VampireDiaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vámpírnaplók szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Kattintsatok értünk mindennap!
 FRPG Top Sites - Magyarország
Wanted!

Jeremy Gilbert


Alaric Saltzman

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Márciusi hónap karaktere
Tatia Petrova
Holdnaptár
CURRENT MOON
Staff
Damon Salvatore
Elena Gilbert
Alexis Delacroix
Tatia Petrova
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (14 fő) Kedd Ápr. 02, 2013 4:00 pm-kor volt itt.
Legutóbbi témák
» Avarian Világa FRPG
Elena szobája - Page 2 Icon_minitimeSzer. Okt. 09, 2013 1:23 pm by Vendég

» Vicious - The Secret Circle & The Vampire diaries
Elena szobája - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Május 16, 2013 10:12 pm by b.

» Hell's refuge
Elena szobája - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Május 11, 2013 6:45 pm by Vendég

» Emalia Izrathe
Elena szobája - Page 2 Icon_minitimeSzer. Május 08, 2013 6:50 pm by Emalia Izrathe

» Emalia Izrathe
Elena szobája - Page 2 Icon_minitimeHétf. Május 06, 2013 12:54 pm by Elena Gilbert

» Salvatore ház garázsa.
Elena szobája - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 05, 2013 10:05 pm by Tatia Petrova

» Noctis Parvulus
Elena szobája - Page 2 Icon_minitimeSzer. Május 01, 2013 2:06 pm by Vendég

» James Yarrow
Elena szobája - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 20, 2013 9:41 pm by Tatia Petrova

» A ház, nappali, szobák . .
Elena szobája - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 20, 2013 8:13 pm by Heather Keighley


 

 Elena szobája

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Elena Gilbert
Vámpírok
Vámpírok
Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 49
Join date : 2013. Feb. 24.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Elena szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elena szobája   Elena szobája - Page 2 Icon_minitimePént. Márc. 29, 2013 2:55 pm

Damon&Elena
- Örülök, hogy legalább a bűntudatot kihoztam belőled, ám én tényleg azt hittem, hogy más lesz, hogy megváltozol!- mondom neki megcsuklott hangon. Most legszívesebben képen vágnám.
- Minek bocsássak meg? Hogy utána újra átéljük ezt az egész színjátékot. Tudod mit jelent az a szó, hogy szerelem? Damon az a szerelem amit irántad érzek.... a fenébe! Én lemondtam Stefanról és téged választottalak.- nem győzöm még egyszer elmondani neki, majd mikor elmondja, hogy ki a lány...
- Egy vámpír? És meg sem fordult a fejedben milyen következménye lehet?- teszem fel a kérdést. Majd mikor a szakítást hozza szóba nálam elszakad a cérna.
- Nem majd most rögtön meghívlak egy tea partyra Allie társaságában.- mondom neki merő gúnnyal. Ha szeretne még részegen sem csalt volna meg!
Vissza az elejére Go down
Damon Salvatore
Vámpírok
Vámpírok
Damon Salvatore


Hozzászólások száma : 169
Join date : 2013. Feb. 24.

Elena szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elena szobája   Elena szobája - Page 2 Icon_minitimePént. Márc. 29, 2013 3:20 pm

To Elena

- Meg fogok Elena, ígérem! Csak adj még egy esélyt, Elena, kérlek! Mondom kérlelve és ebben is ismer Elena, hogy nem szoktam könyörögni senkinek.
- Ha megbocsátasz, soha többé nem fogok neked fájdalmat okozni! Tudom, hogy miattam mondtál le Stefanról, Elena és tudom, hogy egy seggfej voltam és még vagyok is, de kérlek bocsáss meg, én csakis téged szeretlek, senki mást! Allie megígérte, hogy segíteni fog nekünk a félvérek ellen. Mondom neki könyörögve, majd az utolsó mondatára nem tudok, mit mondani.
Vissza az elejére Go down
Elena Gilbert
Vámpírok
Vámpírok
Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 49
Join date : 2013. Feb. 24.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Elena szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elena szobája   Elena szobája - Page 2 Icon_minitimePént. Márc. 29, 2013 6:10 pm

Érzem, hogy most már könnyes az arcom.
- Damon csak egy baj van! Hogy nem hiszek neked.- mondom.
- Hogy micsoda?- teszem fel a kérdést. Mi az, hogy segíteni fog? És két segítség között újra összefekszenek?
- Mi az, hogy segíteni fog? Azzal, hogy nap, mint nap idejön? És mi van ha tényleg szakítunk Damon? Akkor sima pályája lesz, bármikor a tiéd lehet, nem de? Tényleg? Egy idióta voltam, hogy hittem neked!- jelentem ki, majd a tükörbe nézek. Még mindig a fürdőköpenyben és föltűzött hajjal állok előtte csak már megint borzalmas arccal.
- Tud mi a baj? Hogy én még így is szeretlek. Szeretlek és nem értem miért.-nevetem el, de ez olyan kis gúnyos nevetés, magamat gúnyolom.
- Nem tudok megbocsátani neked, ezt már nem bocsátom meg! De a bizalmamat még visszanyerheted! Ha tényleg szeretsz menni fog!- jelentem ki, remélem érti a célzást, hogy teljesen nem vesztett el, még nem!
Vissza az elejére Go down
Damon Salvatore
Vámpírok
Vámpírok
Damon Salvatore


Hozzászólások száma : 169
Join date : 2013. Feb. 24.

Elena szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elena szobája   Elena szobája - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2013 9:26 am

- Elena, kérlek higyj nekem, én tényleg csak téged szeretlek, senki mást. Teljesen igaza van, egy barom voltam, sőt egy vadbarom.
- Soha nem leszek az övé, csak a tiéd vagyok. Majd meglepődök amikor mondj, hogy nem tudja, hogy még mindig szeret.
-Azért Elena, mert kötődsz hozzám, bármit megtennél nekem. Mondom, majd amikor mondja, hogy nem veszítettem el őt, kicsit elmosolyodtam.
- Csakis téged szeretlek.
-
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Elena szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elena szobája   Elena szobája - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Elena szobája
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Allie szobája
» Bonnie szobája
» Elena Gilbert
» Elena Gilbert
» Elena Gilbert

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
VampireDiaries :: Gilbert ház-
Ugrás: