VampireDiaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vámpírnaplók szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Kattintsatok értünk mindennap!
 FRPG Top Sites - Magyarország
Wanted!

Jeremy Gilbert


Alaric Saltzman

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Márciusi hónap karaktere
Tatia Petrova
Holdnaptár
CURRENT MOON
Staff
Damon Salvatore
Elena Gilbert
Alexis Delacroix
Tatia Petrova
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (14 fő) Kedd Ápr. 02, 2013 4:00 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Avarian Világa FRPG
                Nappali Icon_minitimeSzer. Okt. 09, 2013 1:23 pm by Vendég

» Vicious - The Secret Circle & The Vampire diaries
                Nappali Icon_minitimeCsüt. Május 16, 2013 10:12 pm by b.

» Hell's refuge
                Nappali Icon_minitimeSzomb. Május 11, 2013 6:45 pm by Vendég

» Emalia Izrathe
                Nappali Icon_minitimeSzer. Május 08, 2013 6:50 pm by Emalia Izrathe

» Emalia Izrathe
                Nappali Icon_minitimeHétf. Május 06, 2013 12:54 pm by Elena Gilbert

» Salvatore ház garázsa.
                Nappali Icon_minitimeVas. Május 05, 2013 10:05 pm by Tatia Petrova

» Noctis Parvulus
                Nappali Icon_minitimeSzer. Május 01, 2013 2:06 pm by Vendég

» James Yarrow
                Nappali Icon_minitimeSzomb. Ápr. 20, 2013 9:41 pm by Tatia Petrova

» A ház, nappali, szobák . .
                Nappali Icon_minitimeSzomb. Ápr. 20, 2013 8:13 pm by Heather Keighley


 

  Nappali

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Alexis Delacroix
Boszorkány
Boszorkány
Alexis Delacroix


Hozzászólások száma : 79
Join date : 2013. Feb. 25.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

                Nappali Empty
TémanyitásTárgy: Nappali                   Nappali Icon_minitimeCsüt. Márc. 07, 2013 5:37 pm

***
                Nappali 1319040773496
Vissza az elejére Go down
Lionel Crawley
Hibrid
Hibrid
Lionel Crawley


Hozzászólások száma : 5
Join date : 2013. Mar. 21.

                Nappali Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali                   Nappali Icon_minitimePént. Márc. 22, 2013 4:10 pm

To Alexis

Őrület, hogy mik történtek velem egy év leforgása alatt. Nem elég, hogy el kellett hagynom azt a személyt, akit a világon a legjobban szerettem, de még valami jött ment parancsait is lesnem kell. Eddig az volt a parancsom, hogy menjek és keressek még több vérfarkast, most pedig az, hogy egy Mystic Falls nevű helyre mennyek. Az egészben az a legszebb, hogy nem adtam fel a régi életem. Kerestem, kutattam és figyeltem azt a személyt, aki megdobogtatja a szívem. Aki miatt azt hiszem érdemes élnem. Hát tessék, most itt vagyok. Eljöttem ebbe a városba, ami látszólag egy csendes kis város. De a felszín alatt, elég durva dolgok lapulnak. Eddig csak néhány hibriddel, vérfarkassal és vámpírral futottam össze. Napokat töltöttem bezárkózva azzal foglalkozva, hogy felkutassam Alexist. Tessék, meg is találtam. Ebben a kisvárosban. Nem sokkal azelőtt érkezhetett, mint én. De nem érdekel mikor jött, csak az, hogy itt van és újra láthatom. Nem tudom mit fog szólni ahhoz, ami lettem. Hogy az egyik Mikaelson testvér kénye, kedve szerint mozgathat. Nincs ínyemre a dolog, de azt hiszem ez még egy elfogadható veszteség, ha őt újra a karjaimba zárhatom.
Megtaláltam Alexis villáját és most itt toporgok az ajtóban. Veszek egy mély levegőt és megnyomom a csengőt. Ha sokáig nem történne semmi, akkor elkezdem az ajtót is verni. Izgulok, nem is kicsit. Már szeretném látni az arcát, a mosolyát.
Vissza az elejére Go down
Alexis Delacroix
Boszorkány
Boszorkány
Alexis Delacroix


Hozzászólások száma : 79
Join date : 2013. Feb. 25.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

                Nappali Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali                   Nappali Icon_minitimePént. Márc. 22, 2013 4:44 pm

To Lionel

Hiába telik az idő, én akkor sem érzem jobban magam. Állítólag az idő minden sebet begyógyít, de én nem érzem így. Egy éve elment, és egyre fájdalmasabb számomra a távolléte. Hiányzik az érintése, a csókjai, a közelsége, az a béke, ami belőle árad, hiányzik Lio. Minden nap az emlékével kelek, és az emlékével, és az emlékével is fekszem le. Nem tudom szavakba önteni, hogy mennyire hiányzik a szeretett férfi, de kezdem észrevenni, hogy lassan a régi leszek. Az a Lexi aki még akkor voltam, mielőtt megismertem volna őt. A mai nap is így telik, már lassan öt óra van, de én még csak most ébredtem fel. Hajnalig fent voltam, mivel egy régi varázsigés könyvből írtam ki az igéket, amikre szükségem lesz. Lassan kikászálódok az ágyból és elindulok a fürdő felé. Gyorsan letusolok, majd keresek magamnak valami ruhát. Egy fekete csipkés fehérneműszett, egy fekete feszülős nadrág, egy vörös felső, aminek a hátulja csak csipkéből áll, valamint egy fekete magassarkú cipő a mai öltözékem. A hajamat hagyom úgy ahogy van, tehát szokás szerint göndör és nem tűzöm el. Épp indulni készülök mikor meghallom a csengőt. Lerakom a cuccaimat az ágyamra majd lassan elindulok lefelé. Nem tudom ki kereshet, hiszen nem ismerek senkit sem így kíváncsian nyitom ki az ajtót.
- Lio... - suttogom meglepetten, el sem hiszem hogy itt van. Nem számítottam rá, hogy itt látom őt, de a remény újból fellángol, és tudom, hogy minden a régi lesz.

Vissza az elejére Go down
Lionel Crawley
Hibrid
Hibrid
Lionel Crawley


Hozzászólások száma : 5
Join date : 2013. Mar. 21.

                Nappali Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali                   Nappali Icon_minitimePént. Márc. 22, 2013 5:03 pm

To Alexis


Már lassan harmadnapja ébredek úgy, hogy Alexis érintését érzem az arcomon, a karomon. Mindig elfog a remény, hogy újra láthatom. De mindig mikor kinyitom a szemem szembe kell néznem a cudar valósággal, hogy már nincs itt. Hogy egy éve ott kellett hagynom őt, csak mert ezt a parancsot kaptam. Én nem akartam, azt hittem ellen tudok állni a parancsnak, de nem ment. Másnapra egy másik helyen ébredtem, egy idegen városban. Sosem feledem el, a nélküle eltöltött időket, azt, hogy mennyit reménykedtem és álmodtam vele. De ma ez az álom valósággá válik. Nem is olyan régen ráakadtam a nevére, ebben a kisvárosban. Most pedig az otthona előtt toporgok és várom, hogy valaki ajtót nyisson. Nem is kell sokáig várnom, az ajtó nyílik én pedig meglátom csipkébe csomagolt kedvesemet. Egy mosoly kúszik az arcomra, mikor a nevemet suttogja.
- Lexi, nagyon hiányoztál. - teszek felé egy lépést, de a küszöb előtt megállok. Nem mehetek be, míg be nem hív. De ezt nem mondom meg neki, nem akarom felizgatni. Így is elég nagy meglepetést okozhattam neki a megjelenésemmel. Annyi mindent szeretnék neki mondani, hogy mi történt velem, miért nem lehettem vele. Szeretném újra a karjaimba zárni és ennek az ügynek az érdekében cselekszem is. Kitárom a karomat, jelezve, hogy szeretném megölelni. Remélem semmi kifogása nem lesz ellene.
- Mesélj, hogy vagy? Történt valami izgalmas? - próbálom spontán kezelni a dolgot. Hajlamos vagyok viccet csinálni a dolgokból és a megjelenésemből sem szeretnék nagy drámát csinálni. Annyira jó lenne, ha elfelejthetnék ezt az egy év távollétet. De nem lehet. Muszáj róla beszélnünk.
Vissza az elejére Go down
Alexis Delacroix
Boszorkány
Boszorkány
Alexis Delacroix


Hozzászólások száma : 79
Join date : 2013. Feb. 25.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

                Nappali Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali                   Nappali Icon_minitimePént. Márc. 22, 2013 6:27 pm

To Lionel

Fájdalom, magány, rémálmok, tévképzetek... Ezek jellemzik napjaimat, mióta elment egy szó nélkül. A legtöbb helyzetben hallom a hangját, érzem érintését, magam előtt látom mosolyát. El sem hiszem, hogy itt hagyott, és még levelet sem hagyott. Hiányzik az illata, a lénye, a viccei, hiányzik ő maga. Nem tudom, hogy fogom elviselni a jövőben a távollétét, de valahogy ki kell bírnom. A remény apró szikrája még bennem él, de már nem látom nagy esélyét annak, hogy egy nap betoppanna. Már túl rég elment. Több helyen is megfordultam amit a kereső varázsige mutatott, de mindegyik zsákutca volt. Mintha valaki tudta volna, hogy keresem őt. Mintha előre kitervelte volna valaki ezt ellenem. Nem fogom elfelejteni a vele töltött perceket, a csókjait, az érintését. Lehet, hogy már más nő mellet ébred fel mindennap... Ebbe bele sem merek gondolni, túl fájdalmas számomra. Ahogy telnek a napok egyre rutinosabban végzem teendőimet. Délután felkelek, gyorsan lezuhanyzom majd körülnézek a városban. Késő este hazajövök utána pedig még strapálom magam. Rájöttem, hogy ha teljesen lefárasztom magam, akkor elmaradnak a szörnyű rémálmok. Egészen hajnalig fent vagyok, mert másképp visszatérnének álmaim. Mindennek ára van, de megelégszem ezzel. Épp kifelé indulok, mikor meghallom a csengőt. Gyorsan ledobok mindent az ágyra és elindulok a bejárati ajtó felé. Amint szélesre tárom az ajtót az állam a földet súrolja. Ez, ez, ez.... Nem hiszem el, hogy Lio itt van. Talán megint hallucinálok. Ahogy a nevemet mondja, és közelebb lép, az ajkaira kiül az a megszokott mosoly. Nem bírom ki, szorosan megölelem. A lendülettől lehet hogy hátrálnia kell, de nem érdekel, az a fontos, hogy itt van. Szorosan ölelem, miközben hozzásimulok. Pár perc múlva a szemeibe nézek, majd lágy csókot lehelek ajkaira. Lágyan végigsimítok szép arcán, miközben elveszek a zöldesbarna szempárban.
- Hiányoztál.
- suttogom bele ajkaiba, hiszen nem távolodtam el tőle annyira, ha már itt van, akkor szeretném kiélvezni közelségét. Kérdését hallva csak elmosolyodom majd, lassan húzni kezdem befelé.
- Gyere be, ott megbeszéljük.
- felelem neki mosolyogva, miközben elindulok befelé, de kezét nem engedem el. Azért hívom, mert tudom, hogy nincs esélyem rá, hogy bevonszoljam őt, sokkal erősebb nálam. Már nem számít, hogy egy évig távol volt, most csak az a lényeg hogy itt van. Ha beértünk a nappaliba akkor lelököm a kanapéra majd, hozzábújok és így tekintek fel a csillogó szempárba.
- Hát... Nagyon hiányoztál, felkutattam érted a fél világot, útközben összefutottam Tatiaval, valamint sikerült begyűjtenem pár halott boszi erejét. És veled mi történt?
- felelem kérdésére, majd egy kicsivel szenvedélyesebb üdvözlő csókot kap. Ha elszakadtam ajkaitól akkor sem bújok vissza mellkasára, hanem szemeit fürkészem tovább.

Vissza az elejére Go down
Lionel Crawley
Hibrid
Hibrid
Lionel Crawley


Hozzászólások száma : 5
Join date : 2013. Mar. 21.

                Nappali Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali                   Nappali Icon_minitimeVas. Márc. 24, 2013 2:48 pm

To Alexis

Emondhatalan miféle érzések kavarogtak bennem az elmúlt napokban. Féltem attól ami vár rám és féltem múltam egy részétől. Ez az egy év nagyon hosszú volt és többször is majdnem otthagytam a fogamat. Vissza sem akarok gondolni ebbe, s pláne nem arra, ami mind ez előtt történt. Az túl fájdalmas lenne és nem biztos, hogy lelkileg meg tudom emészteni. Bár akaratom ellenére is igen sokszor eszembe jutott Lexi, én még is megpróbáltam elfojtani. Pedig annyiszor álmodtam vele, képzeltem azt, hogy mellettem van. De mind ezek ellenére itt vagyok. Túléltem minden megpróbáltatást, ha csak egy kis időre is, de elfeledtem a múltamat. Ha már mást nem igazán tudtam tenni vele. Bár, Lexi keresését sem adtam fel, nyomoztam utána és megtudtam hol találom. Hatalmas szerencsének tudható be, hogy nekem is Mystic Falls területére kellett jönnöm, hisz' ő is itt van. Az ajtaja előtt másra sem tudtam gondolni csak rá. Elképzeltem amint a karjaimba zárom és nem eresztem el soha többet. Aztán amikor kinyílik az ajtó és meglátom őt, mosolyra húzódik a szám. Közelebb lépek hozzá és kitárom a karom. Amint ez megtörténik Lexi már a karjaim közé veti magát. Akkora lendülettel jött, hogy hátrébb léptem egy kicsikét. De én magam is szorosan öleltem, persze figyelve arra nehogy összenyomjam őt. Pár perc ölelkezés után lágy csókot váltunk, majd csak egymás szemébe nézünk. Jó újra ebbe a gyönyörű, zöld szempárba nézni. El sem tudom mondani mennyire hiányzott már ez a boszorkány. A közelsége, az érintése, a mosolya, a haja, mindene. Mikor elkezd befelé húzni, először meg sem mozdulok. Hisz' míg nem hív be, nem tudok bemenni. Hatalmas szerencsémre rögtön ezután behív én pedig mosollyal az arcomon követem őt. Bent a házban nézelődni kezdek, de amint a nappaliba érünk tekintetem Lexire vándorol. A következő pillanatban pedig a kanapén találom magamat Lexivel az oldalamon. Figyelmesen hallgatom minden szavát, de elképeszt amit mond. Minden esetre igyekszem nem fennakadni a hallottakon.
- Tatiaval? - érdeklődöm. Ismerős nekem a név, de nem tudom honnan. Arra emlékszem, hogy Lexi mesélt valamit róla, de azon kívül is rettentően ismerős a név. Fogalmam sincs ki miért, de olyan hátborzongató érzésem van ezzel a névvel kapcsolatban.
- Egyébként ő ki is? Olyan régen beszéltünk és pont ő nem ugrik be nekem. - mosolyodom el. Mikor Lex újból ajkaimra tapad viszonzásra lel. Azzal a különbséggel, hogy mennyivel mohóbban falom negédes ajkait. Hát igen, ilyen az én formám. Mikor a csók véget ér csak nézem őt és nem tudok mása nézni. Még mindig hevesen dobog a szívem a közelében, ez nem változott az elmúlt év alatt.
Vissza az elejére Go down
Alexis Delacroix
Boszorkány
Boszorkány
Alexis Delacroix


Hozzászólások száma : 79
Join date : 2013. Feb. 25.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

                Nappali Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali                   Nappali Icon_minitimeVas. Márc. 24, 2013 5:45 pm

To Lionel

Nagyon rosszul érzem magam mióta elhagyott, mintha magával vitte volna egy részemet is. Kiveszett belőlem a vidámság, az életkedv, csak a magány és a fájdalom maradt. Nem láttam értelmét az életemnek. Többször is próbálkoztam öngyilkossággal, ennek a nyomait még a mai napig a csuklómon viselem. Meggondolatlan voltam, szabadulni akartam a fájdalomtól, az emlékektől. Napok teltek el úgy hogy alig ettem, a varázserőmet is hanyagoltam. Hetek teltek el így, míg nem jelent meg Tatia. Szó szerint úgy kapart össze, de még így is hónapokat igényelt, hogy megközelíthessem régi önmagam. De csak addig míg vele voltam, miután elment, megint depresszióba estem, és a kiutat a vámpírok kínzása jelentette. A saját fájdalmamat mások is átérezték, de nem tudtak semmit sem tenni ellene. Kerestem én mindenhol Liot, de mintha a föld nyelte el őt, sehol sem leltem rá. Mikor Chicagóba mentem, már teljesen feladtam, csak a remény maradt, hogy egy nap betoppan. Mikor Mystic Fallsba értem, már nem számítottam rá, de úgy látszik szeretett volna meglepni. Mikor meghallottam a csengőt, kíváncsian indultam meg lefelé, de nem számítottam rá, hogy ő lesz itt. Most pedig már karjaiban vagyok, kimondhatatlan érzés, ahogy magához ölel. Igaz, hogy a lendülettől hátrálnia kell, de engem nem zavar. Pár perc után feltekintek abba a gyönyörű zöldesbarna szempárba, amit már annyi ideje csak álmaimban láthattam. A csóktól szívem őrületes sebességgel kezd el dobogni, mint régen. Mikor elkezdem befelé húzni nem indul rögtön, csak mikor hívom őt. Mosolyát látva elmosolyodom én is, szeretném megbeszélni a történteket, megtudni mindent, ami vele történt. A nappaliba érve a kanapéra lököm őt, majd ölébe fészkelem magam. Régebben is mindig így beszélgettünk, most sem szeretnék másképp. Jó a közelében lenni, bódítóan hat rám parfümének illata. Miközben mesélek, látom a meglepődést a szemében, így nyugtatólag végigsimítok mellkasán, majd kezem tarkóján pihentetem. Kérdésére csak szemeibe nézek, most jut el a tudatomig, hogy mit mondtam. Ismerem Liot, tudom, hogy addig nem nyugszik le míg meg nem tudja.
- Tudod, a legjobb barátnőmmel. - felelem neki mosolyogva, miközben hajába túrok. Istenem, mennyire hiányzott nekem Lio. Ha lehet még jobban hozzábújok, mint egy kiscica. Tudom, hogy hosszú volt ez az egy év, de engem ez már nem érdekel, csak az, hogy újra érezhetem közelségét.
- Tudod az eredeti Petrova. De ebből most elég, inkább mesélj te. Annyira kíváncsi vagyok, hogy mi történt veled ez alatt az egy év alatt. - suttogom fülébe, majd játékosan beleharapok, tudom, hogy ez az egyik legérzékenyebb pontja. Majd lassan visszatérek ajkaihoz, egy szenvedélyes csókot kap. Mohóságán csak jót mosolygok, a csók után még kap pár puszit a szájára, de utána várakozóan tekintek rá, itt az ideje hogy meséljen. Közben szabad kezemmel összefonom ujjainkat, míg másik kezem tarkóján pihen.



Vissza az elejére Go down
Lionel Crawley
Hibrid
Hibrid
Lionel Crawley


Hozzászólások száma : 5
Join date : 2013. Mar. 21.

                Nappali Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali                   Nappali Icon_minitimePént. Ápr. 12, 2013 3:58 pm

To Alexis

Furcsa álmatlan éjszakák. Hosszú esték és nappalok. Szenvedve eltöltött hónapok. Valaki mindvégig hiányzott bennem és a szívem ürességet érzett. Olyan volt, mintha kiszakítottak volna belőlem egy darabot. Hiányzott egy titkos, lágy érintés, egy lopott csók. Hiányzott, az az idő, amit Alexis mellett töltöttem. Már bánom, mindennél jobban bánom, hogy akkor nem mentem vissza hozzá és mondtam el neki mindent. De nem tehettem. Akkor más dolgom volt, amire furcsa kényszert éreztem, hogy elvégezzem. Jártam a világot és reménykedtem, hogy nemsokára vége lesz. Hogy újra megtalálom Lexit. S lám, így is lett. Amint tudomást szereztem hollétéről felkerekedtem és eljöttem hozzá. Igaz, csak a véletlen műve volt, hogy rátaláltam, épphogy nem siklott el fölötte a tekintetem. De örülök, hogy megvan és, hogy vele vagyok. Szeretnék vele beszélni méghozzá elég sok dologról. Viszont egy valamit nem akarok az orrára kötni, nem akarom, hogy megtudja mi lettem. Hogy hibriddé váltam.
Amint bejutottam a lakásába egy kicsikét megkönnyebbültem. Itt a kanapén, Lexivel az oldalamon teljesen megnyugodtam. Most nem foglalkoztat semmi sem, csak az, hogy ő itt van velem. Jó érezni a bőrének bóditó illatát és az érintése nyomán keletkező bizsergést. Magamhoz ölelem törékeny testét és a megszokott módon beszélgetünk. Éppen válasz akartam adni a velem történtekre, de fenn akadtam egy néven, amit Lexi mondott. Annyira ismerős és annyira régi. Azt hiszem halottam már ezt a nevet valahol. S most, hogy Lexi elmagyarázza ki is ő, megpróbálom elfelejteni. Lehet, hogy erről nekem nem igazán kéne tudnom. Elvégre mégis csak Klaus egyik csicskása vagyok, hogy így fogalmazzak. Most már biztos, hogy beszélnem kell erről Lexivel. Bármennyire is tiltakozik ellene minden porcikám. Egy pillanatra elterelődnek a gondolataim, Lexi érintése és csókjai mindent felülmúlnak bennem. Én pedig hatalmas mohósággal és hevességgel viszonozom a csókokat.
- Hosszú történet. - suttogom és behunyom a szemem. Annyira nem akarok én erről beszélni, de muszáj. Ha nem mondom el neki, még bajba is keveredhet miattam. Kinyitom a szemem és tekintetem az övébe fúrom. Arcom komoly, nincs kedvem a tréfákhoz. - Megváltoztam, konkrétan megváltoztattak. Már nem vagyok vérfarkas, legalább is nem egészen. - félve nézek a szemeibe. Szerintem leesett neki, hogy mi lett velem. Hogy miért nem rontottam be hozzá azonnal. Félek nagyon ki fog akadni.
Vissza az elejére Go down
Alexis Delacroix
Boszorkány
Boszorkány
Alexis Delacroix


Hozzászólások száma : 79
Join date : 2013. Feb. 25.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

                Nappali Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali                   Nappali Icon_minitimePént. Ápr. 19, 2013 11:57 am

To Lionel

Tudom, hogy hibáztam. Nem is kicsit. Hagytam, hogy a közelembe kerüljön, így a gyenge pontommá vált. Be is következett az amire nem számítottam. Eltűnt. Elhagyott. Egy levelet sem hagyott. Nem tudtam, hogy hol van, hogy mit csinál. Szenvedtem. Nem tudtam, hogy mit tehetnék, hogy mi lenne a kiút számomra. A varázsigék befuccsoltak, a kétségbeesés túlságosan is eluralkodott rajtam. Képtelen voltam varázsolni.Nem voltam rá képes abban a tudatban, hogy Liot valaki miattam bántja. Vagy hogy más nő ágyában hempereg. Próbálkoztam, de a vége mindig a sírás lett. Az igét félbeszakítottam, mivel olyanokat képzeltem, amik megijesztettek. Szinte magam előtt láttam Lio halott testét, vagy ahogy teliholdkor fájdalmasan ordít. De a legrosszabb nem ez volt. Az állandó rémálom. Minden éjjel ugyanaz. Klaus mellett láttam, a szolgájaként, fájt a legfőbb ellenségemhez láncolva látni. Fájt, hogy ha az ősi meghal, akkor az én Liom is vele távozik az élők sorából. Megőrjített a tudat, hogy soha többé nem láthatom viszont. Próbálkoztam mindennel, a rokonaimtól is kértem segítséget, de ahogy felmerült Klaus neve ők gyáván elmenekültek. Elárultak. Nem tudtam kire támaszkodni, Tatia neve fel sem merülhetett, mivel nem adott hírt magáról.
Feladtam. Már nem volt miért élnem. Próbálkoztam öngyilkossággal. Egyszer. De az sem úgy sült el, ahogy gondoltam. Megjelent Tati. Csak jól leordította a fejemet. Az egészben az volt a legrosszabb, hogy a hangja alig jutott el hozzám, mintha a távolból kiabált volna nekem. Még ő sem tudott segíteni. Csendben nézte szenvedésemet, próbált segíteni. Az idő elteltével sikerült túljutnom a holtponton.
Sohasem gondoltam, hogy pont az ajtóm előtt fog rám várni. Szinte a fellegekben jártam. El sem hittem, hogy itt van. De végre nem álmodtam, hanem tényleg ő az, teljes valójában. A kanapén beszélgetünk, elmeséltem, hogy mi történt velem. Annyira hiányzott. Az érintése, a csókjai, az ölelése, az illata, ami mindig megnyugvással töltött el. Tudtam, hogy valamit titkol, éreztem, de nem akartam rákérdezni. Majd elmondja, ha akarja. Lesokkolt a válasza.
- Ugye nem? - kérdeztem tőle halk hangon. Hangomban érezhető volt a fájdalom, a kétségbeesés. A szívverésem felgyorsult, gyorsabban szedtem, szinte már kapkodtam a levegőt, a kezem remegett. Kezdett eluralkodni rajtam a pánik. Ez nem jó jel, sohasem volt az, főleg nem nálam. A poharak az asztalon összekoccannak, többször is, kezdem elveszíteni az irányítást erőm felett.



Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





                Nappali Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali                   Nappali Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Nappali
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
»  Nappali
»  Nappali
» A ház, nappali, szobák . .

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
VampireDiaries :: Delacroix villa-
Ugrás: