VampireDiaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vámpírnaplók szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Kattintsatok értünk mindennap!
 FRPG Top Sites - Magyarország
Wanted!

Jeremy Gilbert


Alaric Saltzman

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Márciusi hónap karaktere
Tatia Petrova
Holdnaptár
CURRENT MOON
Staff
Damon Salvatore
Elena Gilbert
Alexis Delacroix
Tatia Petrova
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (14 fő) Kedd Ápr. 02, 2013 4:00 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Avarian Világa FRPG
          Nappali Icon_minitimeSzer. Okt. 09, 2013 1:23 pm by Vendég

» Vicious - The Secret Circle & The Vampire diaries
          Nappali Icon_minitimeCsüt. Május 16, 2013 10:12 pm by b.

» Hell's refuge
          Nappali Icon_minitimeSzomb. Május 11, 2013 6:45 pm by Vendég

» Emalia Izrathe
          Nappali Icon_minitimeSzer. Május 08, 2013 6:50 pm by Emalia Izrathe

» Emalia Izrathe
          Nappali Icon_minitimeHétf. Május 06, 2013 12:54 pm by Elena Gilbert

» Salvatore ház garázsa.
          Nappali Icon_minitimeVas. Május 05, 2013 10:05 pm by Tatia Petrova

» Noctis Parvulus
          Nappali Icon_minitimeSzer. Május 01, 2013 2:06 pm by Vendég

» James Yarrow
          Nappali Icon_minitimeSzomb. Ápr. 20, 2013 9:41 pm by Tatia Petrova

» A ház, nappali, szobák . .
          Nappali Icon_minitimeSzomb. Ápr. 20, 2013 8:13 pm by Heather Keighley


 

  Nappali

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Alexis Delacroix
Boszorkány
Boszorkány
Alexis Delacroix


Hozzászólások száma : 79
Join date : 2013. Feb. 25.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

          Nappali Empty
TémanyitásTárgy: Nappali             Nappali Icon_minitimeHétf. Márc. 18, 2013 1:30 pm

***

          Nappali Tumblr_lyya53anqo1r7kpfbo1_500
Vissza az elejére Go down
Alexis Delacroix
Boszorkány
Boszorkány
Alexis Delacroix


Hozzászólások száma : 79
Join date : 2013. Feb. 25.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

          Nappali Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali             Nappali Icon_minitimeSzer. Márc. 20, 2013 5:20 pm


To Tatia


Egyre jobban kezdek megbarátkozni a várossal, kezdem kiismerni ezt a természetfelettiekkel teli helyet. Hihetetlen, hogy pont ide jöttem, de remélem, hogy választ kapok a kérdéseimre. Meg akarom tudni, hogy ki, vagy kik ölték meg a családomat. Nem érdekel az ára, bármit képes vagyok megtenni ezért az információért. Eddig még nem találkoztam annyi vámpírral, pedig állítólag ez a hely hemzseg tőlük. Lehet, hogy megijedtek tőlem. Na nem, ez eléggé abszurd. A családomnak hatalmas hírneve van a természetfelettiek körében, de nem hiszem, hogy pont tőlem félnének. Biztos attól a lénytől, akiről alig tudni valamit. Mai napra viszont mást tervezek. Öltözékem a megszokott, fekete csipkés ruha, fekete csipkés magassarkú. Medál a nyakamban, smink is stimmel, így el is indulhatok célom felé. Sikeresen elintéztem, hogy legjobb barátnőm jelenlétét senki se vegye észre, a házával kapcsolatos papírokat is elrendeztem. Senkinek sem tűnt fel, hogy az eredeti Petrova is a városban van. Pár perc múlva fekete Ferrarim megáll a ház előtt. Rutinos mozdulatokkal indulok meg a bejárati ajtó felé, és mivel nekem is van kulcsom a házhoz, így könnyedén be is jutok.
- Hahó, Tatia itthon vagy? - kiáltom el magam, ha érkezésemet még nem vette volna észre.
Vissza az elejére Go down
Tatia Petrova
Ősi (eredeti) vámpír
Ősi (eredeti) vámpír
Tatia Petrova


Hozzászólások száma : 107
Join date : 2013. Mar. 17.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

          Nappali Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali             Nappali Icon_minitimeSzer. Márc. 20, 2013 5:41 pm


Lexi & Tatia






Unalmas egész nap itthon üldögélni és ki sem mozdulni a lakásból. Ha hamarosan nem megyek el itthonról valószínűleg meg fogok őrülni. Ennyit én még életemben nem ültem egy helyben. Minden vágyam jelenleg, hogy kimenjek a levegőre és a városra szabadítsam magam. De nem tehetem, még nem. Fontos terveim vannak a várossal és ezt nem tehetem tönkre azzal, hogy hirtelen megjelenek és akkor mindjárt három egyforma nőszemély is rohangál majd a városban. Ez azért elég idióta húzás lenne. De mivel semmi mást nem tehetek itt fekszem az ágyamon és a plafont bámulom. Nézem csillárt és agyalok a múltamon. Ez az első alkalom, hogy sikerült lekötnöm valamivel a figyelmemet. S hálát adok az égnek amiatt, hogy most megzavartak. Hallom, hogy egy autó parkol a ház előtt én pedig rögtön az ablakhoz sétálok és nézem az érkezőt. Az autó már ismerős, tudom, hogy Lexi megérkezett. Mosoly húzódik az arcomra, egy igazi mosoly. Ezt csak nagyon nehezen lehet belőlem előcsalogatni, de Lexinek minden megjelenésével sikerül. Eljövök az ablakból és magamra kapok valami normális ruhát. Fekete gatya, sárga top és egy fekete kardigán. A cipőt már meg sem említem. Hallom a zár kattanását, majd a legjobb barátnőm hangját. Vámpírgyorsaságomat bevetve előtte termek.
- Lexi. - mosolygok rá. - Hogy, hogy eszedbe jutottam? - érdeklődöm és kicsit oldalra döntöm a fejem. Így nézek rá pár pillanatig, míg kezemmel beljebb invitálom. Jó, hogy itt van. Legalább nem fogom halálra unni magamat. Nem mellesleg agy szükségem is van rá a tervem végrehajtásához. A nappaliba megyek vele és helyet foglalok a kanapén, majd jelzem neki is, hogy üljön le.
- Jó, hogy itt vagy. Szeretnék beszélni veled valami fontos dologról. - közlöm vele még mindig mosollyal az arcomon. Bár ez a mosoly inkább lett ravasz, mint sem kedves, de ez van. Én ilyen vagyok. Ha nem tetszik békén lehet hagyni. Nagy kíváncsisággal nézem őt. Tudhatja már, hogy mennyire bennem van a gonoszkodás, hisz' ismer már egy ideje. Sőt, ezt az egész házat is neki köszönhetem. Amim most van, minden az ő érdeme. Ezt még meg kell neki hálálnom valahogyan, de hogyan?
Vissza az elejére Go down
Alexis Delacroix
Boszorkány
Boszorkány
Alexis Delacroix


Hozzászólások száma : 79
Join date : 2013. Feb. 25.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

          Nappali Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali             Nappali Icon_minitimeSzer. Márc. 20, 2013 6:18 pm

To Tatia


Annyi mindenre szeretnék választ kapni, de tudom, hogy erre nincs semmi esély. Hiába, hogy bármit megtennék pár szóért, senki sem tud semmit. Mintha összebeszéltek volna. Pedig annyi tervem van, mindent hiába tettem. Nem adom fel, mert azzal elárulnám a családomat, azt pedig nem akarom. Nem szeretnék egész nap ezzel foglalkozni, így a szokásos öltözetben - amiben nagy szerepet foglal a csipke - bepattanok a kocsimba és elindulok legjobb barátnőm háza felé, amit tulajdonképpen én intéztem neki, mivel kerülnie kell a feltűnést. Pár perc múlva ott is vagyok, majd a kulcsommal ki is nyitom. Ha a vámpír nem figyelt volna fel érkezésemre, akkor hangomat már meghallja. Pár pillanat múlva már előttem is terem, gyorsan végignézek öltözetén.
- Ez komoly Tatia? Miért pont sárga?- akadok ki topja színén. mivel a sárgát nem nagyon szeretem. Szemem csillogásából láthatja, hogy nem gondolom komolyan. Közelebb lépek hozzá, majd megölelem. Annyira hiányzott nekem.
- Már meg sem látogathatom a barátnőmet? Amúgy csak azért most, mert gondoltam, hogy kell egy kis idő a berendezkedéshez.- indulok ki magamból, hisz én még a mai napig sem fejeztem be teljesen a pakolást. Lassan beljebb indulunk a nappali felé, de nem bírom ki, hogy ne szólaljak meg. - Az ízlésem még mindig a régi. -mondom mosolyogva miközben a nappaliba érve lehuppanok a kanapéra. Kíváncsi vagyok, hogy mit tervez, a mosolyából ítélve tudom, hogy nagy dolog lesz. Nem szólok semmit, pillantásom mindent elmond. Szemeim csillognak az izgalomtól, hiszen szeretek neki segíteni.
- Remélem még nem buktál le. - mondom pár perc után, hiszen nem lenne jó dolog ha rájönnének az ősiek, vagy a Salvatorék, hogy Tatia is itt van, mert abból csak baj lenne. Nagyon óvatosnak kell lennem, mert ha elszólom magam, akkor lőttek mindennek.


Vissza az elejére Go down
Tatia Petrova
Ősi (eredeti) vámpír
Ősi (eredeti) vámpír
Tatia Petrova


Hozzászólások száma : 107
Join date : 2013. Mar. 17.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

          Nappali Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali             Nappali Icon_minitimeSzer. Márc. 20, 2013 6:47 pm


Lexi & Tatia






Nem éppen a legjobb választásom volt hazatérni, de mindenféleképpen megérte. El nem mondhatom milyen fenomenális érzés újra a városban lenni. És pont ez a baj. Nem tudom elmondani, mert mióta itt vagyok szinte ki sem tettem a lábam a ház falai közül. Most is itt gubbasztottam nagy magányomban, a szobám rejtekébe, mikor a házam előtt egy autó parkolását halottam meg. Azonnal meg is néztem, hogy ki az és mikor tudomást szereztem róla, hogy a kis boszi barátnőm az, már mosollyal az arcomon indultam le elé. Pár pillanat múlva az ajtómban futottam vele össze. Az első amit hallok egy megjegyzés az öltözékemre. Tudhattam volna, hogy a sárga nem éppen a kedvence, de ez abban a pillanatban nem jutott eszembe, mikor magamra vettem. Nem tudok erre mit csinálni, egy mosoly keretében megrántom a vállam és kitárom a karom, hogy megölelhessem. S amint ez megtörténik már szorosan magamhoz is ölelem. Szorítanám még, de félek eltöröm valamijét. Hiányzott, ezt nem tagadhatom. Hosszú évek alatt ő az első akit ténylegesen a barátomnak mondhatok. A gonoszkodása, a kinézete, a jelleme. Mindenütt megtalálom magunkban a közös pontot. Talán ezért is lettünk legjobb barátnők.
Kis szóváltás következik és már a nappaliban találjuk magunkat. Mosolyogva fogadom Lexi minden szavát. Rá nem is tudnék máshogy nézni. Nem tudnék rá ellenségként tekinteni. Ez pedig nagyon nagy szó az én számból. Amint mind a ketten helyet foglalunk arcomra ravasz mosoly ül és felvezetek neki egy nagyon kényes témát. Biztosra veszem, hogy benne lesz a dologban, bármit is szeretnék tőle kérni. Ő ismeri a teljes történetemet és szerintem az Ős testvérek történetét is. Ezért szerintem megérti majd szándékaimat.
- Niklausról van szó. - kezdek bele, de még nem mondok neki többet. Szeretném felcsigázni az érdeklődését. Ez a név valahogy minden ember érdeklődését felkelti, aki csak tud a vámpírok, boszorkányok és vérfarkasok, na meg a hasonmások világáról. Remélem ez a barátnőmön is működik. Jelentőség teljesen nézem őt pár percig egy szó nélkül, mikor ő megtöri a csendet.
- Nem, még nem buktam le. De hamarosan az utcára kell lépnem. Ez is hozzá tartozik ahhoz, amit mondani akarok. - kezdek bele immár a tényleges beszélgetésbe. - Meg kell szabadulnom a hasonmásaimtól és rögtön utánuk Niklaustól. - jelentem ki és a gonoszság egy szikrája lobban fel a szemeimben. Igen, ez a dolog legérdekesebb része. Sokakból hitetlenséget váltana ki, hogy pont én akarom elpusztítani Klaust. Igen, ez van. Lássuk be a világnak jobb nélküle.
Vissza az elejére Go down
Alexis Delacroix
Boszorkány
Boszorkány
Alexis Delacroix


Hozzászólások száma : 79
Join date : 2013. Feb. 25.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

          Nappali Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali             Nappali Icon_minitimeCsüt. Márc. 21, 2013 12:59 pm

To Tatia

Aki engem ismer az tudja, hogy én sohasem szerettem a kisvárosokat. Semmi izgalom nincs bennük, hiányzik az a nyüzsgés ami Chicagóban, de kezdem megszokni ezt a helyet. Igaz, hogy nincs meg az az állandósült pörgés mint más helyen, de Mystic Fallsnak is meg van a maga szépsége. Itt annyi természetfeletti lény nyüzsög, ami előny is számomra. Sok varázslathoz vérfarkas vagy vámpírvér is kell, így nem kell utaznom, hiszen itt van minden a közelemben. Pár nappal ezelőtt beszélgettem telefonon Tatiaval, és már itt van a városban. A mai napon pontosan ezért indulok útnak, hogy meglátogassam őt. Gyorsan odaérek, a kulcsommal kinyitom az ajtót, barátnőm pedig már előttem áll. Nem bírom ki anélkül, hogy megjegyzést tennék öltözékére. Utálom a sárgát, az túl....sárga. Nagyon kevés embert engedek közel magamhoz, de ő elmondhatja magáról, hogy a barátnőm. Kis szóváltásunk közben a nappaliba érünk, ahol helyet is foglalok. Lassan vezeti fel a tervét, de már nagyjából tudom, hogy mit akar, de megvárom míg elmondja. Amikor meghallom a Niklaus nevet bennem megáll az ütő. Mit akar?
- Tatia... Miért akarod megölni őt? - Igaz, hogy még csak a nevét mondta ki, de én már ismerem őt annyira, hogy tudjam mit akar. Veszélyes időket élünk, ilyenkor nem jó, ha kevesen vagyunk. Minél több, annál jobb.
- Örülök, hogy még nem buktál le. - felelem mosolyogva, de még nem fejeztem be.-Tati figyelj ide. Ezt a tervedet most félre kell tenned. Van egy új természetfeletti lény a városban aki még a vámpíroknál is erősebb. Most ez a fontosabb, majd ha azok a dögök eltűntek, akkor foglalkozhatunk a hasonmás és a Niklaus témával is. Bár az utóbbi nem nagyon megyek bele, hiszen Liot már lassan egy éve nem láttam. Nem tudom, hogy mi van vele, félek, hogy Klaus hibridévé vált. - mondom komolyan, arcomról eltűnt a mosoly, ez a téma mindig elszomorít. Félek, hogy az a Lionel akit én ismertem elveszett, és helyére egy új Lio lépett. Rettegek attól, hogy már nem vérfarkas, hanem hibrid. Ez az egyetlen dolog amit barátnőm nem tudott idáig. Csak csendben ülök magam elé meredve, túlságosan fájdalmas téma ez számomra.



Vissza az elejére Go down
Tatia Petrova
Ősi (eredeti) vámpír
Ősi (eredeti) vámpír
Tatia Petrova


Hozzászólások száma : 107
Join date : 2013. Mar. 17.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

          Nappali Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali             Nappali Icon_minitimeCsüt. Márc. 21, 2013 1:33 pm


Lexi & Tatia






Lexi megjelenése sikeresen feldobta a napomat. Nem is tudom, hogy mióta nem láttam már. Érdekes, hogy pont őt, egy boszorkányt tudhatok legjobb barátnőmnek. De nem számít, nincsenek faji előítéleteim. Örülök, hogy ő itt van nekem és kész. De nem csak emiatt izgat az itt léte. Beszélnem kell vele, ráadásul egy nagyon fontos dologról. Nem is habozok sokáig. Gyorsan a nappaliba invitálom és szépen lassan kis köztes beszélgetések után vázolom neki a dolgot.
- Lássuk be a világnak jobb nélküle. Meg sem tudom mondani mennyi vér tapad a kezeihez és itt nem az ember áldozatokra gondolok. - jelentőség teljesen nézek barátnőm szemeibe. Tudom, hogy kényes ez a téma és, hogy mennyi kockázattal jár. De kockázat nélkül nincs győzelem. Sejtem, hogy ez mennyire hosszú beszélgetés lesz. Már mikor kimondtam a Niklaus nevet, akkor érezhetővé vált a feszültség. De nem vagyok hülye, nem akarom kiirtani vámpírok ezreit, csak azért, hogy egyet holtan lássak. Van erre is megoldás, csak még meg kell szerezni. Hallgatom Lexit és csüngök minden egyes szaván. Vele kapcsolatban nem tudok úgy tenni, mintha nem érdekelne amit mond. Ő az egyetlen, akire tényleg odafigyelek és aggódom érte. Még ha nem is mutatom túl sokszor, de így van. Ezt pedig ő is tudja. Olyat sosem tennék, amivel neki is árthatok. Barátnőm keze után nyúlok és simogatni kezdem, miközben lágy hangon beszélni kezdek.
- Lex, nem tudtam, hogy Lio-val ilyen helyzetben vagy, sajnálom. - mondom neki teljesen őszintén. Azt hiszem ez sokkal előbbre való, mint az az új lényes téma. Legalább is engem jobban érdekel Lexi lelki állapota, min az az izé. - De lépnem kell Niklaus ellen. Van egy gyógymód, amivel újra ember lehet, ezzel pedig megszakadna a kapcsolata az összes létező teremtményével. - mesélem neki. Ez az a téma, amiről tényleg csak az ősök tudnak. Én nem beszéltem még erről senkivel, de ez nem azt jelenti, hogy a Mikaelson család tagjai sem.
- Viszont igazad van, az az új lény előbbre való ettől a tervtől. Tudjunk meg róla minél többet. De hé, számíthatok rá, ugye? - kérdezem egy őszinte, kedves mosollyal az arcomon. Sőt, hogy bebizonyítsam mennyire fontos nekem, így ülve átölelem őt. Szeretném ha részt vállalna a tervből, hisz' ezzel sokaknak segítünk majd.
Vissza az elejére Go down
Alexis Delacroix
Boszorkány
Boszorkány
Alexis Delacroix


Hozzászólások száma : 79
Join date : 2013. Feb. 25.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

          Nappali Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali             Nappali Icon_minitimeCsüt. Márc. 21, 2013 7:10 pm

To Tatia

Gondolom nagyon megleptem barátnőmet ezzel. Nem baj, szeretek meglepetést okozni jelenlétemmel másoknak. Furcsa, hogy utálom a vámpírokat, mégis egy vérszívó a legjobb barátnőm. Tatia sokkal másabb mint a többi fajtársa. Lassan besétálunk a nappaliba, de közben megjegyzés is hangzik tőlem, nem is én lennék. Tatia nagyon kényes témát hoz fel, muszáj lesz elmagyaráznom neki ezt az egészet.
- Tatia, tudom, hogy a halálát akarod, de most nagy szükség van minden vámpírra. Én már találkoztam egy félvérrel, hidd el a bosszúnak nem most jött el az ideje. - Felelem komolyan, miközben körbenézek a szobában. Kerülöm tekintetét, tudom, hogy a férfi halálát akarja, de erre most nincs idő. Igaza van, Klaus túl messzire ment el, de most össze kell fognunk a félvérek ellen. Közben felvezetem az új természetfeletti lénnyel kapcsolatos dolgot, nem szeretném elsietni, mindent csak sorjában. Mesélek Lioról is neki, hálásan tekintek rá szavai után. Tatiatól messze áll a megértés, de nálam mindig is kivételt tett.
- Hát nem érted? Nincs itt semmiféle gyógyír, de ez nem is segít rajtunk. Mindenkinél erősebbek ők, és minden ősvámpírra szükség van mert túl erősek. - kifakadásom közben a kandallóban a tűz hatalmas lángra lobbant, nem tudok uralkodni az erőmön, és ebből nem fog semmi jó sem származni.
- Persze számíthatsz rám. - nyögöm ki nagy nehezen, de nem hagyom hogy átöleljen, túlságosan veszélyes vagyok most. Ha az erőm átveszi felettem a hatalmat akkor itt nagy problémák lesznek.

Vissza az elejére Go down
Tatia Petrova
Ősi (eredeti) vámpír
Ősi (eredeti) vámpír
Tatia Petrova


Hozzászólások száma : 107
Join date : 2013. Mar. 17.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

          Nappali Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali             Nappali Icon_minitimeCsüt. Márc. 21, 2013 7:40 pm


Lexi & Tatia






Érdekesen alakul Lex látogatása. Nem gondoltam volna, hogy ez a "tüntessük el Niklaust" akció ennyire nem lesz az ínyére. De nem hibáztatom. Valamennyi részem nekem is tiltakozik a dolog ellen. De rendben, belátom, hogy mégsem kéne veszni hagyni őt. Viszont akkor minél előbb szeretnék vele találkozni. Még nem tudom mit fogok mondani az első találkozásunkkor, de az biztos, hogy hatalmas meglepetést fogok okozni.
- Ha te mondod. De elárulom neked, hogy csak a te kedvedért hagyok fel a dologgal. Megígérem, hogy nem is hozom fel többet. - jelentem ki és kivételesen őszintén is gondolom ezt. Nem szokásom az ígérgetés, mert általában semmit nem tartok be ezekből. Viszont most komolyan gondoltam. Ráadásul nekem is származhat valami előnyöm, ha Niklaus mégis életben marad. Lexi a szobát nézi, nem néz a szemembe. Zavar egy picit, mivel én folyamatosan az ő arcát fürkészem. Szerintem kivételesen igaz barátnője lettem neki, ez pedig azzal jár, hogy törődöm vele. Oké, nem értünk egyet mindenben, mint ahogy ebben sem. De elfogadom az ő véleményét is. Még egyszer azért megpróbáltam elmondani neki az eredeti tervemet, de nem sült el túl jól. Barátnőm kifakad és a kandallóban lángra lobban a tűz. Ez nem túl jó jel, muszáj őt lenyugtatni.
- Értem, megértettem. Nyugi. - nézek rá aggódva és hangom is megremeg egy pillanatra. Aggódom érte. Egyszer láttam már boszorkát úgy, hogy az ereje elszabadult. Fogalmazzunk úgy, hogy majdnem ott hagytam a fogam. Szerencsére ez nagyon régen történt és azóta nem ismétlődött meg. Legalább is eddig nem. Lebeszélem Lexivel, hogy valóban a félvér most a legfontosabb és megpróbálom átölelni, de ő nem hagyta. Megtudom érteni szegényt. Az az erő aminek birtokában van nem játék. Az ősei is nagy erővel bírtak és valamennyinek pontosan ez lett a veszte. Én már csak tudom, hisz kapcsolatban álltam valamennyivel. Aggódó tekintettel nézek rá és egy aprócska mosoly jelenik meg ajkaimon. Ezt neki szánom, afféle "én melletted állok" mosoly.
- Akkor, mihez kezdjünk? Van ötleted hol tudhatunk meg minél többet erről a félvérről? - érdeklődöm. Azt hiszem ezt a fenyegetést komolyan kell venni, pláne, hogy Lexit is aggasztja ez a dolog. Én pedig teljes mellbedobással azon leszek, hogy megszabaduljunk ettől a félvértől.
Vissza az elejére Go down
Alexis Delacroix
Boszorkány
Boszorkány
Alexis Delacroix


Hozzászólások száma : 79
Join date : 2013. Feb. 25.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

          Nappali Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali             Nappali Icon_minitimePént. Márc. 22, 2013 4:07 pm

To Tatia

Nagyon furcsán kezdődik a beszélgetésünk. Nem vagyok oda Niklausért, de olyan információkat szeretnék elmondani, ami még az ő döntését is megváltoztatja. A félvérek túl veszélyesek minden természetfeletti számára, el kell őket pusztítani. Remélem megérti, mivel ez nagyon fontos.
- Nem arról van szó, hogy ne hozd fel többször. Te nem tudod, hogy milyenek az új lények.- a végére hangom elhalkul, felidézem azt a kellemetlen találkozást. Nem örülök neki, de a boszorkányok erejét legalább begyűjtöttem. Tényleg, ezt majd elmondom neki. Tudom, hogy komolyan gondolja az egészet, de tudom, hogy egyszer úgyis felhozza. Közben egyre jobban megy bennem fel a pumpa, ami nem jó dolog, sőt a lehető legrosszabb. Nem tudom, hogy mennyire látszik rajtam, de a kandalló tüze egyre nagyobb lánggal ég. Mély levegőt veszek, megpróbálok lenyugodni. Nagyon lassan sikerül, csak pár perc után nyerem vissza az uralmat az erőm felett. Tudom, hogy már nem egy boszit látott, aki elvesztette az ereje feletti hatalmat, de ez nem fog velem megtörténni, nem engedem. Annyira nem gyengülök el, csak a túl sok erő van a birtokomban.
- Nyugi, már nincs semmi baj. Csak a boszik ereje picit túl sok, de szükségem van rá. Találtam pár nagyon régi varázslatot amit öt vagy hat boszorkány végzett el és hát több erőm van így nem kell plusz boszi. - nyugtatom barátnőmet, remélem nem fog idegeskedni, tudom kezelni a helyzetet, csak kicsit nehezebben. Az őseim közül is páran megőrültek, de én nem fogok, ahhoz túlságosan is kegyetlen vagyok.
- Hát ahhoz kéne keríteni egyet. Szerinted hol találunk? - kérdezem tőle vigyorogva, hiszen nekem lenne pár ötletem, de megvárom, hogy mit tanácsol, hiszen ő a tapasztaltabb a keresésben.

Vissza az elejére Go down
Tatia Petrova
Ősi (eredeti) vámpír
Ősi (eredeti) vámpír
Tatia Petrova


Hozzászólások száma : 107
Join date : 2013. Mar. 17.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

          Nappali Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali             Nappali Icon_minitimePént. Márc. 22, 2013 4:39 pm


Lexi & Tatia






Nos, azt hiszem kijelenthetem, hogy nem valami fényes a helyzetem Lexivel. Oké szeretem őt, de perpillanat egy picikét idegesít, hogy nem tetszik neki a tervem. Oké, elfogadom a döntését, a véleményét és mindent. Elvégre milyen barátnő lennék, ha ezt nem tenném meg? Akkor legyen, felhagyok ezzel a Niklaus dologgal, legalább is egyelőre. Igaza van Lexinek, fogalmam sincs milyenek az új lények. Eddig bárhol jártam még csak hasonló pánikot sem láttam boszorkányoktól, mint amit itt Lexi produkál. Gyanítom valami nagyon erőssel kell szembenéznünk. Egy mély lélegzetvétel után sikerül megszólalnom.
- Tényleg nem tudom. Megtennéd, hogy beavatsz? - kíváncsisággal nézek rá. Tényleg tudni akarom, hogy mivel állunk szemben, de még mindig hatalmas vágyat érzek arra, hogy az én érdekeimet előbbre helyezzem másokénál. Nem tehetek róla, ilyen vagyok. Ezért is tettem még egy kísérletet, ami még inkább balul sült el, mint az első. Lexi eléggé ideges lehet, mert a kandalló tüze lángra lobbanása után csak erősödik. Nem tudok vele mit csinálni. Nem vagyok boszorkány, nem tudom megmutatni neki, hogy tartsa kordában az erejét. Próbálom megnyugtatni, de mint látszik ezt magának is sikerült megoldania. Csak egy kedves mosolyt intézek felé, mikor látom, hogy sikerült összeszednie magát. Mikor barátnőm kiejti a száján, hogy semmi baja, sikerül megnyugodnom. Be kell vallanom nagyon aggódtam érte még úgy egy perce. Már éppen kezdtem tényleges lenyugodni, mikor felfogtam, hogy tulajdonképpen mit is mond nekem.
- Hogy mi? Te képes voltál elmenni arra a helyre, ahol a boszorkákat kivégezték? - akadok ki ezúttal én, miközben felpattanok a kanapéról és fel alá járkálok barátnőm előtt. Ideges vagyok, nem is kicsit. Ha Lexi ereje elszabadul, abból nagyon nagy gondok lehetnek. Én viszont nem szeretném őt veszélynek kitenni. Veszek néhány mély levegőt és sikerül lenyugodnom. Megállok és barátnőm szemébe nézek. - Lex, remélem tudod, hogy mire vállalkoztál és szeretném ha tudnád, hogy én melletted állok. - mondom neki teljesen őszintén. Féltem őt, most pedig még jobban, mint eddig valaha. Csak remélem, hogy ő is nagyon erős és tudja kezelni ezt az erőt. Miután ez a téma kimerítésre visszaterelem a szót a veszélyre. Lex szemének csillogásából ítélve ő már tudja hol is kezdhetnénk a keresés.
- Én már nem is adok ötleteket. Látom rajtad, hogy neked már van egy pár, ugye? - mosolygok rá, elfeledve az előző kis kiakadásainkat. Ami volt már csak történelem, jobb a jelennek élni.
Vissza az elejére Go down
Alexis Delacroix
Boszorkány
Boszorkány
Alexis Delacroix


Hozzászólások száma : 79
Join date : 2013. Feb. 25.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

          Nappali Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali             Nappali Icon_minitimePént. Márc. 22, 2013 5:02 pm

To Tatia

/>
Tudom, hogy idegesíti őt az akaratosságom, nem egy vitánk volt már abból, hogy nem értettem vele egyet. Mind a ketten nagyon makacsok vagyunk így sok időbe telik, míg megegyezünk, érzem hogy most is így lesz. Ő mindig is a saját terveit helyezte előbbre, de most rá kell jönnie, hogy ez ezerszer fontosabb mint Niklaus és a hasonmásai megölése.
- A baj ott kezdődik, hogy erősebbek még nálad is. Mikor elmentem a bosziházhoz, ott találkoztam eggyel. A legtöbb varázsige hatástalan volt. A pajzson átsétált, a bénítás kevés ideig hatott, a fejgörcs meg esélytelen volt. Fojtogatás sem jött össze, hiába ez a sok erő. - vázolom fel helyzetünket, de tudom hogy ez sem elég számára, tudni akar majd mindent, minden apró részletet. Szavai hallatán felkapom a vizet, a tűz őrült lángon ég, de nagy nehezen sikerül lenyugodnom. Most nem szabad elgyengülnöm, mert ezzel veszélyeztetem az ő életét, sőt még egész Mystic Fallsét is. Túlságosan sok erő került a kezembe, ha Lio itt lenne minden annyival könnyebb lenne. A nyugalom ami belőle árad, átszállna rám is, és nem kéne félni.
- Szerintem tök cuki az a hely. Az a sok szellem, az a sok erő, mintha nekem találták volna ki.És igen tudom, hogy mire vállalkoztam. Egy kicsike erőturbózásra, remélem nem harizol. - felelem nyávogós hangon, remélem tudja, hogy kit utánoztam le. Egyszer találkoztam egy szöszi boszival, aki ilyen hangon beszélt, és hát azóta néha előveszem ezt is. Remélem nem lesz dühös rám, tudja, hogy milyen vagyok, mindennel megbirkózom, csak egy kis idő kell hozzá. Én mindent túlélek, csak nem mindegy, hogy hogyan.
- Tervem mindig van, de keresésben te vagy a jobb így várom a lehetőségeket. - mondom neki mosolyogva, nem tudom, hogy hol lehet az a félvér, de ha kéne akkor megtalálnám. Tatia viszont ebben sokkal ügyesebb így rá hagyom a döntést.

Vissza az elejére Go down
Tatia Petrova
Ősi (eredeti) vámpír
Ősi (eredeti) vámpír
Tatia Petrova


Hozzászólások száma : 107
Join date : 2013. Mar. 17.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

          Nappali Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali             Nappali Icon_minitimePént. Márc. 22, 2013 6:11 pm


Lexi & Tatia






Hű, hát erre a vitára abszolút nem voltam felkészülve. Beismerem nem egyszer kaptunk már hajba, hisz' mind a ketten makacsak és önfejűek vagyunk. Talán ezt is láttam meg benne először ami megfogott. Ez volt az ami barátnőkké tett minket. A sötét ízlés, a belső tulajdonságaink. Viszont azt hiszem ez az igaz barátság, ezernyi vita sem képes szétszakítani minket. Mivel pedig ő a legjobb barátnőm, úgy hiszem ezúttal engednem kell neki és hátra szorítanom az én érdekeimet.
- Azt akarod mondani, hogy nálam is erősebb? Szóval ez az izé sok gondot okozhat. - ez utóbbi mondatnál hangom érdeklődőről bosszúsra váltott. Nem Lexi miatt, hanem a probléma okozója végett. Ez valami hihetetlen. Amint eszembe ötlik egy gonosz terv, el kell halasztanom, mert valami az éltemre és barátnőm életére tör. De majd én megmutatom annak az izének. Össze hívok mindenkit, aki csak számít egy kicsikét is és kitalálunk valamit. Remélem.
De bárhogyan is próbáltam háttérbe szorítani az én érdekemet, nem ment. Ebből persze csak nagy kalamajka lett, amit végül sikeresen elhárítottunk. Legalább ez össze jött a mai napon. Aztán mindjárt ez után én voltam az aki kiakadt, de sikerült lenyugodnom. Mára már elegem van a kiakadásokból, de most komolyan.
- Sejthettem volna, hogy előbb utóbb odamész. Tudod, hogy nem tudok rád haragudni. - mosolyodom el. A nyávogós hangneme miatt pedig csak kiszélesedik mosolyom. Jól tudom miért beszélt így. - Gyere ide. - mosolygok tovább, miközben kitárom karomat, hogy megölelhessem. Ha ezen az érzelgős jeleneten túlestünk, vissza terelem a szót a fő problémánkra. Tetszik, hogy Lexi agya is pont úgy jár, mint az enyém. Tervekből van bőven és ötletekből is van egy pár. Ha pedig barátnőm szerint a keresésben én vagyok a legjobb akkor megosztom vele minden ötletemet.
- Azt mondtad, hogy a bosziháznál találkoztál össze a félvérrel, igaz? Akkor azt hiszem oda kellene mennünk egy kicsit kutakodni. - vázolom az ötletemet egy elégedett, kissé ravasz mosollyal az arcomon. Elégedett vagyok magammal, nagyon is. Azt hiszem Lexinek sem lehet ellenvetése ez ellen a dolog ellen.
Vissza az elejére Go down
Alexis Delacroix
Boszorkány
Boszorkány
Alexis Delacroix


Hozzászólások száma : 79
Join date : 2013. Feb. 25.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

          Nappali Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali             Nappali Icon_minitimeSzomb. Márc. 23, 2013 2:42 pm

To Tatia

Tudom, hogy mindketten nagyon önfejűek vagyunk, és így nehezen egyezünk meg. Mindketten a saját tervünket gondoljuk fontosabbnak, de most Tatianak is be kell ismernie, hogy az új lények nagyobb veszélyt jelentenek mindenkire. Túl erősek, és alig tudni róluk valamit. Nem tudjuk, hogy hányan vannak, de még azt sem, hogy ki a vezetőjük. Egy névvel sem jutok előbbre. Az a lány a boszorkányháznál valami Anastasiat emlegetett. Ez nem nagy segítség hiszen ki tudja, hogy hány Anastasia rohangál a világban.
- Igen, ezt ő maga mondtam és a legrosszabb, hogy ötletem sincs hogy milyen varázslat foghat rajta. - felelem elkeseredetten, miközben a hajamba túrok, még sohasem éreztem magam ennyire tehetetlennek. Nem tudom, hogy mi tegyek, a varázsigék cserben hagytak, borzasztó érzés, hogy semmi hasznom sincs. Míg a legtöbb vámpír ha összefog akkor ér is valamit, én pedig egy senki vagyok. Nem tudok semmi olyan varázslatot, ami sikeres lenne. Remélem barátnőmnek van valami ötlete, mert én befuccsoltam. Kiakadásom nem jó, de sikerül lenyugodnom. Nem értem akad ki, hiszen ismer, tudhatná, hogy milyen vagyok. A nyávogós hanggal sikeresen kibékítem, majd mikor kitárja karjait, szorosan megölelem, bár az én erőm az övéhez képest semmi. Hasonló a gondolkodásunk, így most is egy dolgon jár az agyunk. Valamit ki kéne tervelni, és ebben ő a jó.
- Igen, ott találkoztunk, de nem hinném, hogy bármi esély lenne rá, hogy találnánk valamit. De te vagy ebben az ász, szóval mit tervezel? - kérdezem tőle gonosz mosollyal az arcomon, nagyon szeretném megleckéztetni azt a félvért, de ahhoz egyedül édeskevés vagyok. Kell egy kis segítség, és szerintem Tatia is sejti, hogy mit akarok.



Vissza az elejére Go down
Tatia Petrova
Ősi (eredeti) vámpír
Ősi (eredeti) vámpír
Tatia Petrova


Hozzászólások száma : 107
Join date : 2013. Mar. 17.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

          Nappali Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali             Nappali Icon_minitimeSzomb. Márc. 23, 2013 3:25 pm


Lexi & Tatia






Nem szeretek olyanokkal vitázni, akik fontosak a számomra. Kár, hogy ez néha elkerülhetetlen, pláne Lexi és köztem. Persze, ez azt hiszem tökéletesen érthető. Most pedig rajtam a sor, hogy beadjam a derekam. Kivételesen nekem kell háttérbe szorítanom az érdekeimet. Ezt pedig meg is teszem. Be kell valljam, hogy engem is érdekel ez az új lény. Barátnőm elkeseredett hangja, pedig csak még inkább felcsigázza az érdeklődésemet. Meg kell tudnom mindent, amit csak lehet.
- Ez már gond. Egyedül nem leszünk képesek megbirkózni ezzel. - ezt nem akartam kimondani. Hangosan gondolkodtam. Szuper. Na mindegy, ha már kimondtam akkor ezt a dolgot is tisztázni tudjuk. Nem tetszik ez a helyzet, de tényleg nem tudjuk csak ketten megoldani. Érdekes mód, viszont nem tudok csak ezzel a gonddal foglalkozni. Újból felhozom hát az én tervemet, de hamar el is vetem, mivel Lexi által eléggé forró lett itt a hangulat. Szerencsére sikerült lenyugodnia én meg rögtön utána lettem ideges. Ez eléggé érdekes, legalább is én így gondolom. Furcsa, hogy ennyire tudok aggódni valaki miatt. Nem hittem, hogy ez lehetséges, de úgy néz ki, hogy mégis. Nem baj, jó tudni, hogy van egy ilyen oldalam is. Szerencsémre ezt a kis bakit is kikerültük, Lexinek hála hamar lenyugodtam és egy nagy öleléssel letudtuk az egészet.
Viszont itt nincs vége még a beszélgetésünknek. Nem, hát hogy is lehetne. Megint vissza terelem a témát a félvérre, hisz' ezt a problémát meg kell oldanunk.
- Húzós lesz, az biztos. Mivel egyedül kevesek vagyunk ellene, úgy hiszem össze kellene szednünk még néhány vámpírt. Te pedig, gyakorolhatnád az új erőd irányítását. - kicsit kínos, de egyelőre nincs jobb ötletem. Még az is lehet, hogy felfedem magam és így kérek segítséget az ősiektől. Nem tudom mitévő legyek. Életemben először érzem magamat ennyire tehetetlennek. De most is vannak ötleteim, viszont mindegyikhez több vámpírra van szükség. Na meg, nem ártana Niklaus kis hibridjeit is bevonni a buliba. Az biztos, hogy nagy küzdelem lesz, pláne ha több félvér is van.
Vissza az elejére Go down
Alexis Delacroix
Boszorkány
Boszorkány
Alexis Delacroix


Hozzászólások száma : 79
Join date : 2013. Feb. 25.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

          Nappali Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali             Nappali Icon_minitimeSzomb. Márc. 23, 2013 4:52 pm

To Tatia

Már kezdem megszokni a vitáinkat, hiszen nagyon önfejűek vagyunk. Most viszont nem én leszek az a személy, aki megadja magát. Be kell ismernie Tatianak, hogy a félvérekkel kapcsolatos dolog sokkal fontosabb mint Niklaus és a hasonmásainak halála. Nem értem, hogy miért nem képes beletörődni az egészbe, minek ide ez a bosszú.
- De nem ám. Szükség lenne pár ősi vámpírra. - mosolygok ravaszul barátnőmre, remélem érti a célzást. A közelben kevés ősvámpír tartózkodik, de én nem fogom a segítségüket kérni, majd ha Tatia akar valamit, akkor megteszi. Én ősiekkel nem tárgyalok, félő, hogy hülyének néznek engem, vagy egy másodperc alatt megölnek. Viszont ha barátnőm felfedné önmagát és elmesélné a részleteket nekik. Ő állt velük kapcsolatban még anno, ő követte őket mindenhova, persze csak tisztes távolságból. Akárhogy is nézem neki kell cselekednie, nem nekem. Én már megtettem minden tőlem telhetőt, legfeljebb pár régibb varázsigét kipróbálok, de többet nem tehetek az ügyben. Ritka alkalom, mikor Tatia aggódik valakiért, de az a valaki is csak én lehetek, mivel tudtommal senki mással nem ápol ilyen jó kapcsolatot. És mivel senki mást nem engedett közel magához. Furcsa, hogy egy vámpír a legjobb barátnőm, de vele kivételt teszek, nem úgy mint a többi vérszívóval. Ő más. Tatia teljes mértékben megért engem, és ez nagyon fontos dolog, mivel olyan személlyel felesleges barátságot kötni, aki nem képes megérteni. Beszélgetésünknek még közel sincs vége, sok dolog van amit még meg kell vitatnunk. A félvérek. Nekem semmi konkrét ötletem sincs, de remélem neki van.
- Tatia megköszönném, ha nem kezelnél úgy, mintha bármelyik pillanatban megölhetnélek. Nincs új erőm, csak sokkal több erő került a kezembe, mint te gondolnád. - emelem meg a hangom, mire a tűz lángja ismét fellobban, de semmi veszélyes, viszont barátnőm érezheti, hogy visszább kell vennie, mivel nem tűröm, ha gy bánik velem. Elviselek mindent, de azt, hogy gyengének, vagy kezelhetetlennek titulál, azt nem.
- Szerintem az lenne a legjobb ha benéznél Klausékhoz. - az arcomra már kiül a megszokott gonosz mosoly. Tudja nagyon jól, hogy ez az egyetlen esélyünk, úgyhogy meg kell tennie, mert ha nem, akkor kényszerítenem kell őt.

Vissza az elejére Go down
Tatia Petrova
Ősi (eredeti) vámpír
Ősi (eredeti) vámpír
Tatia Petrova


Hozzászólások száma : 107
Join date : 2013. Mar. 17.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

          Nappali Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali             Nappali Icon_minitimeSzomb. Márc. 23, 2013 5:30 pm


Lexi & Tatia






Hű, az érzelmek hada egyenesen az őrületbe kerget. Nem is tudom utoljára mikor éreztem törődést bárki iránt, erre most itt van Lexi, a legjobb barátnőm. De legalább ő elfogadott ilyennek, amilyen vagyok. Na, de minden barát között akadnak viták, még a legjobbak között is. Kezdem azt hinni, hogy ez utóbbiak között a legtöbbször. Na, de mindegy. Szerencse, hogy ehhez már hozzá vagyok szokva és tudom kezelni a helyzetet. Ezért is lépek vissza a vitából, kivételesen.
- Igen, sajnos. - nem is fogom fel mit mondok. Épp most egyeztem bele abba, hogy a többi ősit is bevonjuk a dologba. Pedig én ezt annyira nem akarom. Nem akarok velük megint egy oldalon állni, félek, hogy mi történne akkor. Nekem terveim vannak, méghozzá ellenük. Most meg szövetkezem kell velük?! Nem, én ezt nem akarom. De sajnos nincs más választásom. Megkérném Lexit, hogy beszéljen velük ő, de tudom, hogy nem menne bele. Meg is tudom érteni. Itt van még egy dolog, amit le kell nyelnem, ez remek. Kelletlenül nyelem le ezt a dolgot, ez pedig az arcomra is ki van írva. Legszívesebben levágatnám a fejemet csak hogy ne kelljen velük beszélnem. Bele sem merek gondolni mi várhat rám, ha felfedem magamat.
Kis hiszti és dráma által, de végül eljutunk oda, ahol most tartunk. A félvér ellen próbálok ötleteket gyártani, de akárhogyan is nézem mindegyikhez több vámpírra van szükség. A másik probléma pedig, hogy megint csak sikerült rosszat szólnom. Hát, megesik velem néha az ilyen, de ezt gyorsan ki is köszörülöm.
- Jól van, bocsánat. Elfelejtettem milyen fantasztikus vagy. - jelenik meg egy barátságos, békülő mosoly az arcomon. Most már tényleg jó lenne, ha nem vitáznánk egyfolytában. S hála az égnek ez a borús felhő is gyorsan elszáll. Míg töröm az agyam barátnőm elő áll egy ötlettel és a gonosz mosoly is megjelenik az arcán. Büszke lennék rá, mert tényleg fején találta a szöget, de van egy kis bökkenő. Én NEM akarok velük beszélni. A közelükbe sem akarok menni. Mert ha beszélek velük, könnyen le is bukhatok. Ők ismernek, bármikor felismerik bennem a régi Tatiát. Ezt pedig nem akarom.
- Ne, nem akarom én ezt. Tudod, hogy pont előttük nem akarok megmutatkozni. - nyávogom ezúttal én. Persze arcomon ott bujkál a mosoly, én mégis igyekszem elrejteni. A furcsa az, hogy egy részem örül, amiért láthatja az ősieket. A másik részem pedig egyenesen irtózik a dologtól. Szép, újabb drámába csöppentem.
Vissza az elejére Go down
Alexis Delacroix
Boszorkány
Boszorkány
Alexis Delacroix


Hozzászólások száma : 79
Join date : 2013. Feb. 25.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

          Nappali Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali             Nappali Icon_minitimeVas. Márc. 24, 2013 3:16 pm

To Tatia

Nem tudom, hogy mikor fogunk dűlőre jutni, de nagyon nehéz lesz. Talán ezért is ő a legjobb barátnőm, mivel nem mindenben értünk egyet. Ha valaki ismeri Tatiat akkor tudhatja, hogy az érzelmek nem az ő terepe, de velem mindig is kivételezett. Remélem barátnőm most félreteszi az ő céljait, mert ez ezerszer fontosabb. Remélem sikerül csőbe húznom őt, mivel nekem nem áll szándékomban beavatni az ősi családot a tervünkbe. Hogy is fogalmazzak... Párszor már szövetkeztem ellenük, nem egyszer okoztam nekik gondot, de sosem jöttek rá, hogy én voltam az. Remélem.
- Na és mikor is akarod őket beavatni? Csak hogy tudjam, mikor ne keresselek. Tudod, hogy nem beszélsz rá, mivel nem ástam még ki a síromat, téged pedig ha felfeded magad, akkor nem fognak bántani. Ígérem. Ha kell elmormolok érted egy imát... akarom mondani varázsigét ami megvéd. - húzom gonosz mosolyra a számat. Tatia a tudta nélkül beleegyezett, hogy ismerteti a tervet a Mikaelson családdal. Drága barátnőm, ha tudnád, hogy ebből már jól nem jöhetsz ki... Engem nem fogsz rábeszélni semmire sem, amit elvállaltál, azt meg is kell csinálni. Tudom előre, hogy könyörögni fog nekem, ismerem már annyira őt, hogy erre is képes, csak azért, hogy ne kelljen Klaust látnia, de nem, most nem adom meg magam. Remélem ebbe ő is beletörődik majd, hiszen ismer, tudja, hogy milyen vagyok.
Kiakadások sora követi egymást, a legtöbbnek nincs értelme, de remélem Tatia még emlékszik rá, hogy mennyire lobbanékony vagyok. Bármilyen pici dolgon felkapom a vizet és akkor jaj annak aki a közelemben van. Szavai hallatán csak elmosolyodom, gondolom rájött, hogy ellenem esély sincs. Már többször is megsértett, és olyankor felforrósul a hangulat, amit persze én csinálok. Közben terveket szövögetünk, de egyik sem eléggé sátáni, vagy tökéletes, ahhoz, hogy sikerüljön. Nekem viszont van egy nagyon gonosz tervem, amiből nem engedek semmit sem, nem érdekel Tatia nyávogása.
- Nem adom meg magam, ebből nem. Vagy magadtól mész oda, vagy kipróbálok rajtad egy speckó varázsigét. - váltok át gonoszra, nem engedem meg neki, hogy ebből kihúzza magát. Csak csendben figyelek rá, a válaszát várva, mivel míg nem egyezik bele, addig nem fogok egy szót sem szólni.

Vissza az elejére Go down
Tatia Petrova
Ősi (eredeti) vámpír
Ősi (eredeti) vámpír
Tatia Petrova


Hozzászólások száma : 107
Join date : 2013. Mar. 17.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

          Nappali Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali             Nappali Icon_minitimeVas. Márc. 24, 2013 4:02 pm


Lexi & Tatia






Úgy érzem csőbe húztak. Csupán egy pillanatra nem figyeltem és Lexi csabdája bezárult körülöttem. Tökéletesen belesétáltam a nekem szánt katyvaszba. De nem is ez a legrosszabb. Hanem az, hogy nem tudok kimászni belőle. Akárhogy is próbálnám rávenni legjobb barátnőmet, hogy beszéljen ő Niklausékkal, nem tudnám. El sem hiszem, hogy képes volt így tőrbe csalni. Bár egy részem büszke rá, a másik részem most nagyon zabos. Szerencséje, hogy szeretem és semmi pénzért nem ártanék neki. Persze megfordult már a fejemben egy két visszavágó, de sosem gondoltam komolyan. Akkor miféle barátnő lennék? Szörnyű, valószínűleg.
Kicsit elkalandozhattam mert már csak barátnőm gonosz mosolyára leszek figyelmes. Persze minden szavát halottam, az agyamig még csak az jutott el, hoy csapdába csalt. Ügyes, annyi szent- Nem sok élő embernek sikerült ezt összehoznia.
- Nem, nem, nem és nem. Ugye tudod, hogy ez gonosz dolog volt? Csapdát állítani nekem, de be kell valljam ügyes húzás. - kacsintok egyet a végére. Komolyan elismerésem ezért a kis csapdáért. De ez nem azt jelenti, hogy megúszta. Ha lehetőségem adódik rá még vissza adom ezt neki. Persze nem akarom a halál karjai közé taszítani, valami kínos dologra gondoltam. De ez majd még kialakul.
Drámai sorok következek, amiket senki másnak nem kívánok az életben. Szörnyű, hogy mi nők mennyi mindenen tudunk drámázni. Oké, hogy ez egy természetes folyamat, de már kezd kicsit az agyamra menni. Szerencsére ennek is hamarosan vége szakad és újból a Niklaus téma lép érvénybe. Ha belegondolok, a drámázás nekem jobban tetszett. De ez van, most már nem tudok mit csinálni. Igaz, könyöröghetnék, de az nem az én stílusom. Oké, hogy csináltam már, de Lexinél általában nem vált be. Sajnálatos módra. Pedig néha igazán jól jött volna, ha beválik. Mint például most. Csak ezúttal nem szándékozom könyörögni.
- Úgy utálom, mikor ez van. Csak azért nem állok le veled verekedni, mert szeretlek. - mosolygok a végére. Egy-null az állás, Lex javára. A kis mázlista. Legközelebb jobban odafigyelek arra, amit mondok. Nem szeretnék még egy ilyen csapdába beleesni. Pláne úgy, hogy elég átlátszó volt. Talán ezért érzem ezt egy kicsit megalázónak, ennél én jobb vagyok. Vagy csak Lexi lett ennyire profi. Lex szemeibe nézek és az én tekintetem játékos villámokat szór velé. Ajkaim gonosz mosolyra húzódnak, bele megyek a játékba.
- Tegyük fel, hogy megyek és beszélek velük. De hogy adagoljam nekik a dolgot? Na és hogy garantálod, hogy nem tépnek szét? Itt konkrétan Niklausra gondolok. - szélesedik ki mérgező mosolyom. Sikerült beletörődöm, hogy nem menekülhetek. Nekem kell velük beszélnem és meg is teszem.
Vissza az elejére Go down
Alexis Delacroix
Boszorkány
Boszorkány
Alexis Delacroix


Hozzászólások száma : 79
Join date : 2013. Feb. 25.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

          Nappali Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali             Nappali Icon_minitimeKedd Márc. 26, 2013 5:02 pm

To Tatia

Tökéletesen sikerült tervem. Egész végig az orránál fogva vezettem őt. Tudom, hogy gonosz dolog a legjobb barátnőmet becsapni, de erre szükségem volt. Semmi kedvem az ősiekhez, de őt még ismerik is, így ő előnyben van. Bár szerintem a kapcsolatuk nem mondható fényesnek, de akkor is, őt nehezebben ölnék meg mint engem. Jó igaz, boszi vagyok, de ki tudja, hogy ki lenne a házukban. Lehet, hogy az egész Mikaelson család, de az is lehet, hogy csak az egyik ősi. Nagyon nehéz őt becsapni, hiszen már ki tudja, hogy hány éves, de nekem könnyedén sikerült. Igaz, hogy nem ez az első alkalom, de akkor is öröm tölt el, hogy egy ősi vámpírt ilyen könnyen átvertem.
- De, de, de és de. Nem gonosz húzás volt, az életem fontosabb. Amúgy is téged nem tudnának olyan könnyen elintézi mint engem, ez pedig csak annyit jelent, hogy neked kell menned, mivel én túl könnyű ellenfél lenné nekik. Remélem érted, hogy mire gondolok. - felelem neki ravasz mosollyal az arcomon, ha ő azt tudná, hogy hányszor átvertem őt... Jó, mondjuk ő se jobb, mindketten egymást piszkáljuk, vagy épp manipuláljuk. Tudom, hogy ezt vissza akarja adni, ismerem már annyira, de azt is tudhatja, hogy szemfüles vagyok, és nagyon ravasz, így nagy a valószínűsége, hogy megint ő sétál az én tökéletesen kiépített csapdámba.
Hihetetlen, hogy mennyi mindenen drámázunk, komolyan mondom Hollywood megirigyelné ezeket az alakításokat, de sajnos a színészet nem a mi asztalunk. Bár főgonosz még lehetek, barátnőmmel együtt. Kiakaszt a sok hiszti, meg a drámázás is, de most mégis kibírom valami csoda folytán. Miután az érzelmes témát lezártuk, visszatérünk Klaushoz, szerintem Tatia visszasírja a kiakadásomat. Tudom, hogy utálja Klaust, de nem értem, hogy miért nem képes beletörődni a dolgokba. Oké, tudom, hogy mi történt, de nem tudna csak eltekinteni felette és békét kötni a hibriddel?
- Vagy megszoksz, vagy megszöksz. A szökést már most lelövöm, mert egy nyomkövető bűbájjal könnyen megtalállak és akkor lesz ám probléma. - felelem komoly arccal, de láthatja, hogy egy apró mosoly bujkál a szám szegletében. Nem gondolom annyira komolyan amit mondok, de azért jobb ha ezt belevési a fejébe, előlem nem menekülhet. Szerintem most megsértettem, mert egy ilyen átlátszó trükkel átverni, az picit sértő tud lenni, főleg barátnőmnek, ki mögött már kitudja hány ezer év van. Következő kérdésén picit elgondolkodom, de könnyedén megoldom a helyzetet.
- Van egy varázslat amit ha elvégzek rajtad, akkor egy bizonyos illető, de akár egy egész család sem tud a közeledben lenni. Érts a magánszférádba senki sem fog belépni. Kell hozzá valami ami az övéké volt, valami ami a tiéd ja és pár csepp a véredből. Ez egy családi varázslat, ami annyit jelent, hogy ennyi erővel akár ott lehetnék, mivel a csak a mi családunk képes ilyen varázslatot véghezvinni, ja és tudtom szerint Klaus is ismeri ezt a bűbájt. - hadarom el gyorsan, de remélem barátnőm megértette, mivel nincs kedvem megismételni az egészet. Nagy a kockázata, hogy a hibrid rájön, hogy élnek még Delacroixok, de vállalom a kockázatot. Engem nem tud elkapni, mivel le van védve a házam a rosszakarók ellen, valamint ha egyedül jönne, akkor az erőm nagy segítség lenne. Könnyedén elintézhetném, de szerintem a hibernálás jobb lenne, mivel akkor senki sem halna meg.

Vissza az elejére Go down
Tatia Petrova
Ősi (eredeti) vámpír
Ősi (eredeti) vámpír
Tatia Petrova


Hozzászólások száma : 107
Join date : 2013. Mar. 17.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

          Nappali Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali             Nappali Icon_minitimeCsüt. Márc. 28, 2013 5:40 pm


Lexi & Tatia






Sok mindenen mentem keresztül, de ekkora szarban még nem voltam. Nem elég, hogy vissza kelett térnem a városba, hogy véghez vigyem a tervemet és parázhatok emiatt. Nem, itt mindig történik valami, amitől jobban kell tartani. Vagy csak én időzítek mindig rosszul? Nem, ezt nem hiszem. De akkor mi a fene van ezzel a várossal? Nem tudom, de hogy a neve stimmel, az tuti fix. Ráadásul, hogy a dolgokat még fokozzam, a legjobb barátnőmnek is sikerül csapdába csalnia, amiből én már nem mászhatok ki, annyi szent.
- De igen, gonosz volt. Te egyre ügyesebb vagy ebben, szép. - dicsérem meg egy gonosz kis mosollyal az arcomon. Lehet, hogy jól csinálta és kicsit büszkeséggel ölt el, amit tett még is vissza vágót szeretnék. Nem tudom miért, ilyen a természetem. Na meg nem igazán vagyok ahhoz hozzászokva, hogy az orromnál fogva vezetnek. Talán már ezért is fordult meg egy terv gonosz kis kobakomban. Bár tudom, hogy Lexit nem lepné meg egy ilyen visszavágó. Nagyon odafigyel az ilyenekre, akár csak én. De mostanában nem igazán vagyok formában. Ezért is eshetett meg, hogy sikerült csapdába csalnia. Na mindegy, már megtörtént.
Picit elkalandozhattam, mert holmi drámai jelentbe csöppentem. Néha kiborító min össze nem tudunk ugrani. De szerencsére ezen is hamar túltettük magunkat. Szerintem minden legjobb barátnőnél ez van. Össze kapnak aztán pár perc múlva kibékülnek. De hát ez a dolgunk, még akkor is ha képesek lennénk megfojtani a másikat. Szóval, a dráma vége után vissza tereltem a témát arra, ami tényleg számít. Most legszívesebben visszasírnék minden vitát amit eddig Lexivel levágtunk, mert az amit meg kell tennem mindegyiknél borzalmasabb.
- Szörnyen utálom, hogy ilyen profi vagy. - vigyorgok rá. Még ha akarnék sem tudnék előle elbújni, simán megtalál. De nem fogok elmenekülni. Ha egyszer meg kell tennem valamit, hát megteszem. Még akkor is, ha vonakodom ezt teljesíteni. Márpedig most foggal körömmel próbálok küzdeni ellene, bár felesleges. Így is úgy is mennem kell. Ez nem kérdés témája. Tehát végül beadom a derekam. Viszont nem tudom, hogy mit is kéne tennem ha oda érek, de nem gáz megoldom. Nagyon jó vagyok rögtönzésben, na meg a színjátszásban és hazudozásban. Azt hiszem ezek a főbb erősségeim, néhány dologtól eltekintve.
- Szerencse, hogy most figyeltem, különben a felét nem értettem volna annak, amit most mondtál. - mosolygok. - De nincs szükségem erre a bűbájra, még a végén téged is megtalálna. Ezt pedig nem akarom. És még mielőtt kiakadsz, tudom, hogy tudsz vigyázni magadra. - szélesedik ki barátságos mosolyom. Komolyan gondolom minden szavamat, de tényleg féltem őt. Nem fogom csak azért veszélynek kitenni, hogy én ne sérülhessek meg. Niklaus úgy is megtalálja a módját, ha nekem ártani akar. Akkor meg minek halogassuk. Barátnőm elé lépkedem és szorosan megölelem. Majd egy szó nélkül az emeletre megyek, átveszem a pólómat - ezúttal élénk pirosra - és elindulok. De még az ajtóból vissza kiáltok, hogy elköszönjek tőle, végül pedig eltűnök. Igen, most már ideje lesz megmutatkoznom, bár mennyire is tartok tőle.

//Köszi a játékot Smile //
Vissza az elejére Go down
Alexis Delacroix
Boszorkány
Boszorkány
Alexis Delacroix


Hozzászólások száma : 79
Join date : 2013. Feb. 25.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

          Nappali Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali             Nappali Icon_minitimePént. Márc. 29, 2013 8:45 am

To Tatia

Úgy látszik Tatia kiesett a gyakorlatból. Már tudhatná, hogy nagyon ravasz vagyok és minden tettem az életben maradást szolgálja. Ha kell becsapom a legjobb barátnőmet, ha kell megölöm a legfőbb a bizalmasom. Ha valami veszélyezteti a tervemet, vagy az életemet, akkor azt el kell intéznem, nem kockáztathatok. Nem szeretnék ilyen hamar meghalni, így muszáj volt valamit kitalálnom. Oké, lehet, hogy sértő, hogy a legjobb barátnőmet csaptam be ilyen átlátszó módon, de ha ez kell ahhoz, hogy én éljek, akkor ezt kell tennem.
- Tudod, hogy gonosz vagyok. Eddig is ilyen ügyes voltam, csak nem volt még alkalmam bebizonyítani. - felelem egy ravasz mosollyal az arcomon, el sem hiszem, hogy ilyen könnyedén belesétált a csapdába. Tatia, öregszel, ezt nem veszed észre? Jó mondjuk, ez az első alkalom, mikor az orránál fogva vezettem. Addig kavartam a szálakat, míg bele nem egyezett. Pont ahogy terveztem, meglepődtem volna, ha rájön. Mivel barátnőm nem szokott hozzá tőlem az ilyenhez, így ez a terv is tökéletesre sikeredett. A mai naptól jobban kell figyelnem Tatiara, mivel nagy az esélye annak, hogy visszavágót követel. Tudom, hogy milyen így ebben holtbiztos vagyok. Nem adja meg magát, míg vissza nem adta. Pontosan olyan mint én. Addig nem áll meg, míg valamilyen módon bosszút nem áll.
A drámai jeleneten minél gyorsabban túl akarok jutni. Nem szeretem a hisztit, sem a kiakadásokat, az inkább Hollywoodba való, nem ide. A túl sok érzelem kiakaszt, és akkor baj van. Nem bírom, ha valaki nyávog, de imádom felhozni Tatianál, mert tudom, hogy akkor nyert ügyem van, mivel őt így nagyon könnyű megnevettetni. A következő témánknál látom Tatia arcán, hogy mennyire nem szeretné ezt, de hát ez van, ha belementél, akkor már nincs visszaút.
- Tatia, ez alapvető szabály nálam, már elfelejtetted? - kérdezem tőle sértődötten, hiszen ezt már annyiszor elmondtam, hogy ha hajnalban felébresztik akkor is tudnia kéne. Tudja nagyon jól, hogy mire vagyok képes, esélye sincs a menekülésre. Már ismeri a módszereimet, tudja, hogy milyen kínzásoknak vetném alá, ebből nem engednék. Jól is teszi, hogy nem próbálkozik a meneküléssel, mert az az életébe kerülne. Talán megbocsátanék neki, de ahhoz hosszú idő kellene. Közben a védelmét biztosítom, de ő rákérdez, így gyorsan elhadarom a lényeget, miközben reménykedem benne, hogy nem kell elismételnem önmagam.
- Jól van na, nem szeretek sokat beszélni. Amúgy meg le van védve a házam, szóval engem nem találhat meg, és ha az utcán egymás mellett mennénk el akkor sem ismerne fel. - húzom gonosz mosolyra az arcom, de már most tudom, hogy elvesztettem ezt. Ha Tatia valamit a fejébe vesz akkor annak úgy kell lennie, különben nagyon mérges lesz. Meg tudom védeni önmagam, de ő akkor is félt engem. Biztos azért, mert ha kitudódik, hogy van egy gyenge pontja akkor nagy veszélyben leszek. Furcsán nézek rá mikor megölel, de mikor eltűnik már tudom, hogy mire készül. Nem hiszem el, hogy pont most akar Klaushoz menni, de ha ezt akarja akkor legyen. Nem állok az útjába. Csendben figyelem, ahogy eltűnik, majd én is elindulok kifelé, de a bejárati ajtót gondosan bezárom. Tatia, ha nem vittél magaddal kulcsot, akkor ez szívás lesz. Gyorsan az autómba pattanok és indulok is hazafelé. Sok dolgom van még, hiszen ki akarom venni a részemet a munkából.




// Köszi a játékot!

Vissza az elejére Go down
Tatia Petrova
Ősi (eredeti) vámpír
Ősi (eredeti) vámpír
Tatia Petrova


Hozzászólások száma : 107
Join date : 2013. Mar. 17.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

          Nappali Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali             Nappali Icon_minitimePént. Márc. 29, 2013 11:33 am


Szabad játéktér!
          Nappali Divider
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





          Nappali Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali             Nappali Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Nappali
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
»  Nappali
»  Nappali
» A ház, nappali, szobák . .

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
VampireDiaries :: Petrova ház-
Ugrás: