VampireDiaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vámpírnaplók szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Kattintsatok értünk mindennap!
 FRPG Top Sites - Magyarország
Wanted!

Jeremy Gilbert


Alaric Saltzman

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Márciusi hónap karaktere
Tatia Petrova
Holdnaptár
CURRENT MOON
Staff
Damon Salvatore
Elena Gilbert
Alexis Delacroix
Tatia Petrova
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (14 fő) Kedd Ápr. 02, 2013 4:00 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Avarian Világa FRPG
Allie szobája Icon_minitimeSzer. Okt. 09, 2013 1:23 pm by Vendég

» Vicious - The Secret Circle & The Vampire diaries
Allie szobája Icon_minitimeCsüt. Május 16, 2013 10:12 pm by b.

» Hell's refuge
Allie szobája Icon_minitimeSzomb. Május 11, 2013 6:45 pm by Vendég

» Emalia Izrathe
Allie szobája Icon_minitimeSzer. Május 08, 2013 6:50 pm by Emalia Izrathe

» Emalia Izrathe
Allie szobája Icon_minitimeHétf. Május 06, 2013 12:54 pm by Elena Gilbert

» Salvatore ház garázsa.
Allie szobája Icon_minitimeVas. Május 05, 2013 10:05 pm by Tatia Petrova

» Noctis Parvulus
Allie szobája Icon_minitimeSzer. Május 01, 2013 2:06 pm by Vendég

» James Yarrow
Allie szobája Icon_minitimeSzomb. Ápr. 20, 2013 9:41 pm by Tatia Petrova

» A ház, nappali, szobák . .
Allie szobája Icon_minitimeSzomb. Ápr. 20, 2013 8:13 pm by Heather Keighley


 

 Allie szobája

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Damon Salvatore
Vámpírok
Vámpírok
Damon Salvatore


Hozzászólások száma : 169
Join date : 2013. Feb. 24.

Allie szobája Empty
TémanyitásTárgy: Allie szobája   Allie szobája Icon_minitimeSzomb. Márc. 02, 2013 5:53 pm

***
Vissza az elejére Go down
Damon Salvatore
Vámpírok
Vámpírok
Damon Salvatore


Hozzászólások száma : 169
Join date : 2013. Feb. 24.

Allie szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Allie szobája   Allie szobája Icon_minitimeSzomb. Márc. 02, 2013 7:39 pm

Allie szobája A1_2013_2_27_acbglpcc7y
To Allie

- Jól sejted! Majd amikor, elszakadtam az ajkaitól ő már le is csapott az enyémre, visszacsókoltam nem érdekel, hogy néznek minket. Nem lenne szabad Elena miatt, de nem tudom visszafogni magam, vágyom erre a lányra nagyon is. Amikor elszakadt az ajkaimtól, akkor bólintok neki, majd kisétáltunk, én kocsival jöttem szóval azzal mentünk, mutatta az utat, majd amikor odaértünk elcsodálkoztam, mivel nagyon szép háza van. Bementünk az ajtón már alig bírtam magammal, majd amikor már mindketten bent voltunk, akkor a falhoz nyomom és hevesen megcsókolom, közben a kezeimmel leveszem a pólóját és eldobom
Vissza az elejére Go down
Allie Johnson
Vámpírok
Vámpírok
Allie Johnson


Hozzászólások száma : 26
Join date : 2013. Feb. 26.
Tartózkodási hely : Mystic Fall's

Allie szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Allie szobája   Allie szobája Icon_minitimeSzomb. Márc. 02, 2013 8:05 pm

Allie szobája Tumblr_minmimBebX1qcg1glo4_250
To Damon

18+
Bólintott, majd kimentünk, és beültünk a kocsijába. Elnavigáltam a házig, majd szinte még ki sem szálltunk a kocsiból, már bent is voltunk, s rögtön nekem esett. Neki nyomott a falnak, majd rátapadt az ajkaimra, amit örömmel viszonoztam, közben kibújtatott a felsőmből. Engem sem kell félteni, fordítottam a pozitúrán, így az ő háta nyomódott a falnak, s nem bajlódtam az ingén lévő gombokkal, egyszerűen leszakítottam róla, s az is úgy végezte, mint az én felsőm, a földön. Nem tudtam ellent mondani az ösztöneimnek, így hagytam elváltozni az arcom, egy másodpercre így néztem a szemébe, majd belemélyesztettem a fogaim a nyakába, s szívni kezdtem a vérét. Nem vettem el sokat, de ez csak növelte az élvezetet. Ez olyan... intim dolog a vámpíroknál. A vámpír-vámpír sexnél nincs jobb. Ezt az egy dolgot senki nem tudja megcáfolni, csak, ha még nem próbálta. Elváltam a nyakától, majd a maradék vért lenyaltam a számról, s újra az ajkaira tapadtam. Elkapott a hév, s erőteljesen nekinyomtam a hátát a szemközti falnak, amin talán még egy kis repedés is keletkezett, de kit érdekel ilyenkor a berendezés állapota? Engem baromira nem. Számmal végig csókoltam a kidolgozott felsőtestét, s az övcsatja felett megálltam, hogy tovább húzzam a pillanatot, majd szép lassan elkezdtem kigombolni azt, s végül már csak a boxerje volt akadályozó tényező..
Vissza az elejére Go down
Damon Salvatore
Vámpírok
Vámpírok
Damon Salvatore


Hozzászólások száma : 169
Join date : 2013. Feb. 24.

Allie szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Allie szobája   Allie szobája Icon_minitimeSzomb. Márc. 02, 2013 8:26 pm

+18

Allie szobája Div>
Nagyon élvezem ezt, valami elég fura dolog ez, majd amikor a falhoz nyomot, és leszakította az ingemet rámosolyogtam, majd amikor megharapott, akkor még jobban beindultam, elkezdem csókolgatni a nyakát, majd egy határozott mozdulattal letépem róla a nadrágot. A vámpír szexnél nincs jobb, nem kell visszafognunk magunkat, nem kell azon görcsölnünk, hogy netán megöljük az embert. Visszacsókoltam, majd amikor még jobban neki nyomot már megrepedt a fal, én addig közben levettem a melltartóját. Majd amikor elkezdi csókolgatni a testemet, becsukom a szemem és kiélvezem a pillanatot. Tudom, hogy nem szabadna, de megbabonázott ez a lány. Közben nekem is megváltozott az arcom és belé haraptam.
Vissza az elejére Go down
Allie Johnson
Vámpírok
Vámpírok
Allie Johnson


Hozzászólások száma : 26
Join date : 2013. Feb. 26.
Tartózkodási hely : Mystic Fall's

Allie szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Allie szobája   Allie szobája Icon_minitimeSzomb. Márc. 02, 2013 8:45 pm

Allie szobája Tumblr_minmimBebX1qcg1glo4_250
To Damon

18+
Közben rólam is lekerült a nadrág, jobban mondva letépték rólam, a melltartómmal együtt. Miközben Damon felső testét kényeztettem, becsukta a szemét, így tudtam, hogy nyert ügyem van. Rajta is eluralkodtak az ösztönök, s a nyakamba harapott, amit egy cseppet sem bántam. Még jobban feltüzelt ezzel a mozdulattal, akár a ház is ránk dőlhetett volna, az sem zavart volna jelen pillanatban. Úgy se lett volna semmi bajunk, maximum kicsit porosak lettünk volna.. Mit nekünk ha ránk dőlne a ház, nem de bár? Egyik kezemmel megfogtam az arcát, és visszahúztam, hogy újra találkozzanak az ajkaink. Nyelvünk utat tört a másik szájába, és valami fenomenálisan jó érzés fogott el. Egyszerűen képtelenség, hogy valakivel ennyire jó legyen smárolni. És még csak itt tartunk. Mi lesz akkor, ha rátérünk a lényegre? Egy mozdulattal megszabadítottam a boxerjétől, így már semmi sem akadályozott tovább abban, hogy bejárjam az egész testét. Kezemmel végig simítottam férfiasságán, majd az ágyékom nekinyomtam az övének. Tudtam, hogy ez kegyetlenség tőlem, hisz közben még rajtam volt egy igen zavaró ruhadarab, de hát én már csak ilyen vagyok. Szeretem kínozni kicsit a másikat, mielőtt megkaphatja a gyönyört, amire vágyik. Minden kezdett egyre intenzívebb lenni körülöttünk, teljesen átadtam magam az élvezeteknek..
Vissza az elejére Go down
Damon Salvatore
Vámpírok
Vámpírok
Damon Salvatore


Hozzászólások száma : 169
Join date : 2013. Feb. 24.

Allie szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Allie szobája   Allie szobája Icon_minitimePént. Márc. 22, 2013 8:12 pm



To Allie +18
“Sokan azt hiszik, gondolkodnak, pedig csak újrarendezik előítéleteiket.”

Tudom, hogy nem lenne szabad mert nekem itt van Elena, de hát nem tudok mit tenni, részeg vagyok és a vágyom erre a nőre lehet, hogy reggel megfogom bánni, de most nem érdekel, most csak egy dolog érdekel Allie. Az idő... olyan ebben a szent pillanatban, melyet nem vagyok képes mérni. Sem óra, sem ujjak nem segítenének a számolásban, hiszen egyetlen dolog körül forog most a világom... és az Allie. Az ő tüzes szenvedélye, a szerelem, melyet nem láthatok máshol, mint a szemeiben. Érzem, hogy a szívem majd' szétrobban, de nem a vágytól, hanem attól, amit eziránt a lány iránt érzek. Micsoda képességek... életem hosszú ideje alatt nem találkoztam ilyesmivel. De hogy is tehettem volna? Mindenkiben Katherine-t kerestem, más nem is létezett...
Kezénél fogva, fordítottam a helyzetet és nem finomkodtam erősen vágtam neki a falhoz, végig csókoltam a nyakát, majd leszakítottam róla a fehérneműt, de még nem hatoltam bele felkaptam és a vámpírgyorsaságomnak köszönhetően egy másodperc alatt a hálószobába kerülünk, ahol az ágyra lököm és rámászok, majd belé hatolok.


Vissza az elejére Go down
Allie Johnson
Vámpírok
Vámpírok
Allie Johnson


Hozzászólások száma : 26
Join date : 2013. Feb. 26.
Tartózkodási hely : Mystic Fall's

Allie szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Allie szobája   Allie szobája Icon_minitimeCsüt. Márc. 28, 2013 10:33 pm

Allie szobája Tumblr_minmimBebX1qcg1glo4_250
To Damon

18+
Megragadta a kezem, és fordított a helyzeten, egyenes nekivágott a falnak, majd a nyakamat kezdte elborítani csókokkal, s miután megszabadított az utolsó zavaró ruhadarabomtól is, felszáguldott velem a hálószobába, eldöntött az ágyon és belém hatolt. A hátam ívbe feszült az élvezettől, s mohón húztam magamhoz, hogy megcsókolhassam, közben lábaimmal átkulcsoltam a derekát, így még mélyebben érezhettem magamban. Nem vagyok egy könnyűvérű kis ribanc, akit egy csábító mosollyal már ágyba lehet vinni, de Damon más. Nem tudom miért, de igazából nem is érdekel. Ez vágy és szenvedély, amit lobbantott bennem, elképesztő. Korábban még nem éreztem ilyet senkivel. Nem tudtam, hogy ő mit fog gondolni majd reggel, ha felkelünk, de én biztos nem fogom megbánni ezt az estét.
Egy pillanatra kiváltam a csókból, s belenéztem azokba a mély, kék szemekbe, amik egész este nem igazán mutattak semmit, de most érzelmek egész tárházát lehetett felfedezni bennük. Vágyat, örömöt.. hasonlóak voltak ahhoz, amit most én is éreztem. Újra ajkaira tapadtam, közben nem lassítottunk a tempón.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Allie szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Allie szobája   Allie szobája Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Allie szobája
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Allie Johnson
» Elena szobája
» Bonnie szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
VampireDiaries :: Johnson ház-
Ugrás: