiszed hogy pont neked megmondom hogy hol a könyv? Ne nevettess boszi!-vigyorodtam el gúnyosan, és éreztem hogy most nagyot fogok kapni, az már biztos.Be kellett ismernem hogy eléggé féltem kettőjüktől, főleg a boszitól. De majdcsak lesz valami. Ahogy túléltük az Ősvámpírokat, a Mikaelsonokat, akkor ezt is túléljük. Tatiára néztem, akiről le lehetett nézni azt hogy ő is picit megijedt Lexi dühétől.
Vissza az elejére Go down
Alexis Delacroix
Boszorkány
Boszorkány
Alexis Delacroix


Hozzászólások száma : 79
Join date : 2013. Feb. 25.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Salvatore ház garázsa. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Salvatore ház garázsa.   Salvatore ház garázsa. Icon_minitimePént. Ápr. 12, 2013 4:01 pm

Alexis & Stefan & Tatia & Damon

Tudom, hogy Tatia erőltette le a torkomon a vért, mivel a Salvatorékból nem nézem ezt ki. Ha a testvérpárral végeztem akkor ő lesz a következő, már túl sokat tűrtem nála, megint meg kell mutatnom neki, hogy velem ne packázzon, mert rosszul fog járni. Hihetetlen lassan és kimérten sétálok Stefan elé, majd a karót lassan fájdalmasan kihúzom belőle. Tatia érti mire gondolok, jól teszi, hogy hallgat rám, de ezzel még nem úszta meg. A kérdésemre nem a megfelelő választ kapom, kezdek belejönni a kínzásba, pont mint régen.
- Stefan, Stefan... Úgy látszik, hogy a híres Salvatore testvérek még nem hallottak rólam, vagy a családomról. Szerinted mire lehetek képes, ha egy ősi is retteg tőlem? Jobban teszed, hogy ha önként elmondod, mielőtt még piszkosabb módszerekhez nyúlok és hidd el ha kell, napokig kínozlak. - felelem gonosz mosollyal az arcomon, utálom ha alábecsülnek. Sikeresen előhozta rosszabbik énem, aki nem figyel senkire sem. Tatia megzavarta a munkálkodásomat így csak egy nagyon mérges pillantással jutalmazom. Csendben hallgatom amit mond, és fokozatosan meg bennem fel a pumpa. Mégis mit képzel magáról?
- Nem érdekel, hogy mit csináltál vele, végig fogja nézni a testvére halálát, utána pedig ő jön. Ha közbe mersz szólni akkor te is sorra következel. - morgom az orrom alatt miközben a lámpa is pislákolni kezd. Tatiat a falnak lököm, de nem bénítom le. Talán túl messzire mentem most, hiszen ilyet sohasem mondtam neki, de nem érdekel. Lassan Stefan elé sétálok és újra felteszem neki a kérdést.
- Hol van a könyv? - kérdezem dühösen, és ha nem kapom meg a számomra megfelelő választ akkor bevetem a fejgörcsös trükköt, de több erőt beleadva, mint az előbb. Ki szedem belőle a választ bármi áron. Kell nekem az a könyv, nem engedek belőle.

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Salvatore ház garázsa. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Salvatore ház garázsa.   Salvatore ház garázsa. Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Salvatore ház garázsa.
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Damon Salvatore
» Damon Salvatore
» Stefan.Salvatore

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
VampireDiaries :: Salvatore ház-
Ugrás: