VampireDiaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vámpírnaplók szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Kattintsatok értünk mindennap!
 FRPG Top Sites - Magyarország
Wanted!

Jeremy Gilbert


Alaric Saltzman

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Márciusi hónap karaktere
Tatia Petrova
Holdnaptár
CURRENT MOON
Staff
Damon Salvatore
Elena Gilbert
Alexis Delacroix
Tatia Petrova
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (14 fő) Kedd Ápr. 02, 2013 4:00 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Avarian Világa FRPG
A ház, nappali, szobák . . Icon_minitimeSzer. Okt. 09, 2013 1:23 pm by Vendég

» Vicious - The Secret Circle & The Vampire diaries
A ház, nappali, szobák . . Icon_minitimeCsüt. Május 16, 2013 10:12 pm by b.

» Hell's refuge
A ház, nappali, szobák . . Icon_minitimeSzomb. Május 11, 2013 6:45 pm by Vendég

» Emalia Izrathe
A ház, nappali, szobák . . Icon_minitimeSzer. Május 08, 2013 6:50 pm by Emalia Izrathe

» Emalia Izrathe
A ház, nappali, szobák . . Icon_minitimeHétf. Május 06, 2013 12:54 pm by Elena Gilbert

» Salvatore ház garázsa.
A ház, nappali, szobák . . Icon_minitimeVas. Május 05, 2013 10:05 pm by Tatia Petrova

» Noctis Parvulus
A ház, nappali, szobák . . Icon_minitimeSzer. Május 01, 2013 2:06 pm by Vendég

» James Yarrow
A ház, nappali, szobák . . Icon_minitimeSzomb. Ápr. 20, 2013 9:41 pm by Tatia Petrova

» A ház, nappali, szobák . .
A ház, nappali, szobák . . Icon_minitimeSzomb. Ápr. 20, 2013 8:13 pm by Heather Keighley


 

 A ház, nappali, szobák . .

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Kol Mikaelson
Ősi (eredeti) vámpír
Ősi (eredeti) vámpír
Kol Mikaelson


Hozzászólások száma : 44
Join date : 2013. Mar. 31.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

A ház, nappali, szobák . . Empty
TémanyitásTárgy: A ház, nappali, szobák . .   A ház, nappali, szobák . . Icon_minitimeHétf. Ápr. 08, 2013 3:45 pm

***


A hozzászólást Kol Mikaelson összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Ápr. 20, 2013 8:26 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Kol Mikaelson
Ősi (eredeti) vámpír
Ősi (eredeti) vámpír
Kol Mikaelson


Hozzászólások száma : 44
Join date : 2013. Mar. 31.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

A ház, nappali, szobák . . Empty
TémanyitásTárgy: Re: A ház, nappali, szobák . .   A ház, nappali, szobák . . Icon_minitimeHétf. Ápr. 08, 2013 3:45 pm


Nem került pár telefonhívásnál többe az egész, hogy megtudjam merre is lakik ez a szép lány. Kocsit szerezni amivel könnyebben el tudom csalogatni szintén egyszerű volt. De hát mi ne lenne számomra egyszerű? Őt valahogy megkaparintani. Idővel megszerzem tudom, de nem vagyok a türelem embere. A kihívásokat viszont nagyon is szeretem.
Nagyon érdekli mások véleménye, hogy mit szólnának róla, ha eljönne velem iskola után. Így, hogy ezt kikerüljem inkább iskola előtt kell elkapnom amíg oda gyalogol. Nem tudom, hogy benne lesz-e egy piknikben.. Mert hát azért ilyenkor még nem ebédelhetünk. De egy romantikus pikniket már leszerveztem, de ha nem jönne össze.. Nem. Ilyenen felesleges még csak gondolkodnom is. Még szép, hogy összejön. Ahogy elnéztem már eddig is elég nagy benyomást gyakoroltam rá. Nem fog nekem nemet mondani. Egyszerűen képtelen rá. Bár végül visszavonta a randi megnevezést a dologról, de ez nem azt jelenti, hogy nem az a célom, hogy az ujjaim köré csavarjam. Ha nem is teljesen csak annyira, hogy ne tudjon kiverni a fejéből. Nekem az már bőven elég is lenne. Mert onnantól van igazán nyert ügyem.
Lassan hajtottam az iskolától a háza felé és mikor már majdnem odaértem azt hittem, hogy lekéstem. Nem hiszem, hogy olyan korán indult volna el. A távolban már láttam a házát, de őt még sehol. Tovább hajtottam most már kicsit gyorsabban, hogy valahogy leellenőrizzem otthon van-e. Nem fogok bekopogtatni, mert akkor az első kérdése az lesz, hogy honnan tudom hol lakik.. Valahogy meg kell oldanom, de az is lehet, hogy itthon sincs. Akkor viszont kár lenne az egész programért.

Vissza az elejére Go down
Jamie Anderson
Ember
Ember
Jamie Anderson


Hozzászólások száma : 85
Join date : 2013. Mar. 20.

A ház, nappali, szobák . . Empty
TémanyitásTárgy: Re: A ház, nappali, szobák . .   A ház, nappali, szobák . . Icon_minitimeHétf. Ápr. 08, 2013 5:17 pm

Egy kissé elaludtam és kócosan rohantam fel s alá a lakásban. Kissé hihetetlen, de megállt az órám. Fogmosással bajlódtam miközben tök egyszerre fésülködtem. Érdekes mutatvány volt, főleg, hogy összefogkrémeztem magam. Megmosva az arcom, sminkeltem ki magam. Egy narancssárga felső és egy fehér nadrágot felhúzva kerestem egy kényelmes sportcipőt.
Épp a táskám pántjával bajlódva léptem ki a házból és a kulcsaimat előhúzva zártam be az ajtót, mikor eszembe jutott, hogy a telefonom fent maradt a szobámba. Ledobva a táskámat felrohantam és a számba véve a telefont bajlódtam a zárral. Mikor végre minden megvolt a hátsó zsebembe csúsztattam a telefont és a kulcsokat.
Alig, hogy kiértem a járdára egy kocsi jött velem szembe, nem sok figyelmet fordítottam rá csak tovább baktattam az iskola felé.
Vissza az elejére Go down
Kol Mikaelson
Ősi (eredeti) vámpír
Ősi (eredeti) vámpír
Kol Mikaelson


Hozzászólások száma : 44
Join date : 2013. Mar. 31.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

A ház, nappali, szobák . . Empty
TémanyitásTárgy: Re: A ház, nappali, szobák . .   A ház, nappali, szobák . . Icon_minitimeHétf. Ápr. 08, 2013 5:35 pm

Azt hiszem az időérzékem most is tökéletes volt, mert pont akkor értem a háza elé amikor ő elindult. Vigyor kúszott az arcomra, majd rögtön lefékeztem és kipattantam, majd utána szóltam. – Jamie? – Igen most még teljesen nyugodtan mondhatom azt, hogy a környéken jártam. Bár a tervem eléggé megszervezettnek fog tűnni, de talán ha intézek pár telefonhívást még mielőtt odaérnék nem lesz olyan feltűnő. Legalábbis remélem. Mondjuk különösebben az sem érdekel, hogyha rájön ezt az egészet pont így akartam.
Nem gondoltam volna, hogy ekkora szerencsém lesz, mikor elindultam.. – Mondtam egy kedves vigyorral az arcomon. Nem most akartam elbaszni ezt az egészet szóval minden egyes szavamra oda kellett figyelnem. Méghozzá nagyon is. Mert egyetlen egy rosszul megfogalmazódott mondat és leesik neki, hogy pontosan tudom hol lakik. A lebukás meg nem az én művészetem. Maximum a gyanakvás szintjére szoktak eljutni.

Vissza az elejére Go down
Jamie Anderson
Ember
Ember
Jamie Anderson


Hozzászólások száma : 85
Join date : 2013. Mar. 20.

A ház, nappali, szobák . . Empty
TémanyitásTárgy: Re: A ház, nappali, szobák . .   A ház, nappali, szobák . . Icon_minitimeHétf. Ápr. 08, 2013 5:52 pm

A fülesemet kerestem a táskámba mikor hirtelen a nevemet hallottam. Mivel nem sok ember ismer fel, sőt utánam még kevesebben szólnának riadtan fordultam felé.
- Kol.- mosolyodtam el kedvesen és felé fordulva néztem rá.
- Micsoda meglepetés, nem délről volt szó? – kérdeztem tündérien és csak reménykedtem, hogy nem maradtam sehol fogkrémes. Azért már volt rá példa, hogy beégtem ezzel a fogkrém szituációval.
Kissé zavarba ejtett, hogy ennyire csapodáron lát, hiszen el is aludtam és mindent rohamtempóban végeztem el a reggeli tenni valókat, hogy legalább elfogadható kinézettel menjek suliba, illetve még csak a ház elé.
Vissza az elejére Go down
Kol Mikaelson
Ősi (eredeti) vámpír
Ősi (eredeti) vámpír
Kol Mikaelson


Hozzászólások száma : 44
Join date : 2013. Mar. 31.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

A ház, nappali, szobák . . Empty
TémanyitásTárgy: Re: A ház, nappali, szobák . .   A ház, nappali, szobák . . Icon_minitimeSzer. Ápr. 10, 2013 2:12 pm

Ha jól emlékszem már pedig jól emlékszem.. Azt mondtad, hogy aggódsz mit fognak rólad gondolni, ha elhozlak a suliból. Mi lenne ha nem lenne ilyen probléma, hanem most ejtenénk meg a dolgot? Ha már így összefutottunk. Persze csak, ha benne vagy. – Még így szétszórtan és gyönyörű volt. Az a nő akire én szemet vetek nem menekül.
De akkor gyorsan dönts, ha lehet mivel el kell intéznem pár telefont előtte.. – Mintha már nem lenne minden lerendezve. De erről neki semmit sem kell sejtenie. Csak mondj igent, mondj igent. Sokkal édesebb, ha magától mondja és nem úgy kell nyaggatni vagy rávenni. Kisfiús mosolyt varázsoltam az arcomra, hogy úgymond még ellenállhatatlanabbá tegyem a kérésemet.

Vissza az elejére Go down
Jamie Anderson
Ember
Ember
Jamie Anderson


Hozzászólások száma : 85
Join date : 2013. Mar. 20.

A ház, nappali, szobák . . Empty
TémanyitásTárgy: Re: A ház, nappali, szobák . .   A ház, nappali, szobák . . Icon_minitimeSzer. Ápr. 10, 2013 3:22 pm

Meglepetten néztem rá, hogy ennyire emlékszik miket mondtam. Pedig a legtöbb része üres fecsegés volt. Kissé elpirulva hajtottam le a fejem. Hiszen még ennyire senki nem akarta, hogy randizzak vele. És bármennyire nem szeretném, ez olyan.
- Úgy érzem, nagyon fáj a torkom… - sejtelmesen elmosolyodtam és megsimogattam a torkom. Persze nem fájt, de jó ürügy, hogy ne menjek iskolába. Majd a dokinak is bemesélek valamit.
- Oké, telefonálj. – adtam meg magam, majd a táskámra néztem.
- Beviszem, kérsz egy pohár narancslevet, míg átöltözöm? Így még sem… - haraptam el a mondat végét és előkerestem a kulcsaimat.
Vissza az elejére Go down
Kol Mikaelson
Ősi (eredeti) vámpír
Ősi (eredeti) vámpír
Kol Mikaelson


Hozzászólások száma : 44
Join date : 2013. Mar. 31.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

A ház, nappali, szobák . . Empty
TémanyitásTárgy: Re: A ház, nappali, szobák . .   A ház, nappali, szobák . . Icon_minitimeSzer. Ápr. 10, 2013 3:42 pm

Már az első mondatánál tudtam, hogy megnyertem. Már azon csodálkoztam volna, hogyha képes lett volna ellenállni nekem. Az már talán túl sok is lett volna. Így sem lesz túlzottan egyszerű ez az egész bármi is legyen.. Érzem, hogy nem fogja könnyen adni magát ami még jobban arra késztett, hogy mindent elkövessek annak érdekében, hogy az enyém legyen.
Nem köszönöm. És amúgy így is gyönyörű vagy. – Mondtam miközben előszedtem a telefonomat. Nők. Ha tehetnék naponta kismilliószor öltöznének át. De mindez azért van, hogy nekünk kedvezzen szóval egy rossz szavam nem lehet. A legjobb az egészben, hogy kettesben leszünk így senki nem tudja legeltetni rajta a szemeit.. Csak én.
Vissza az elejére Go down
Jamie Anderson
Ember
Ember
Jamie Anderson


Hozzászólások száma : 85
Join date : 2013. Mar. 20.

A ház, nappali, szobák . . Empty
TémanyitásTárgy: Re: A ház, nappali, szobák . .   A ház, nappali, szobák . . Icon_minitimeSzer. Ápr. 10, 2013 4:04 pm

Mikor megjelent az arcán az a kisfiús mosoly egyszerűen elolvadtam tőle. Van olyan nő a földön, aki ellen tud ennek a mosolynak állni? Nagyot sóhajtva próbáltam az izgatottságomat leplezni, így gyorsan visszafutottam a házba, becsapva az ajtót rohantam fel és mindent ledobálva magamról álltam bugyiba és melltartóba a szekrény előtt. Tanácstalan voltam, hiszen azt se tudtam hova akar vinni.
Egy kis idő után egy fekete miniszoknyát és egy fekete toppot vettem ki. Szerettem, hiszen kiemelte a fehér bőröm és a szőke hajam. Mikor felöltöztem a fésülködő asztalhoz ülve kivasaltam a hajam és szabadon hagytam. Majd egy kissé kihúztam a szemem, hogy azért kiemeljem. Majd egy leheletnyi parfüm, a telefont és a kulcsokat csak a zsebembe csúsztattam, és a kabátomat a kezembe véve mentem vissza hozzá.
- Készen vagyok. – mondtam mikor a háta mögé léptem.
Vissza az elejére Go down
Kol Mikaelson
Ősi (eredeti) vámpír
Ősi (eredeti) vámpír
Kol Mikaelson


Hozzászólások száma : 44
Join date : 2013. Mar. 31.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

A ház, nappali, szobák . . Empty
TémanyitásTárgy: Re: A ház, nappali, szobák . .   A ház, nappali, szobák . . Icon_minitimeSzer. Ápr. 10, 2013 4:39 pm

Hamar be is rohant a házba amin csak elmosolyodtam. Hát öltözzön. Bár kíváncsi leszek, hogy ez az egész mennyi időt fog igénybe venni. Tudok várni az most nem gond, csak minél tovább húzza annál inkább kíváncsi leszek a végeredményre. Hogy ne fenntartsam a látszhatott, ha esetleg kikukucskálna az ablakon vagy valami pár percig a fülemhez emeltem a telefont és úgy csináltam, mint aki éppen leszervezi azt ami már amúgy is le volt szervezve. Csak remélni tudom, hogy nem találja túlzásnak. A másik szempont pedig az, hogy tetszeni is fog. Bár melyik nőnek ne tetszene ez az egész. Talán nem is lenne épelméjű aki grimaszokat vágna rá.
Akkor indulhatunk. – Fordultam meg, majd hirtelen rá sem ismertem.. Ez a fekete ruha összeállítás különösen kiemelte gyönyörű bőrét, a szép szőke haját meg persze a szemeit. Megérte rá várni. – Gyönyörű vagy. – Mondtam egy vigyorral az arcomban miközben kinyitottam neki a kocsi ajtaját.
Vissza az elejére Go down
Jamie Anderson
Ember
Ember
Jamie Anderson


Hozzászólások száma : 85
Join date : 2013. Mar. 20.

A ház, nappali, szobák . . Empty
TémanyitásTárgy: Re: A ház, nappali, szobák . .   A ház, nappali, szobák . . Icon_minitimeSzer. Ápr. 10, 2013 6:20 pm

Kol arc kifejezése jól esett. Ahogy végig mért a szívem is bele remegett. Még csak egy napja ismerem, de ő nem az a szokványos nyomulós.
- Köszönöm. - mosolyogtam vissza rá. Majd beleültem a kocsiba.
- Nagyon szép kocsid van. - csatoltam be az övet. Nem szerettem, ha nem vagyok bekapcsolva, ez olyan biztonság érzet és így Kol-t sem büntetik meg.
- Csatold be magad! - szóltam rá mikor beült. Valahogy nem néztem kibelőle, hogy ha beül beköti magát.
Vissza az elejére Go down
Kol Mikaelson
Ősi (eredeti) vámpír
Ősi (eredeti) vámpír
Kol Mikaelson


Hozzászólások száma : 44
Join date : 2013. Mar. 31.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

A ház, nappali, szobák . . Empty
TémanyitásTárgy: Re: A ház, nappali, szobák . .   A ház, nappali, szobák . . Icon_minitimeCsüt. Ápr. 11, 2013 4:01 pm

Miután beült a kocsiba átsiettem a túloldalra, hogy én beszálljak, majd a kocsira tett megjegyzésére csak elvigyorodtam. Olyan kocsim lehet amit akarok. Nem fogok valami százéves autót vezetni amit már nem sok választ el attól, hogy szétessen.
Rendben, nyugi. – Mondtam kicsit nevetve. Mintha félnie kellene attól, hogy esetleg balesetet szenvedünk vagy bárki megbüntetne minket azért mert éppenséggel nem volt bekötve a biztonsági öv. Az elsőt teljesen kizárhatom.. A másodikat meg egyszerűen le tudom rendezni. – De akkor ha nem bánod lenne valami amit neked kellene megtenned. – Húztam elő egy kendőt amivel a szemét betakarhatom. – Szeretném, ha meglepetés lenne számodra, hogy hova is megyünk. - Nem szeretném, ha nemet mondana, mert úgy valahogy talán mégis nagyobb meglepetés lenne az egész.. De hát nem hiszem, hogy túlságosan bízna bennem egy nap ismeretség után.
Vissza az elejére Go down
Jamie Anderson
Ember
Ember
Jamie Anderson


Hozzászólások száma : 85
Join date : 2013. Mar. 20.

A ház, nappali, szobák . . Empty
TémanyitásTárgy: Re: A ház, nappali, szobák . .   A ház, nappali, szobák . . Icon_minitimeCsüt. Ápr. 11, 2013 6:54 pm

Kol csak nevetett a szavaimon, de édesanyám halálát ez okozta. Felelőtlenül ült be az autóba és nem volt bekötve. Ezen emlékekért könny szökött a szememben és elfordítottam a fejem. Na szép, első „randin” sírni kezdek. Majd mikor elnyomtam a könnyeket, felé fordulva néztem a kendőre.
- Tessék? – meredten néztem a kendőt. Kicsit féltem, hiszen kitudja, mit akar. De nem hiszem, hogy bántana. De farkas is tud báránybőrbe bújni. Halkan felsóhajtva elvettem a kendőt ezzel hozzá érve a kezéhez.
- Jó, de előre szólok, hangosan tudok sikítani… - mondtam komolyan és bekötöttem a szemem. Majd hátra dőlve kapaszkodtam meg az ajtóba.
- Hova viszel? – kérdezgetni kezdtem. Azért kissé megnyugodni, a szívem ki akart ugrani a helyemből annyira ideges voltam és picit féltem is.
Vissza az elejére Go down
Kol Mikaelson
Ősi (eredeti) vámpír
Ősi (eredeti) vámpír
Kol Mikaelson


Hozzászólások száma : 44
Join date : 2013. Mar. 31.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

A ház, nappali, szobák . . Empty
TémanyitásTárgy: Re: A ház, nappali, szobák . .   A ház, nappali, szobák . . Icon_minitimePént. Ápr. 12, 2013 10:12 pm

Volt egy olyan megérzésem, hogy a nevetést most nem éppen a legjobban időzítettem. Hiszen láttam egy könnycseppet megcsillanni a szemében aztán már el is fordította a fejét. Oké.. A biztonsági öv az eléggé fontos számára.. Valami emléke lehet vele. Legszívesebben megigézném, mert annyira lángol bennem a kiváncsiság. De az nem lenne igazi győzelem. Azt akarom, hogy majd, ő maga avasson be a dolgokba. – Sajnálom. – Mondtam halkan és egyszerűen. Valamiért úgy éreztem, hogy elnézést kell kérném az előbbi nevetésért.
Nem lesz semmi gond, ne aggódj.. – Mondtam egy halvány mosollyal az arcomon mielőtt még bekötötte volna a szemét. Segíteni akartam, de olyan gyorsan boldogult vele, hgoy még mielőtt odanyúlhattam volna már be is kötötte a szemét.
Nyugi, nem egy barlangba viszlek meg ilyen sötét helyekre. Velem biztonságban leszel.. Ígérem. – Nem hiszem, hogy bárki egyáltalán hozzá tudna érni a jelenlétemben ha nem akarom. Beindítottam az autó motorját, majd elindultam a rét felé.

Vissza az elejére Go down
Heather Keighley
Vámpírok
Vámpírok
Heather Keighley


Hozzászólások száma : 38
Join date : 2013. Mar. 21.

A ház, nappali, szobák . . Empty
TémanyitásTárgy: Re: A ház, nappali, szobák . .   A ház, nappali, szobák . . Icon_minitimeSzomb. Ápr. 13, 2013 11:46 am

Jamie & Heather

Nem tudom miért de miután elindultunk végig azon a srácon kattogott az agyam. Mert ahogy beszélt róla látszott rajta, hogy teljesen levette a lábáról. A szeme rögtön csillogni kezdett amikor ő lett a téma.
Belül valamennyire remélem, hogy ha helyes akkor van valami ismerőse vagy bárki. Bár azt hiszem simán rá is vetném magam.. De mivel együtt fogunk lakni ekkora szemét ribanc nem leszek. Meg hát szimpatikus is a csaj szóval nem akarok kicseszni vele.
A szememet mindenképpen a srácon tartom. Csak egyszer bántsa meg valamivel.. Nem tudom mi ez az egész védelmező dolog bennem.. De teljesen ráirányul. Nem értem ezt az egészet.
Ez az? – Kérdeztem egy halvány mosollyal az arcomon mikor megállt az egyik ház előtt.
Vissza az elejére Go down
Jamie Anderson
Ember
Ember
Jamie Anderson


Hozzászólások száma : 85
Join date : 2013. Mar. 20.

A ház, nappali, szobák . . Empty
TémanyitásTárgy: Re: A ház, nappali, szobák . .   A ház, nappali, szobák . . Icon_minitimeSzomb. Ápr. 13, 2013 12:22 pm

Lassan hajtottam, még kicsit félek a volán mögött. De azért próbáltam ezt nem kimutatni neki. Elkalandoztam a gondolataimban, mikor Heather megszólalt.
- Igen, mondtam, hogy pici ház. – a ház előtt leparkolva szálltam ki a kocsiból, majd az ajtó felé indultam. Kinyitottam az ajtót és behívtam.
- Búj be. – mosolyogtam rá kedvesen és ledobáltam a holmimat a fogasra és egyenesen a konyhába mentem, nagyon szomjas voltam a cappucino után. Bár én mindig rengeteget iszom.
- Az emeleten, válassz szobát. – mutattam fel míg belekortyoltam a vízbe.
Vissza az elejére Go down
Heather Keighley
Vámpírok
Vámpírok
Heather Keighley


Hozzászólások száma : 38
Join date : 2013. Mar. 21.

A ház, nappali, szobák . . Empty
TémanyitásTárgy: Re: A ház, nappali, szobák . .   A ház, nappali, szobák . . Icon_minitimeSzomb. Ápr. 13, 2013 12:53 pm

Nekem tetszik. – Mondtam mosolyogva. Én igazából nagyobb házakat szoktam kiszemelni magamnak, de most ez is megfelel. Nem kaphatom mindig a legjobbat mindenből, mert arra rá lehet unni.. Kell a változatosság. Most pedig ez azt jelentette, hogy a szokványos nagy házak helyett egy kisebbe költözzünk. Meg amúgy is megfelelt az ízlésemnek. Kicsi, de jópofa.
Miután kiszállt az autóból én is kipattantam, majd elindultam a ház felé. Remélem nem kell külön megkérnem, hogy hívjon be mert az úgy elég gázos lenne. – Köszönöm. – Mondtam közben mosolyogva átléptem a küszöböt.
Rendben van. – Mosolyodtam el, majd el is indultam az emeletre ahol kiválasztottam magamnak az egyik szobát.
Vissza az elejére Go down
Jamie Anderson
Ember
Ember
Jamie Anderson


Hozzászólások száma : 85
Join date : 2013. Mar. 20.

A ház, nappali, szobák . . Empty
TémanyitásTárgy: Re: A ház, nappali, szobák . .   A ház, nappali, szobák . . Icon_minitimeSzomb. Ápr. 13, 2013 5:07 pm

Szerencsére Heather-nek tetszik, mondjuk egész modern, de mivel eddig egyedül voltam, nem kellet olyan nagy lakás. Mikor felment körülnézni én csak leültem a pultra és gondolkodtam, hogy mit vacsizzunk. Majd felkaptam az egyik szórólapot, amin pizzák voltak s felrohantam a lány után.
- Vacsira pizza? - lebegtettem meg még az ajtajába állva a papírt. Nem akartam tolakodni, így természetesen elsőre bekopogtam. Nem akartam rátörni, mint valami idióta.
Vissza az elejére Go down
Heather Keighley
Vámpírok
Vámpírok
Heather Keighley


Hozzászólások száma : 38
Join date : 2013. Mar. 21.

A ház, nappali, szobák . . Empty
TémanyitásTárgy: Re: A ház, nappali, szobák . .   A ház, nappali, szobák . . Icon_minitimeSzomb. Ápr. 13, 2013 7:37 pm

Nem igazán volt cuccom amit pakolhatnék.. Feleslegesnek tartottam azt, hogy minden egyes dolgomat megtartsam és cipeljem egyik helyről a másikra. Új életet kezdek voltaképpen amikor egyik helyről a másikra megyek szóval ez azt is jelenti, hogy a ruhatáramra meg az ilyen dolgaimra ráfér a frissítés.
Jól hangzik. – Válaszoltam, majd megfordultam egy mosollyal az arcomon. Bár nekem a vacsora teljesen mást jelent.. Na mindegy. Ma azt hiszem kibírom nélküle. – Te melyiket szereted? – Érdeklődtem.
Vissza az elejére Go down
Jamie Anderson
Ember
Ember
Jamie Anderson


Hozzászólások száma : 85
Join date : 2013. Mar. 20.

A ház, nappali, szobák . . Empty
TémanyitásTárgy: Re: A ház, nappali, szobák . .   A ház, nappali, szobák . . Icon_minitimeSzomb. Ápr. 13, 2013 7:48 pm

Ami feltűnt, hogy nem volt nála táska, már, mint bőrönd. Amin meglepődtem és kissé zavartan néztem rá. Majd mikor rám mosolygott én is rámosolyogtam.
- Gombás kukoricást, te? – leültem az ágyára és elő kerestem a telefonomat, hogy bepötyögjem a számot.
- Amúgy adok pár göncöt holnapig. – mosolyogtam rá kedvesen és a papírra nézve próbáltam lemásolni a számot.
Vissza az elejére Go down
Heather Keighley
Vámpírok
Vámpírok
Heather Keighley


Hozzászólások száma : 38
Join date : 2013. Mar. 21.

A ház, nappali, szobák . . Empty
TémanyitásTárgy: Re: A ház, nappali, szobák . .   A ház, nappali, szobák . . Icon_minitimeSzomb. Ápr. 13, 2013 8:05 pm

Gomba.. Na mindent csak azt ne. Azt hiszem világ életemben utáltam. Valahogy egyszerűen nem volt hozzá gyomrom, hogy meg egyem. Nem tudom miért egyszerűen csak egyfajta undorom van tőle.
Akkor az egyik felére lehetséges, hogy ne rakassunk gombát? Mert nem túlzottan rajongok érte. – Vámpír vagyok nagy bajom nem lehet tőle, de azért ha már emberi kaját kell ennem megválogatom, hogy mit eszek.
Ööö, köszi. – De azért próbálom megejteni a vásárlást amilyen gyorsan csak lehet. Azért a saját ruháimat mégis jobban szeretem.
Vissza az elejére Go down
Jamie Anderson
Ember
Ember
Jamie Anderson


Hozzászólások száma : 85
Join date : 2013. Mar. 20.

A ház, nappali, szobák . . Empty
TémanyitásTárgy: Re: A ház, nappali, szobák . .   A ház, nappali, szobák . . Icon_minitimeSzomb. Ápr. 13, 2013 8:17 pm

- Oké, akkor legyen kukoricás? – nyomtam meg közbe a tárcsázást és figyeltem a lányt. Hát nem rajongott, hogy én adok neki ruhákat.
- Újak, tegnap előtt vásároltam még a címke is rajtuk van, felpróbálni eleve nem szoktam. – mondtam még neki, mikor még mindig arra vártam, hogy felvegyék azt a telefont.
Vissza az elejére Go down
Heather Keighley
Vámpírok
Vámpírok
Heather Keighley


Hozzászólások száma : 38
Join date : 2013. Mar. 21.

A ház, nappali, szobák . . Empty
TémanyitásTárgy: Re: A ház, nappali, szobák . .   A ház, nappali, szobák . . Icon_minitimeSzomb. Ápr. 13, 2013 8:52 pm

A kukoricás megfelel. – Bólintottam. Mintha kicsit megkönnyebbültem volna, hogy nem kell kerülgetnem a gombákat evés közben. Normális emberi kaja terén igen válogatós vagyok, de ez nem azt jelenti, hogy vér téren mindent megiszok.. Ott kevésbé vagyok finnyás.
Rendben.. Majd ha legközelebb a plázában járok bevásárolok magamnak. – Utálok egyedül vásárolni, de nem akarom ráerőltetni a dolgot. Mert azért én se lógnék a nap 24 órájában ugyanazzal a személlyel.. A másik meg az, hogy van egy srác az életében amiből viszonyítva nem túl sok szabadideje lesz.
Vissza az elejére Go down
Jamie Anderson
Ember
Ember
Jamie Anderson


Hozzászólások száma : 85
Join date : 2013. Mar. 20.

A ház, nappali, szobák . . Empty
TémanyitásTárgy: Re: A ház, nappali, szobák . .   A ház, nappali, szobák . . Icon_minitimeVas. Ápr. 14, 2013 6:00 pm

Végre felvették a telefont. A nő unottan mondta a pizzázó nevét. Én csak megforgattam a szemeimet.
- Hello, kérnék egy Kukoricás pizzát, de viszont a felére nem kérek semmiféle húst. – mondtam majd megadtam a címemet és letettem a telefont.
- Körülbelül 40 perc. - mosolyogva álltam fel és néztem rá. Majd megütötte a fülem, hogy egyedül akar vásárolni.
- Ha gondolod elmehetek veled. – persze nem akartam ráerőltetni magam, de szívesen vásárolok és talán Tatia-val vagy Lottie-val is összefuthatunk.
Vissza az elejére Go down
Heather Keighley
Vámpírok
Vámpírok
Heather Keighley


Hozzászólások száma : 38
Join date : 2013. Mar. 21.

A ház, nappali, szobák . . Empty
TémanyitásTárgy: Re: A ház, nappali, szobák . .   A ház, nappali, szobák . . Icon_minitimeHétf. Ápr. 15, 2013 2:52 pm

Hallottam a nő unott hangját a telefonban amire csak úgy, mint Jamie én is megforgattam a szemeimet. Nem hiszem el, hogy ilyen udvariatlan, kedvetlen embereket is alkalmaznak manapság. Mondhatni felháborító.
Vegetáriánus vagy? – Kérdeztem felvont szemöldökkel. Azt hiszem ez valami új trend féleség.. Nem esznek húst. Nem értem.. Hiszen valamennyire az is kell a szervezetnek, de ahelyett, hogy ennének inkább valamivel megpróbálják kiegészíteni.. Nem a legjobb megoldás, de az ő dolga. – Az jó lenne. – Vágtam rá rögtön egy vigyorral az arcomon. Még segíthet is ruhákat választani.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A ház, nappali, szobák . . Empty
TémanyitásTárgy: Re: A ház, nappali, szobák . .   A ház, nappali, szobák . . Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
A ház, nappali, szobák . .
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
»  Nappali
»  Nappali
»  Nappali

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
VampireDiaries :: Anderson ház-
Ugrás: